Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
TOP5 Anobic 7000 Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Apps Anobic Anobic VTF ectaco Evolveo Q8 info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Anobic TS Anobic 6000S Anobic vyuka ECTACO ruggear Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy Překladač Anobic TL PC Translator Anobic Translator anobic Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic 7000 software ECTACO Tablet Element Green Test ECO výukový tablet Soeks Slovnik Anobic Anobic prekladač Scanmarker Air Anobic VT ASK Elektronické překladače jazykový komunikátor Dětský výukový tablet Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic soeks Ekotester GreenTest Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Anobic 9000 Pro jazyková znalost Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Překladač Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Anobic VT Partner Lux 3 Anobic 5000SK skener Runbo Překladač Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 5000 Překladače Anobic akce Apps Memrise infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky