Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Apps Duolingvo Výukový Tablet Anobic VT Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Tablet Element Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro Anobic 4000 Slovnik Anobic Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic ruggear jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 ECTACO výukový tablet Tablety Anobic ST TOP5 jazyková znalost Překladače Anobic Překladač infografika ectaco akce Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks ekotester Soeks PC Translator soeks ectaco Anobic TS Anobic 6000S Anobic 6000 ANOBIC VT ASK Scanmarker raj-elektra.cz jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Partner Lux 2 skener Anobic VT ASK Anobic 4000 Anobic 5000 Soeks Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Scanmarker Air Travel Runbo Anobic Translator Anobic 8000 Pro Green Test ECO info ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE Runbo Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic anobic Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT vyuka software ECTACO Elektronické překladače Apps Anobic mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky