Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Výukový Tablet Travel Runbo ANOBIC VT ASK výukový tablet Elektronické překladače ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 ruggear Anobic Anobic 9000 Pro jazyková znalost Anobic 9500 Pro Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 8000 Pro Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VTF Partner Lux 2 ectaco Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz info ECTACO Anobic Translator Anobic TS Anobic 6000 Překladač Anobic Scanmarker Air Partner Lux 3 mapy Rating Heureka.cz Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. skener Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... TOP5 Scanmarker akce Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 7000 Green Test ECO Apps Memrise Překladač Anobic TL infografika ectaco Anobic prekladač Soeks soeks ECTACO Překladače Anobic anobic vyuka PC Translator Anobic VT jazykový komunikátor Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky