Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks skener Elektronické překladače Překladač ECTACO ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Anobic 9500 Pro Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy Runbo Partner Lux 3 Anobic Translator Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Anobic 5000 vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Evolveo Q8 mapy Překladač Anobic TS. PC Translator TOP5 Výukový Tablet Travel Runbo Tablet Element Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL Anobic VTF jazykový komunikátor Green Test ECO Anobic VT Anobic 5000SK Apps Anobic Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Anobic 6000 Dětský výukový tablet Anobic 4000 Anobic Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker akce EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Slovnik Anobic Apps Memrise ruggear ectaco Scanmarker jazyková znalost Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 soeks software ECTACO Překladač info ECTACO Anobic 7000 Překladače Anobic výukový tablet anobic Anobic TS Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky