Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Anobic 8000 Pro Výukový Tablet mapy Anobic 4000 skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Anobic TS Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Runbo Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Slovnik Anobic Scanmarker Scanmarker Air Anobic Translator Anobic Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 anobic Evolveo Q8 Soeks Překladač Anobic 7000 software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE ruggear ECTACO jazyková znalost Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks info ECTACO Ekotester GreenTest Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST jazykový komunikátor PC Translator Apps Anobic Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Anobic 5000SK Překladač Anobic vyuka vreckový překladač řeči Partner Lux 3 soeks ANOBIC VT ASK akce Rating Heureka.cz Anobic 9500 Pro Anobic 7000 Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Překladače Anobic infografika ectaco ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz Anobic VT ASK výukový tablet ekotester Soeks Evolveo Q9 Anobic prekladač Apps Duolingvo Elektronické překladače Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač Dětský výukový tablet Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky