Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 skener raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 Anobic VT jazykový komunikátor Anobic VTF ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Překladač Anobic jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Anobic 5000SK Anobic 6000 Green Test ECO info ECTACO Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic Travel Runbo Partner Lux 3 Runbo vyuka Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Partner Lux 2 EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic Překladač Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Elektronické překladače ectaco ECTACO vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic Translator infografika ectaco Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TOP5 Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Evolveo Q9 anobic akce soeks Apps Anobic Překladač ECTACO Anobic TS Překladač Anobic TS. PC Translator Tablety Anobic ST Anobic 4000 Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air Soeks Tablet Element Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic VT ASK Ekotester GreenTest Scanmarker ruggear
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky