Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Anobic VTF Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic mapy ectaco Tablet Element vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Ekotestr Soeks Anobic TS Scanmarker skener Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Apps Duolingvo software ECTACO Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator infografika ectaco Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Překladač Anobic TL vyuka Překladač ECTACO Slovnik Anobic Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Překladač Výukový Tablet ECTACO Anobic 4000 Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Apps Anobic Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 jazyková znalost Kapesní překladač Anobic TT anobic Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST akce Anobic TOP5 Green Test ECO soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy Překladače Anobic EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Elektronické překladače Dětský výukový tablet Anobic VT Soeks Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO Anobic prekladač ruggear výukový tablet Anobic Translator raj-elektra.cz Anobic 6000S Apps Memrise Anobic 6000 jazykový komunikátor Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky