Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...



Clouds
Anobic 4000 Slovnik Anobic ectaco Soeks Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy TOP5 jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz Překladač ECTACO Green Test ECO PC Translator jazykový komunikátor Anobic info ECTACO ruggear Ekotester GreenTest Tablet Element Anobic Translator Anobic 5000 Anobic 7000 Ekotestr Soeks software ECTACO Výukový Tablet vreckový překladač řeči Anobic Scanmarker Air v App Storu... mapy Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Apps Anobic skener akce Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Anobic 9500 Pro Anobic prekladač ECTACO Anobic VT Partner Lux 2 Apps Memrise výukový tablet Evolveo Q9 Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Překladače Anobic Scanmarker Překladač Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Ruggear 500 a vyuka infografika ectaco Překladač Anobic Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Anobic VTF vyuka Runbo Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Anobic TS Rating Heureka.cz Elektronické překladače anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky