Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
PC Translator Překladač Anobic TL Scanmarker Air Apps Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro ectaco Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic 4000 Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT skener infografika ectaco Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči info ECTACO Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo výukový tablet Překladač Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks Výukový Tablet Green Test ECO vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 anobic Překladač Anobic 7000 soeks Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Překladač Anobic jazyková znalost Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Tablety Anobic ST Anobic 5000SK software ECTACO Anobic 5000 Partner Lux 2 akce Anobic VT ASK Dětský výukový tablet TOP5 EVOLVEO Q8 LTE ruggear Ekotester GreenTest Slovnik Anobic Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Anobic 9500 Pro ECTACO raj-elektra.cz Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablet Element Anobic VT Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks vreckový překladač řeči mapy Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Evolveo Q8 Překladače Anobic Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky