Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
ectaco Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker skener Překladače Anobic info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Anobic 5000 Rating Heureka.cz vyuka EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic ECTACO Anobic VT Anobic 4000 PC Translator Partner Lux 2 Anobic prekladač Anobic Translator Scanmarker Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet TOP5 Slovnik Anobic Anobic 7000 soeks Překladač Anobic 7000 Travel Runbo vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Překladač ekotester Soeks Výukový Tablet Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Anobic mapy Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic Překladač ECTACO Tablet Element Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Duolingvo Anobic VT ASK Anobic Evolveo Q9 výukový tablet software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 anobic infografika ectaco raj-elektra.cz Apps Memrise Soeks jazykový komunikátor Anobic 6000 ruggear Překladač Anobic TS. Anobic TS akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Scanmarker Air Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky