Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q9 Překladač Překladače Anobic ruggear EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet Slovnik Anobic mapy Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 Anobic 4000 vyuka Apps Anobic Partner Lux 3 Anobic VT Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic VT ASK Výukový Tablet Scanmarker Air Anobic 6000S Anobic 7000 ekotester Soeks TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO Ekotestr Soeks Tablet Element Scanmarker soeks Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro Runbo raj-elektra.cz Překladač ECTACO anobic Anobic TS akce vreckový překladač řeči Anobic Anobic 5000 Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000 jazyková znalost Green Test ECO info ECTACO Apps Duolingvo Anobic 4000 ectaco PC Translator ECTACO Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky