Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
akce ruggear Soeks Anobic 8000 Pro soeks jazykový komunikátor Rating Heureka.cz ectaco Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000 Ekotester GreenTest software ECTACO Slovnik Anobic Partner Lux 3 Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000S Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 skener Anobic VT Anobic ekotester Soeks Výukový Tablet jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE mapy Runbo Ruggear 500 a vyuka vyuka anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Překladač Scanmarker Air v App Storu... TOP5 Anobic 9000 Pro Apps Memrise Partner Lux 2 Překladač Anobic TL Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 7000 Anobic VT ASK info ECTACO výukový tablet Scanmarker Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Anobic 5000SK ECTACO vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Překladač ECTACO Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače raj-elektra.cz Green Test ECO Anobic prekladač Anobic Translator Anobic VTF ANOBIC VT ASK Evolveo Q8 Tablet Element PC Translator Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky