Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze - skener Scanmarker Air Blutooth.

Vytvořil ECTACO CR v Scanmarker Air · 17/4/2019 13:36:00
Tags: skenerScanmarkerAirBlutooth.
Scanmarker Air není vlastně zvýrazňovač, ale ruční tužkový skener, který se hodí pro rychlé naskenování vybraného textu z časopisu, dokumentu, skript. faktur apod. Poradí si i s MICR CMC-7, která najdete na některých bankovních dokumentech, platebních kartách nebo šecích.

A zvlášť pokud připravujete rešerše nebo potřebujete udělat kompilát z několika textů, které nemáte v elektronické podobě, Scanmarker Air se určitě bude hodit. Jde o bezkontaktní skener, takže nemusíte přímo jezdit po tištěné ploše, aby se text naskenoval. Nasnímaný text se přes Blutooth, kterým se Scanmarker Air připojuje k zařízení, přepíše do vašeho počítače, tabletu nebo chytrého telefonu a záleží pouze na vás, jaký program při další zpracování zvolíte. Mezi podporované operační systémy patří u desktopů MacOS a Windows, pro mobilní zařízení je k dispozici aplikace pro platformu iOS a Android. Kromě tradičního Wordu a Excelu, lze naskenovaný text uložit třeba na Google Drive, do Evernote a podobně. Scanmarker Air podporuje v OCR češtinu a je možný převod textu na hlasový výstup. Dodaný software dokáže skenované materiály překládat do 40 jazyků. Jednoduše si vyberte
 jazyk, který chcete přeložit, přejeďte perem přes dokument a ihned se objeví překlad. S inteligentní hlasovou syntézou vám umožní poslouchat cokoliv naskenovaného. Tím pomůže kontrolovat průběh, zda se shoduje s původním dokumentem, aniž byste se museli dívat na obrazovku.

Klíčové vlastnosti 

  • Skenovací pero s rozpoznáváním textu
  • Překlad až 40 jazyků
  • Intuitivní a snadné ovládání
  • Umí skenovat jakýkoli druh dokumentu
  • Pro PC, Android, iOS
  • Bezdrátové rozhraní Bluetooth
  • Nabíjení přes USB rozhraníECTACO.CZ : Scanmarker Air Review

Vytvořil Goodereader v Scanmarker Air · 7/4/2018 14:15:00
Tags: ScanmarkerAirReview
Toto video je jen rychlý demo, jak tato jednotka - Scanmarker Air - funguje s typickým smartphone. Stačí připojit, naskenovat a jít !

Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC

Vytvořil ECTACO v Scanmarker Air · 14/1/2017 10:22:00
Tags: ScanmarkerVideo:InstalaceskeneruScanmarkerAirnaMAC
Scanmarker Video: Instalace skeneru Scanmarker Air na MAC
Clouds
Tablety Anobic ST Anobic VT PC Translator Anobic 9000 Pro Runbo infografika ectaco Anobic VT ASK Ekotestr Soeks Anobic 9500 Pro jazyková znalost Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Elektronické překladače Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000 Překladač Anobic TS. anobic ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet Evolveo Q8 Anobic 7000 Apps Memrise soeks Překladač ANOBIC VT ASK Rating Heureka.cz vyuka Partner Lux 3 akce Ekotester GreenTest Výukový Tablet Partner Lux 2 Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker software ECTACO ectaco Anobic 5000SK Anobic prekladač vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo Scanmarker Kapesní překladač Anobic ruggear TOP5 Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Slovnik Anobic Anobic Translator Anobic TS raj-elektra.cz Tablet Element Překladač Anobic Green Test ECO mapy Apps Duolingvo Překladač ECTACO skener Anobic 4000 info ECTACO Anobic 4000 Anobic Překladače Anobic Dětský výukový tablet Scanmarker Air Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky