Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro Soeks info ECTACO soeks Ekotestr Soeks Anobic Anobic 5000SK Anobic TS Anobic 6000S TOP5 Scanmarker Air software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči PC Translator Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Anobic VT Překladač Anobic TL anobic Výukový Tablet Překladač Anobic Anobic 6000 Tablet Element Rating Heureka.cz Green Test ECO Elektronické překladače ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet ECTACO Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Anobic VTF Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Anobic Translator Překladač ECTACO Anobic 7000 Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q9 ruggear mapy raj-elektra.cz akce Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 ekotester Soeks Dětský výukový tablet skener Evolveo Q8 jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 vyuka Apps Duolingvo Tablety Anobic ST Překladač Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic infografika ectaco jazyková znalost Travel Runbo Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky