Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro mapy Překladač Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Tablet Element výukový tablet Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka TOP5 EVOLVEO Q8 LTE Výukový Tablet Anobic 6000 ectaco Anobic 5000 Ekotester GreenTest Anobic 4000 Anobic VTF Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK infografika ectaco akce ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Anobic VT ASK Apps Anobic Dětský výukový tablet ruggear Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Scanmarker Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Scanmarker Air Překladač Anobic 7000 Anobic VT Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Runbo Anobic Translator Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Anobic Anobic 4000 Tablety Anobic ST info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Anobic TS raj-elektra.cz software ECTACO Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic 7000 Partner Lux 3 Soeks PC Translator Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT skener Překladač ECTACO anobic Slovnik Anobic soeks Elektronické překladače ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky