Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Soeks Anobic 5000 Překladač ECTACO Anobic prekladač anobic Anobic 4000 Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air Překladač Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT TOP5 Travel Runbo PC Translator Kapesní překladač Anobic Slovnik Anobic Anobic mapy Anobic 7000 jazyková znalost ectaco Evolveo Q8 Rating Heureka.cz ECTACO Apps Anobic výukový tablet Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Scanmarker Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablet Element soeks Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Dětský výukový tablet Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce Hovoriaci vreckový překladač řeči ruggear Anobic TS Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. info ECTACO vyuka Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Partner Lux 3 Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic skener Anobic 4000 Anobic VT Anobic 5000SK ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro infografika ectaco Runbo Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky