Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO raj-elektra.cz Evolveo Q9 Anobic 6000 Anobic prekladač Překladač Anobic TL Ruggear 500 a vyuka vyuka výukový tablet Green Test ECO Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco jazyková znalost Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest Dětský výukový tablet TOP5 soeks Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 mapy Evolveo Q8 Scanmarker Air Slovnik Anobic Ekotestr Soeks Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 7000 Anobic VT ASK Anobic VT Soeks Apps Duolingvo ECTACO Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 Anobic 6000S Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Anobic TS Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic software ECTACO Runbo Partner Lux 3 Anobic VTF Tablety Anobic ST Anobic Translator Tablet Element Rating Heureka.cz Překladač skener Anobic 4000 Elektronické překladače akce Anobic 8000 Pro anobic jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic PC Translator Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker ectaco vreckový překladač řeči ekotester Soeks info ECTACO Scanmarker jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9000 Pro ruggear Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky