Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Překladač Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Apps Duolingvo jazyková znalost soeks ectaco Ruggear 500 a vyuka Soeks Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST software ECTACO Anobic 5000SK Překladače Anobic Anobic 4000 Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Překladač ECTACO Green Test ECO Anobic PC Translator jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Dětský výukový tablet Anobic 6000S infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic VTF info ECTACO Scanmarker vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Výukový Tablet ECTACO Apps Memrise Partner Lux 3 skener anobic Evolveo Q8 Elektronické překladače Anobic prekladač Anobic 7000 Slovnik Anobic Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... mapy TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest akce Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy ruggear Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Runbo Anobic VT Anobic TS ANOBIC VT ASK Scanmarker Air Anobic 8000 Pro Apps Anobic Travel Runbo Anobic 6000 raj-elektra.cz Překladač Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky