Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Tablet Element ekotester Soeks infografika ectaco mapy Anobic prekladač Apps Memrise info ECTACO ECTACO vyuka Evolveo Q8 Anobic VT Anobic 6000 akce Anobic 4000 Dětský výukový tablet ruggear Překladač Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo Green Test ECO skener Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Elektronické překladače Anobic 7000 jazyková znalost výukový tablet Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Překladače Anobic Anobic 5000SK Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka Anobic ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz PC Translator software ECTACO Tablety Anobic ST Překladač ECTACO ectaco Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Anobic VTF Překladač Anobic TS. soeks Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic Partner Lux 3 Scanmarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks Anobic Translator jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Runbo Výukový Tablet TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 5000 anobic Anobic TS Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky