Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 5000SK Apps Anobic Apps Memrise Anobic TS Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Rating Heureka.cz vyuka Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 infografika ectaco soeks skener ectaco výukový tablet Překladač Anobic 7000 software ECTACO ruggear Překladač Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Scanmarker vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air Překladač Anobic TL Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Anobic VT Ruční skener ScanMarker mapy Anobic 6000 Ekotestr Soeks Anobic 4000 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Dětský výukový tablet Anobic Translator ECTACO Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. PC Translator Výukový Tablet jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Anobic VTF ANOBIC VT ASK Tablety Anobic ST akce ekotester Soeks Překladač Anobic Anobic VT ASK jazyková znalost Evolveo Q9 info ECTACO anobic Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Překladač ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Překladače Anobic Anobic 7000 Travel Runbo raj-elektra.cz Anobic jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Soeks Apps Duolingvo Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky