Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
software ECTACO Evolveo Q8 infografika ectaco Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablety Anobic ST Anobic TOP5 anobic vreckový překladač řeči skener Green Test ECO Travel Runbo Překladač Anobic ECTACO Anobic prekladač Apps Anobic Anobic 4000 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic mapy výukový tablet Anobic 6000S Anobic 8000 Pro soeks Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo ectaco Scanmarker Air akce Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VTF Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator ruggear EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Anobic TS Výukový tablet Anobic ST PC Translator Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic 6000 Překladač Anobic 5000SK Soeks Kapesní překladač Anobic TT Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Slovnik Anobic Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 ekotester Soeks Ekotestr Soeks Výukový Tablet jazykový komunikátor Runbo Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Anobic 9500 Pro jazyková znalost vyuka Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro info ECTACO Tablet Element Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky