Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Elektronické překladače PC Translator Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 Překladač soeks Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz ANOBIC VT ASK Anobic VT Překladače Anobic Výukový Tablet anobic Ekotestr Soeks software ECTACO mapy Anobic 4000 Tablet Element Překladač Anobic Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Partner Lux 3 ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Apps Duolingvo Tablety Anobic ST akce Překladač Anobic TL Anobic VT ASK ruggear skener ekotester Soeks Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic Soeks výukový tablet Dětský výukový tablet Anobic 6000 Anobic TS Apps Memrise Anobic 9500 Pro infografika ectaco Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... ECTACO TOP5 vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro vyuka Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 Runbo Překladač Anobic 7000 Green Test ECO Překladač ECTACO jazykový komunikátor Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Rating Heureka.cz info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Evolveo Q9 Anobic Translator Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky