Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 4000 Anobic Translator Anobic Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Green Test ECO Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Anobic 7000 Tablety Anobic ST Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Runbo ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 Překladače Anobic Partner Lux 2 Apps Duolingvo Překladač Anobic TL akce mapy Překladač Anobic Apps Memrise ruggear Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač vyuka Anobic 4000 ECTACO Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. Scanmarker Air anobic Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Anobic 5000SK Výukový Tablet Slovnik Anobic Ruggear 500 a vyuka soeks Anobic VT Anobic 9000 Pro vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Apps Anobic Elektronické překladače infografika ectaco info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Překladač Partner Lux 3 TOP5 Dětský výukový tablet PC Translator jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči skener Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ectaco software ECTACO výukový tablet Anobic TS Tablet Element Soeks Anobic VTF jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky