Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Anobic Translator Apps Duolingvo Soeks Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker ectaco Překladač Anobic Ekotestr Soeks info ECTACO Runbo Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic Anobic 6000S ekotester Soeks skener Anobic VT Překladač Apps Memrise Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TS. jazyková znalost anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic VTF PC Translator Překladače Anobic mapy Anobic 6000 Anobic prekladač Ekotester GreenTest Tablet Element Výukový Tablet výukový tablet ruggear Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ECTACO vyuka jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro Scanmarker akce Partner Lux 2 raj-elektra.cz ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 Partner Lux 3 Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Travel Runbo Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 software ECTACO Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE infografika ectaco Anobic 5000SK Anobic Tablety Anobic ST TOP5 Ruggear 500 a vyuka soeks Scanmarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky