Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
anobic EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Anobic VT ASK Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker výukový tablet TOP5 Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Anobic Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Tablet Element Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Partner Lux 3 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 8000 Pro Anobic VT Překladač Anobic 7000 Anobic TS Překladač Anobic TL Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Evolveo Q8 Runbo infografika ectaco Apps Anobic Anobic 4000 jazyková znalost Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker vreckový překladač řeči ruggear skener Anobic 5000 vyuka Překladač ECTACO Překladač Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Slovnik Anobic ekotester Soeks Anobic 4000 mapy ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Dětský výukový tablet Výukový Tablet raj-elektra.cz Výukový tablet Anobic ST ectaco akce Překladač Anobic Green Test ECO PC Translator Ekotestr Soeks Anobic VTF Travel Runbo software ECTACO Elektronické překladače Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Anobic 7000 Ekotester GreenTest soeks Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky