Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
soeks Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Anobic 6000 Anobic VTF Scanmarker anobic TOP5 skener Elektronické překladače Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic ECTACO ANOBIC VT ASK infografika ectaco Anobic TS Anobic 4000 jazykový komunikátor vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... Tablety Anobic ST Výukový Tablet Green Test ECO Slovnik Anobic Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet mapy ekotester Soeks Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker jazyková znalost software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 7000 Ekotestr Soeks Anobic prekladač Soeks ruggear Runbo raj-elektra.cz Anobic 5000SK Travel Runbo Apps Memrise Anobic VT PC Translator Anobic 5000 Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro akce ectaco Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator Apps Anobic Ekotester GreenTest vyuka Apps Duolingvo Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky