Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Anobic TS Partner Lux 3 Anobic 6000S Výukový tablet Anobic ST anobic info ECTACO Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz PC Translator Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Anobic 9000 Pro Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK ruggear Jazykové a vzdělávací programy ectaco Travel Runbo Výukový Tablet software ECTACO Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Anobic TOP5 Dětský výukový tablet Anobic VT ASK ekotester Soeks Překladač Anobic TL Apps Anobic infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic ECTACO výukový tablet Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Anobic 9500 Pro akce Anobic 4000 soeks Runbo Apps Memrise Green Test ECO Překladač Anobic TS. Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Anobic VT Ekotestr Soeks Anobic 5000 vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks Anobic VTF Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Evolveo Q9 Anobic 7000 vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Evolveo Q8 jazykový komunikátor Ekotester GreenTest mapy Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener jazyková znalost Překladač ECTACO Tablet Element raj-elektra.cz EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky