Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
PC Translator Anobic 5000 ectaco Anobic 9500 Pro Elektronické překladače Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač ANOBIC VT ASK Evolveo Q8 Anobic 4000 Apps Memrise Anobic Překladače Anobic ekotester Soeks Partner Lux 2 Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air vyuka Anobic Translator vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker mapy Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic skener Anobic TS Anobic VT software ECTACO jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Runbo Anobic 6000 Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo akce Evolveo Q9 ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic TT Apps Anobic Scanmarker Dětský výukový tablet raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 ruggear Ekotester GreenTest Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 Překladač Překladač Anobic Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK info ECTACO Anobic VTF Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO infografika ectaco Anobic 9000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Soeks jazyková znalost soeks Anobic 5000SK Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky