Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic raj-elektra.cz Evolveo Q9 Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Travel Runbo skener info ECTACO vreckový překladač řeči výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač EVOLVEO Q8 LTE mapy Runbo Anobic 7000 Anobic 5000 Anobic 6000 Slovnik Anobic Elektronické překladače TOP5 anobic Anobic 4000 Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Apps Anobic infografika ectaco Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Překladač Anobic Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy ECTACO Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet Anobic 8000 Pro PC Translator ectaco vyuka Překladač Anobic TL akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Ekotestr Soeks Anobic 5000SK Apps Memrise Překladač Anobic TS. Výukový Tablet soeks Soeks Anobic VTF ekotester Soeks Anobic VT Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Partner Lux 3 Scanmarker Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo ruggear Anobic VT ASK Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic Translator Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost Anobic 6000S Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky