Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic TOP5 Anobic TS Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 ruggear soeks Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic Runbo Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči akce Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks raj-elektra.cz Překladač Překladač Anobic software ECTACO Anobic 9000 Pro výukový tablet Ekotester GreenTest Tablet Element jazyková znalost Anobic Anobic 5000 Scanmarker Air Výukový Tablet Partner Lux 2 EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet Anobic prekladač anobic Anobic 4000 infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air v App Storu... ECTACO Travel Runbo Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ekotester Soeks Překladač Anobic TS. Anobic 5000SK info ECTACO Anobic VTF ectaco Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker vyuka skener PC Translator Překladače Anobic Apps Anobic Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky