Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Travel Runbo Překladač ECTACO Anobic VT Evolveo Q9 Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablet Element Anobic 4000 mapy Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Anobic 7000 Apps Memrise Překladač Anobic TL Anobic prekladač raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Překladač Výukový Tablet Ekotestr Soeks Soeks Překladače Anobic ekotester Soeks Apps Duolingvo Anobic 5000 Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči Anobic 6000 Překladač Anobic výukový tablet soeks Výukový tablet Anobic ST ectaco Anobic TS Tablety Anobic ST PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 skener TOP5 software ECTACO vyuka info ECTACO Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest ECTACO Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Scanmarker Anobic 6000S Dětský výukový tablet ruggear Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic VT ASK Runbo anobic Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky