Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
ECTACO Anobic VT ASK Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Anobic 6000 ectaco Anobic VT Anobic Translator software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic Překladače Anobic Apps Anobic info ECTACO Evolveo Q8 Apps Memrise Výukový Tablet jazykový komunikátor PC Translator jazyková znalost infografika ectaco Anobic TS Překladač raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic Anobic 6000S Dětský výukový tablet Anobic 9000 Pro akce Anobic 4000 Překladač Anobic TL Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo Green Test ECO Soeks Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Scanmarker Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic mapy ANOBIC VT ASK skener Kapesní překladač Anobic TT TOP5 anobic Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač Runbo Scanmarker Air vreckový překladač řeči soeks Partner Lux 3 Tablet Element Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka Anobic VTF Elektronické překladače ruggear Evolveo Q9 Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky