Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Slovnik Anobic Anobic VTF ectaco Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Anobic Translator TOP5 Anobic 5000 ekotester Soeks infografika ectaco Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Anobic Dětský výukový tablet PC Translator vyuka Apps Memrise Tablety Anobic ST Anobic VT ASK Tablet Element raj-elektra.cz Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q8 Anobic VT vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 akce Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 ECTACO Green Test ECO ruggear Soeks Elektronické překladače Překladače Anobic Anobic 5000SK Ekotestr Soeks soeks Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker skener Rating Heureka.cz Apps Duolingvo Anobic 7000 Anobic TS Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka Výukový Tablet jazykový komunikátor Runbo jazyková znalost mapy Partner Lux 3 Scanmarker Anobic prekladač Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Překladač Partner Lux 2 info ECTACO Anobic 6000 Anobic 6000S Anobic 4000 Překladač Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo software ECTACO ANOBIC VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet Anobic 9500 Pro anobic Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky