Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Překladač Evolveo Q8 info ECTACO Anobic 9000 Pro Anobic VT skener Apps Memrise ekotester Soeks Anobic Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Anobic 4000 Ekotestr Soeks Apps Duolingvo jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Překladač Anobic ECTACO vyuka akce Scanmarker Air Dětský výukový tablet ectaco výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Tablet Element Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač Anobic VTF Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker ruggear Soeks mapy Anobic 5000 Anobic 8000 Pro infografika ectaco anobic PC Translator Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 Překladač ECTACO Anobic 6000S Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... soeks Anobic 7000 Překladač Anobic TL Scanmarker jazyková znalost Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 software ECTACO Runbo Překladače Anobic raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Anobic 4000 Výukový Tablet Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST Green Test ECO TOP5 Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky