Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic VTF ectaco Anobic VT ASK Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 7000 Slovnik Anobic ECTACO Anobic 9000 Pro Runbo Elektronické překladače mapy Anobic VT software ECTACO Scanmarker Travel Runbo Kapesní překladač Anobic infografika ectaco PC Translator TOP5 výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Scanmarker Air raj-elektra.cz Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Tablet Element soeks Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Anobic Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Evolveo Q9 anobic Anobic 8000 Pro akce Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Anobic 4000 Anobic 6000 Anobic 6000S Soeks Anobic Translator ANOBIC VT ASK Překladače Anobic Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Green Test ECO Překladač Anobic Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Překladač ECTACO ekotester Soeks skener EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... vyuka Překladač Anobic 7000 Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 ruggear jazykový komunikátor Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky