Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 infografika ectaco Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK soeks Anobic prekladač Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Výukový Tablet Anobic výukový tablet Elektronické překladače PC Translator Překladač Anobic Slovnik Anobic TOP5 Anobic VT Apps Duolingvo Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Tablet Element Anobic 8000 Pro Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE anobic Anobic 6000 skener Anobic TS ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Tablety Anobic ST akce vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Apps Memrise Anobic 9000 Pro Překladač Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks info ECTACO Překladač Anobic TL ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Scanmarker Air Anobic 6000S vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo Anobic 4000 ECTACO Anobic Translator Rating Heureka.cz ruggear jazyková znalost mapy Evolveo Q9 Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO ectaco Evolveo Q8 Anobic VT ASK Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky