Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
skener Slovnik Anobic akce Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Výukový Tablet Tablet Element Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače Anobic 5000SK vyuka Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost ECTACO Překladač Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Anobic 5000 Anobic Translator Evolveo Q8 Anobic prekladač Green Test ECO Partner Lux 3 Anobic 7000 Anobic VT ASK Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS ANOBIC VT ASK Apps Memrise Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči ectaco Travel Runbo Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz info ECTACO Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST soeks Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Apps Anobic Tablety Anobic ST Scanmarker Air ruggear TOP5 ekotester Soeks software ECTACO výukový tablet Překladač Anobic TL Evolveo Q9 PC Translator Ruggear 500 a vyuka Runbo Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic VT anobic Anobic VTF Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Překladač Anobic 7000 mapy jazykový komunikátor infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky