Evolveo Q9 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Anobic Translator Kapesní překladač Anobic Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Apps Anobic Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz skener Evolveo Q8 Překladač Anobic software ECTACO Soeks výukový tablet Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL Anobic 7000 akce TOP5 Anobic 5000SK Apps Duolingvo vyuka Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Scanmarker PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Scanmarker Air Překladač ECTACO ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Anobic VT info ECTACO Travel Runbo soeks Ekotestr Soeks ruggear Anobic prekladač Anobic TS ectaco Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Anobic 5000 Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Dětský výukový tablet Anobic Překladač Anobic TS. Výukový Tablet Tablety Anobic ST mapy Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Air Runbo Anobic 6000 Slovnik Anobic anobic Anobic VT ASK Překladač Anobic 4000 Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Apps Memrise ECTACO Anobic 6000S jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky