Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Anobic prekladač Anobic Anobic 8000 Pro Ruggear 500 a vyuka Soeks PC Translator Ekotestr Soeks ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Slovnik Anobic Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic Translator Scanmarker Air skener Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Anobic 5000 info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT ekotester Soeks Evolveo Q9 Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Green Test ECO Překladač Apps Duolingvo vyuka anobic Partner Lux 2 ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Anobic 6000S Tablet Element Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 TOP5 akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Evolveo Q8 výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic VT mapy Anobic 4000 jazykový komunikátor Výukový Tablet Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic jazyková znalost Scanmarker Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Travel Runbo ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic TS Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky