Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
software ECTACO Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic VT ASK Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Anobic 7000 Anobic 5000 Evolveo Q8 Elektronické překladače Překladač Anobic Anobic VT vreckový překladač řeči Apps Memrise Výukový tablet Anobic ST Anobic 9000 Pro Překladač ekotester Soeks soeks Anobic 6000 Partner Lux 3 ectaco Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Anobic 6000S mapy Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker skener Anobic 8000 Pro ruggear Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Překladače Anobic anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Green Test ECO jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro Scanmarker Air Ekotester GreenTest jazyková znalost výukový tablet Runbo akce vyuka Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Anobic TS PC Translator Ruční skener ScanMarker TOP5 Anobic VTF raj-elektra.cz Slovnik Anobic infografika ectaco Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Tablet Element ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky