Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Anobic 9000 Pro akce Evolveo Q8 Tablet Element software ECTACO ECTACO Travel Runbo raj-elektra.cz Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost mapy Ekotester GreenTest Anobic 5000 Green Test ECO Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Runbo ectaco Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air Slovnik Anobic Anobic prekladač Scanmarker Anobic 6000S jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Překladač Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic výukový tablet Anobic VTF ruggear TOP5 info ECTACO Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače skener Apps Memrise Překladač ECTACO infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet ekotester Soeks Evolveo Q9 Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Anobic Translator Apps Duolingvo Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Tablety Anobic ST Překladač Anobic 9500 Pro soeks Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Anobic 8000 Pro vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK anobic Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky