Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 5000SK akce Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Scanmarker Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Anobic ruggear Travel Runbo Soeks Kapesní překladač Anobic info ECTACO Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz vyuka ectaco Slovnik Anobic Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Apps Anobic skener soeks Výukový tablet Anobic ST infografika ectaco Anobic VT Evolveo Q9 Anobic Translator Scanmarker Air Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače Překladač Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Anobic prekladač TOP5 Partner Lux 2 Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Apps Duolingvo PC Translator Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 mapy Překladače Anobic Tablet Element Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost vreckový překladač řeči software ECTACO Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK anobic Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz Překladač ECTACO Překladač Anobic TL ECTACO jazykový komunikátor Anobic ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Apps Memrise Anobic VTF Překladač Anobic TS. Runbo Anobic 6000 Dětský výukový tablet výukový tablet Anobic 7000 Partner Lux 3
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky