Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Překladač ruggear jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic Translator Překladače Anobic Tablet Element Anobic 5000 Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO Anobic prekladač Soeks Anobic 7000 výukový tablet info ECTACO Anobic 6000S vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Memrise Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO anobic Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Partner Lux 2 software ECTACO Evolveo Q9 Apps Duolingvo Anobic 6000 Výukový Tablet soeks ectaco Scanmarker Air Anobic Elektronické překladače Anobic 5000SK Anobic VTF PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Evolveo Q8 akce Runbo jazyková znalost vyuka Scanmarker Anobic TS mapy Anobic 4000 skener ekotester Soeks Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Travel Runbo Překladač Anobic 7000 TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky