Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Soeks Green Test ECO infografika ectaco Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Anobic 4000 Apps Memrise ruggear vyuka TOP5 Tablety Anobic ST Scanmarker info ECTACO Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči akce Anobic 9000 Pro Anobic VTF Runbo Tablet Element Anobic VT Dětský výukový tablet Apps Duolingvo skener Kapesní překladač Anobic TT mapy Apps Anobic Ekotester GreenTest Výukový Tablet výukový tablet Anobic TS Překladače Anobic Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Anobic prekladač Anobic 6000 soeks Ruggear 500 a vyuka Anobic Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic software ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Travel Runbo Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Elektronické překladače Anobic 4000 anobic raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Partner Lux 3 Anobic 6000S PC Translator Anobic Translator Anobic 7000 Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO ectaco ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky