Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Anobic skener Travel Runbo Překladače Anobic Runbo TOP5 Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Evolveo Q8 výukový tablet Anobic VT infografika ectaco info ECTACO ECTACO Green Test ECO Anobic 6000S Rating Heureka.cz Apps Memrise Dětský výukový tablet vyuka ANOBIC VT ASK Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 software ECTACO ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO Výukový Tablet Anobic VTF ectaco Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker anobic Apps Duolingvo Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka Tablet Element Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE mapy ruggear Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Anobic prekladač Scanmarker Anobic 9000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Překladač Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 vreckový překladač řeči soeks Překladač Anobic raj-elektra.cz jazyková znalost Apps Anobic PC Translator Anobic 5000SK Anobic 4000 Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky