Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Ruční skener ScanMarker software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Překladač Anobic TL Evolveo Q9 Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro Anobic VTF Překladač Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic 7000 výukový tablet Anobic Partner Lux 3 anobic soeks Anobic 5000SK infografika ectaco jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT vyuka Anobic 4000 Ekotester GreenTest Travel Runbo Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Apps Anobic ekotester Soeks Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise Překladač Anobic Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air skener Ekotestr Soeks Scanmarker Air Anobic VT ectaco Scanmarker Soeks Green Test ECO Překladač Anobic TS. Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 akce Tablet Element Runbo Ruggear 500 a vyuka TOP5 Evolveo Q8 PC Translator Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9500 Pro ECTACO Scanmarker Air v App Storu... mapy ruggear
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky