Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Překladač akce ruggear Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Anobic 9000 Pro Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Runbo Tablet Element Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic TS Překladač Anobic výukový tablet Překladače Anobic Anobic 5000 Partner Lux 2 Překladač ECTACO Apps Memrise Anobic 9500 Pro TOP5 Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air soeks Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Scanmarker raj-elektra.cz Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT ECTACO jazykový komunikátor Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker skener Evolveo Q9 Green Test ECO anobic Jazykové a vzdělávací programy ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL Evolveo Q8 mapy Anobic Translator info ECTACO Scanmarker Air Anobic 6000S Soeks Anobic 4000 Anobic prekladač Apps Duolingvo software ECTACO Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Výukový Tablet vyuka Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Anobic ectaco Anobic VTF Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic PC Translator Elektronické překladače vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky