Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic 4000 mapy TOP5 Ruggear 500 a vyuka vyuka Anobic 9500 Pro Anobic 7000 Překladač ECTACO Apps Memrise Evolveo Q8 výukový tablet Překladač Překladač Anobic TL Anobic 5000SK Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Scanmarker Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q9 Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči Anobic prekladač Apps Anobic ECTACO jazyková znalost Anobic 5000 Travel Runbo Partner Lux 2 jazykový komunikátor info ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO ruggear Ekotestr Soeks infografika ectaco Tablet Element Rating Heureka.cz Elektronické překladače Green Test ECO Anobic Soeks Anobic VTF Scanmarker Air ectaco EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet raj-elektra.cz akce soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator ANOBIC VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Překladače Anobic Anobic 4000 Runbo anobic skener jazykový komunikátor Anobic Ekotester GreenTest ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky