Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Kapesní překladač Anobic TT skener Překladač ANOBIC VT ASK Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Rating Heureka.cz Green Test ECO Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT ASK Anobic 5000 soeks Ekotester GreenTest ectaco Anobic VTF PC Translator Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker infografika ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 TOP5 Anobic Partner Lux 3 Anobic 5000SK Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Tablet Element jazyková znalost Soeks Apps Anobic Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 mapy Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Anobic 6000S akce ECTACO Dětský výukový tablet ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Runbo Travel Runbo Anobic 4000 Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. info ECTACO Apps Memrise Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Překladače Anobic Výukový Tablet výukový tablet Anobic 4000 vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic VT Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Evolveo Q8 software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy vyuka Apps Duolingvo Anobic TS ruggear Anobic 6000 Anobic prekladač Scanmarker Air anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky