Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic TOP5 Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 ekotester Soeks Výukový Tablet Ekotester GreenTest anobic raj-elektra.cz ECTACO Anobic TS Anobic Translator Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise Anobic prekladač Evolveo Q9 Anobic 4000 výukový tablet Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic mapy Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. Výukový tablet Anobic ST software ECTACO Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 jazykový komunikátor Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic soeks akce Anobic VT ASK Překladače Anobic Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač jazyková znalost Anobic VT Tablet Element Scanmarker skener Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči ruggear ANOBIC VT ASK Travel Runbo Soeks Ruční skener ScanMarker vyuka Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks Runbo Anobic 4000 Anobic 7000 Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Překladač ECTACO Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO info ECTACO Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST PC Translator ectaco Překladač Anobic TL Rating Heureka.cz infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky