Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 vyuka Partner Lux 3 Evolveo Q8 Anobic 7000 Anobic VT Anobic 4000 TOP5 Evolveo Q9 Překladač Apps Memrise Anobic TS mapy Překladač Anobic 7000 ruggear Anobic 5000SK Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy akce Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator Anobic VT ASK Anobic 9500 Pro Anobic info ECTACO vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Slovnik Anobic Apps Duolingvo Scanmarker Air skener jazyková znalost Překladač Anobic TL Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz software ECTACO Anobic 6000 Výukový Tablet ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Green Test ECO výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO infografika ectaco ectaco Anobic VTF Runbo anobic raj-elektra.cz Soeks Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Ruční skener ScanMarker Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Anobic 5000 Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky