Hovoriaci vreckový překladač řeči - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 4000 Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S Tablety Anobic ST Travel Runbo Anobic 5000SK raj-elektra.cz Evolveo Q9 Překladač PC Translator Anobic 7000 Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. TOP5 Dětský výukový tablet infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Anobic VTF jazykový komunikátor Scanmarker Air Ekotestr Soeks Slovnik Anobic Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Soeks Anobic VT ASK Rating Heureka.cz jazyková znalost Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q8 Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks akce Green Test ECO Runbo Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Scanmarker anobic Výukový Tablet vyuka ANOBIC VT ASK ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Apps Anobic vreckový překladač řeči mapy ruggear Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Anobic prekladač Anobic VT Apps Duolingvo Anobic 4000 Elektronické překladače skener Tablet Element Překladač Anobic Anobic 6000 soeks Anobic 8000 Pro ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky