Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače vyuka Scanmarker Air ECTACO Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Green Test ECO soeks Překladač Anobic TL Anobic 6000 Anobic TS Partner Lux 3 info ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Travel Runbo výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Translator ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Výukový Tablet Ekotester GreenTest Partner Lux 2 vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Tablet Element PC Translator anobic Ruggear 500 a vyuka akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ectaco Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Evolveo Q8 Anobic 4000 jazyková znalost Anobic VTF skener Scanmarker Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Anobic 4000 TOP5 Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Anobic Runbo Anobic 5000 mapy Rating Heureka.cz Anobic 7000 Apps Anobic Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 infografika ectaco Kapesní překladač Anobic ruggear raj-elektra.cz Překladače Anobic Ekotestr Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky