Green Test ECO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
akce jazyková znalost Ekotestr Soeks Anobic Translator Rating Heureka.cz Anobic TS infografika ectaco Překladače Anobic Evolveo Q8 Apps Duolingvo Anobic Slovnik Anobic jazykový komunikátor Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT Ruggear 500 a vyuka ekotester Soeks Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 vyuka vreckový překladač řeči Scanmarker Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator ruggear info ECTACO mapy Apps Anobic Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet ectaco Překladač ECTACO soeks Anobic 7000 Výukový Tablet výukový tablet Překladač Anobic TL Travel Runbo Anobic 4000 Anobic 5000 raj-elektra.cz ECTACO TOP5 Anobic 6000S Green Test ECO Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač Tablet Element Anobic 9000 Pro Scanmarker Air Překladač skener Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 Anobic VT Překladač Anobic software ECTACO Anobic 5000SK Jazykové a vzdělávací programy Runbo jazykový komunikátor Anobic anobic EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky