Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 ruggear jazykový komunikátor Překladač ECTACO Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Tablet Element Scanmarker Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 mapy anobic Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 ECTACO akce Anobic 6000S Apps Memrise software ECTACO soeks Anobic TS Tablety Anobic ST Soeks Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 jazyková znalost Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker PC Translator Anobic VT ASK Překladače Anobic ectaco Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air skener Partner Lux 2 Partner Lux 3 TOP5 Anobic VTF Evolveo Q9 Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Runbo Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Elektronické překladače Scanmarker Air vreckový překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet Překladač Anobic 7000 vyuka Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO infografika ectaco Apps Duolingvo Green Test ECO ekotester Soeks Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Anobic 9500 Pro raj-elektra.cz Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky