Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Překladač ECTACO Travel Runbo ekotester Soeks Slovnik Anobic raj-elektra.cz Apps Memrise info ECTACO Anobic 4000 Anobic 5000SK TOP5 Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Překladač Tablet Element Runbo Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... soeks ECTACO infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Rating Heureka.cz Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK Ekotestr Soeks jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S Překladač Anobic Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic jazyková znalost Překladače Anobic Anobic 5000 Elektronické překladače mapy Soeks vreckový překladač řeči ectaco Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Anobic Translator ANOBIC VT ASK výukový tablet Partner Lux 2 Anobic 8000 Pro Anobic 7000 ruggear Anobic VTF akce Překladač Anobic 7000 Green Test ECO Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Anobic VT PC Translator Apps Anobic Anobic TS Scanmarker anobic EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker skener Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Anobic Scanmarker Air Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky