Kapesní překladač Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Elektronické překladače Anobic VT Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 akce Ruggear 500 a vyuka vyuka Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks Apps Anobic TOP5 Překladač Anobic výukový tablet ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Runbo vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Partner Lux 3 Anobic 6000S Anobic prekladač Anobic TS Green Test ECO Anobic 6000 Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Partner Lux 2 software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Překladač ECTACO Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Soeks jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air Travel Runbo info ECTACO Anobic 5000 skener ANOBIC VT ASK ruggear Překladač Anobic TL mapy Anobic PC Translator Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Scanmarker Anobic 4000 soeks Apps Memrise Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Evolveo Q9 infografika ectaco Ruční skener ScanMarker anobic Anobic VTF ectaco Anobic 7000 Apps Duolingvo Anobic Translator Tablet Element Výukový Tablet Překladač Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky