Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic Translator Soeks Scanmarker Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic výukový tablet Výukový Tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 soeks Tablet Element Překladač Anobic 6000S infografika ectaco vyuka skener anobic ANOBIC VT ASK Apps Memrise Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Green Test ECO Anobic Tablety Anobic ST Anobic prekladač ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT Scanmarker Air vreckový překladač řeči mapy akce Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Runbo ectaco Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 Ekotestr Soeks Partner Lux 3 software ECTACO ruggear Apps Duolingvo Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL ECTACO Dětský výukový tablet Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro PC Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO raj-elektra.cz Překladače Anobic TOP5 Anobic 4000 Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK Anobic TS Partner Lux 2 info ECTACO jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 Evolveo Q9 jazyková znalost Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky