Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Evolveo Q9 info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Partner Lux 2 Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator Scanmarker Ekotestr Soeks ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 infografika ectaco Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Runbo Překladač Anobic Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Překladač Anobic TL Slovnik Anobic raj-elektra.cz Anobic 6000 Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Partner Lux 3 Anobic 8000 Pro mapy Tablet Element anobic Anobic TS jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Memrise Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy soeks Apps Duolingvo jazyková znalost Anobic 5000SK TOP5 ruggear Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. skener Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic Soeks vyuka ekotester Soeks výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 6000S Anobic VT Anobic 9000 Pro software ECTACO Anobic 4000 akce Ruční skener ScanMarker Air ectaco Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky