Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Překladač Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Překladač Anobic Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 raj-elektra.cz Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... Soeks ECTACO PC Translator Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Anobic Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Anobic 5000 infografika ectaco Rating Heureka.cz soeks Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Partner Lux 3 Anobic 4000 akce Apps Duolingvo ruggear TOP5 Překladače Anobic vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo skener Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač jazyková znalost Kapesní překladač Anobic mapy Apps Memrise Anobic 6000 Scanmarker Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air info ECTACO jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Výukový Tablet Evolveo Q8 Anobic 5000SK Ekotester GreenTest Anobic VT Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker ectaco Tablet Element anobic Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO ekotester Soeks Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky