Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Ruční skener ScanMarker Green Test ECO jazykový komunikátor vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 2 Apps Anobic skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy akce Anobic Slovnik Anobic soeks ectaco výukový tablet Překladače Anobic jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000SK ruggear Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco Anobic VT ASK anobic Anobic 6000 Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 TOP5 Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks Anobic TS Anobic prekladač info ECTACO Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Překladač Ekotester GreenTest Apps Memrise Anobic 7000 Dětský výukový tablet Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Tablet Element Anobic VT raj-elektra.cz Soeks vyuka EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Anobic 4000 ECTACO Překladač Anobic Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Anobic Translator Evolveo Q9 PC Translator Výukový Tablet Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky