Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Apps Anobic vreckový překladač řeči Green Test ECO Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo Tablet Element raj-elektra.cz Anobic VT Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet info ECTACO Slovnik Anobic Travel Runbo anobic Scanmarker Air ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Anobic VTF Anobic 4000 Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Runbo Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK infografika ectaco PC Translator software ECTACO Anobic 9500 Pro Rating Heureka.cz Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Překladače Anobic Anobic 7000 ANOBIC VT ASK TOP5 jazykový komunikátor Anobic Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Anobic TS Scanmarker Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Anobic prekladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Anobic VT ASK vyuka Anobic 6000 mapy skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S ekotester Soeks Anobic Translator Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air soeks Dětský výukový tablet Apps Memrise Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 akce Překladač ECTACO Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. jazyková znalost Překladač ruggear jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL ectaco Kapesní překladač Anobic TT Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky