Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
soeks akce Scanmarker Air v App Storu... anobic jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Soeks skener Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic info ECTACO Rating Heureka.cz Anobic VTF Anobic prekladač Scanmarker Air Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks Evolveo Q8 mapy Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 vyuka Anobic VT Elektronické překladače ANOBIC VT ASK Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic Anobic 7000 Apps Memrise výukový tablet vreckový překladač řeči Překladač ectaco Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic 6000 jazykový komunikátor Výukový Tablet Anobic 8000 Pro PC Translator Ruggear 500 a vyuka Anobic TS software ECTACO Anobic ruggear Anobic 5000 Scanmarker Partner Lux 2 Apps Anobic Překladač Anobic 7000 Tablet Element Anobic Translator Anobic 4000 Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK Apps Duolingvo Anobic 9000 Pro Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet Green Test ECO ECTACO Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky