Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
ekotester Soeks Anobic VTF jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet ruggear Anobic 4000 Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. výukový tablet Anobic 5000 Partner Lux 2 Evolveo Q8 Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q9 Soeks soeks Rating Heureka.cz Scanmarker akce Green Test ECO Ekotestr Soeks Apps Anobic vyuka Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Anobic 6000S Překladač ANOBIC VT ASK Anobic 9000 Pro Scanmarker Air Anobic 9500 Pro anobic vreckový překladač řeči skener Partner Lux 3 Anobic VT Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Anobic 7000 Překladač Anobic TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Runbo Anobic VT ASK Apps Memrise Anobic 5000SK Tablet Element jazyková znalost ECTACO Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE Výukový Tablet Travel Runbo Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker info ECTACO Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air mapy ectaco jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 software ECTACO Anobic Translator Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky