Jazykové a vzdělávací programy - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Elektronické překladače PC Translator Překladače Anobic Anobic Translator Runbo software ECTACO Anobic 5000SK Anobic 6000 info ECTACO Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Green Test ECO Anobic VT ASK Evolveo Q9 Ekotestr Soeks ruggear anobic Překladač Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. mapy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo ekotester Soeks ANOBIC VT ASK soeks EVOLVEO Q8 LTE skener Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Ekotester GreenTest Scanmarker Air Soeks Ruggear 500 a vyuka TOP5 Anobic 7000 Dětský výukový tablet Partner Lux 2 ECTACO infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Anobic VTF ectaco Scanmarker Slovnik Anobic Překladač Anobic Anobic prekladač Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air Tablet Element Výukový Tablet Překladač Anobic 7000 Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Anobic 5000 Apps Anobic Evolveo Q8 Tablety Anobic ST vyuka raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy Anobic vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro Anobic VT Anobic 4000 akce Anobic 4000 Travel Runbo výukový tablet Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky