Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Partner Lux 2 Anobic 4000 Partner Lux 3 ECTACO PC Translator Anobic VTF raj-elektra.cz Překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator skener Apps Memrise Anobic VT ASK Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 Překladač Soeks EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic Rating Heureka.cz Výukový Tablet Překladač ECTACO infografika ectaco Anobic 5000SK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor soeks TOP5 anobic ectaco Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS mapy Green Test ECO Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost výukový tablet Elektronické překladače Anobic 5000 vyuka Jazykové a vzdělávací programy Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Překladač Anobic TS. Scanmarker Scanmarker Air Travel Runbo Runbo Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Apps Anobic Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči akce Tablet Element Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Anobic VT ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Ekotester GreenTest Anobic software ECTACO ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky