Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
jazykový komunikátor Dětský výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Anobic 9000 Pro Anobic VT Anobic TS Anobic 6000S Překladač skener Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 vreckový překladač řeči TOP5 software ECTACO Soeks Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Anobic Anobic 5000 Výukový Tablet ectaco Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker anobic vyuka Tablety Anobic ST Anobic 4000 Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker mapy Kapesní překladač Anobic PC Translator Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz soeks Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Anobic 7000 Anobic Translator Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Slovnik Anobic Anobic 5000SK Apps Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Evolveo Q9 ruggear akce Scanmarker Air infografika ectaco Překladač Anobic Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Anobic prekladač Apps Duolingvo Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Evolveo Q8 Překladač Anobic TL jazyková znalost Anobic 4000 Runbo EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK ekotester Soeks ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky