Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic TOP5 Překladač Anobic 7000 software ECTACO Překladač Anobic TS. Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Soeks Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 info ECTACO Anobic VTF Anobic prekladač Anobic TS Travel Runbo Scanmarker mapy Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... ectaco Evolveo Q8 Partner Lux 3 vyuka Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic Překladač ECTACO Apps Duolingvo soeks infografika ectaco Tablet Element akce Green Test ECO Anobic jazyková znalost Runbo Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator Apps Memrise Překladač Anobic Anobic Translator Překladač Anobic TL Překladač Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Výukový Tablet ECTACO Scanmarker Air Apps Anobic Anobic 9000 Pro Anobic 4000 skener Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Anobic 7000 Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Anobic 8000 Pro ekotester Soeks ruggear vreckový překladač řeči Anobic 4000 anobic Dětský výukový tablet ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky