Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
akce Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic Soeks výukový tablet Slovnik Anobic jazyková znalost ectaco Anobic 9500 Pro Anobic Translator Ruční skener ScanMarker software ECTACO soeks Překladač Anobic TL Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 Travel Runbo PC Translator Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 Anobic Anobic 6000S Překladač ECTACO ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Runbo Rating Heureka.cz Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Dětský výukový tablet Apps Memrise Anobic VTF Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro mapy Anobic 6000 Anobic VT raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro TOP5 ekotester Soeks Tablety Anobic ST vyuka Evolveo Q8 Scanmarker Air Partner Lux 3 Anobic 4000 Apps Anobic info ECTACO Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic 4000 vreckový překladač řeči anobic Anobic TS Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Scanmarker ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Anobic prekladač Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky