Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 6000S Překladač software ECTACO ruggear Překladač ECTACO Anobic Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Anobic 8000 Pro Apps Memrise Travel Runbo ekotester Soeks Anobic 5000 Tablet Element Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q9 Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač PC Translator Anobic VT ASK akce výukový tablet Dětský výukový tablet Scanmarker Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka Překladače Anobic Scanmarker Air soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči Výukový Tablet Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator infografika ectaco Anobic 5000SK Anobic VT Runbo Překladač Anobic TS. Anobic 6000 Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic raj-elektra.cz Apps Duolingvo Anobic 4000 Tablety Anobic ST ECTACO Apps Anobic Jazykové a vzdělávací programy anobic Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST mapy jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO skener Evolveo Q8 Anobic TS Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Soeks Ruggear 500 a vyuka TOP5 Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky