Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
TOP5 výukový tablet software ECTACO Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic Anobic prekladač ANOBIC VT ASK Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Překladač Partner Lux 2 Partner Lux 3 Soeks Překladače Anobic PC Translator Evolveo Q9 Apps Duolingvo jazyková znalost Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S ectaco ekotester Soeks Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz skener Anobic Translator Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Anobic VTF anobic Green Test ECO Anobic 5000SK Překladač ECTACO soeks Anobic TS Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Anobic Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Výukový Tablet Tablet Element infografika ectaco Dětský výukový tablet Scanmarker Air Anobic VT ASK ECTACO ruggear Ekotester GreenTest Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Jazykové a vzdělávací programy vyuka Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic akce Anobic VT Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker mapy vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky