Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 software ECTACO Anobic 6000 Apps Memrise Tablet Element Slovnik Anobic skener Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST PC Translator Evolveo Q8 Anobic VT ASK Překladač Anobic Překladač Anobic TL mapy Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... ectaco infografika ectaco Anobic 9500 Pro Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Elektronické překladače Překladač Anobic TS. Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka Dětský výukový tablet raj-elektra.cz EVOLVEO Q8 LTE Runbo Anobic 7000 Evolveo Q9 Scanmarker Apps Duolingvo Soeks Anobic 5000SK Překladač Překladače Anobic jazyková znalost Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks soeks Kapesní překladač Anobic TT anobic Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Apps Anobic Rating Heureka.cz Anobic Translator Anobic Ruční skener ScanMarker ruggear Partner Lux 2 akce jazykový komunikátor info ECTACO Anobic VT Anobic 8000 Pro ECTACO Anobic 4000 TOP5 jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic prekladač Scanmarker Air ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Anobic VTF Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky