Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Slovnik Anobic Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q8 Ekotestr Soeks ruggear Ruggear 500 a vyuka Soeks skener ectaco Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic 6000 Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Anobic prekladač Překladač výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Anobic ekotester Soeks Travel Runbo Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker soeks ECTACO Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker software ECTACO ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Dětský výukový tablet TOP5 Elektronické překladače PC Translator infografika ectaco Anobic 5000SK vyuka Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic Anobic VTF Apps Memrise Anobic 5000 Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Apps Duolingvo jazyková znalost Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Green Test ECO Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q8 akce Runbo Anobic VT ASK Tablet Element Scanmarker Air Anobic 4000 Překladač Anobic anobic Tablety Anobic ST Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic info ECTACO Anobic TS Anobic 7000 Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 Evolveo Q9 vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky