Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. Překladače Anobic Partner Lux 2 ectaco Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker skener Soeks Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST vyuka PC Translator jazykový komunikátor Anobic ECTACO Tablet Element Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO Překladač akce Anobic TS Anobic 4000 Slovnik Anobic info ECTACO vreckový překladač řeči jazykový komunikátor raj-elektra.cz Anobic 4000 Anobic Translator Ekotestr Soeks Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK Apps Anobic soeks Anobic 5000 Evolveo Q8 Anobic 6000 Travel Runbo mapy Anobic 6000S Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK anobic Scanmarker Air Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Apps Duolingvo Scanmarker Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Anobic prekladač Anobic VT Ruční skener ScanMarker ruggear Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 infografika ectaco TOP5 ANOBIC VT ASK software ECTACO výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 7000 Anobic Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky