Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 5000SK Anobic 5000 ekotester Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Překladač Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 PC Translator Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Dětský výukový tablet ectaco Překladač Anobic TL Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro Apps Memrise Slovnik Anobic Evolveo Q8 mapy Scanmarker Partner Lux 3 Překladač ECTACO jazyková znalost Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 anobic ruggear Výukový Tablet Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S vreckový překladač řeči infografika ectaco Anobic 6000 Ekotester GreenTest soeks Anobic VT ASK Překladač Anobic Green Test ECO raj-elektra.cz skener info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE akce software ECTACO Tablet Element jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Anobic 4000 Anobic prekladač Anobic TS Ruční skener ScanMarker Runbo Travel Runbo TOP5 Partner Lux 2 Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Soeks Ruggear 500 a vyuka Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro vyuka Anobic VT Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky