Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Anobic 6000S Anobic 5000SK Tablet Element Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic info ECTACO Tablety Anobic ST Apps Memrise infografika ectaco Překladač Anobic TL Runbo Anobic VT ekotester Soeks jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Překladač ECTACO Výukový Tablet Anobic 4000 Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Anobic 9000 Pro Překladače Anobic software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 Evolveo Q8 mapy PC Translator Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. Green Test ECO Překladač Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK raj-elektra.cz Anobic 7000 Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... akce TOP5 Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo vyuka Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic Dětský výukový tablet ECTACO Soeks Anobic 6000 vreckový překladač řeči Scanmarker Air Apps Duolingvo anobic Anobic 4000 skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 soeks ectaco ruggear Anobic Translator Scanmarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 Partner Lux 3 Anobic Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky