Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
raj-elektra.cz Anobic 6000S mapy Scanmarker Air Apps Memrise Anobic VT Anobic 9000 Pro vreckový překladač řeči Anobic TS Překladač Anobic TL akce Anobic 4000 skener Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO jazyková znalost Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Překladač Anobic Překladač Runbo info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 anobic jazykový komunikátor Ekotestr Soeks vyuka Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest výukový tablet Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Evolveo Q9 Překladače Anobic Green Test ECO Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Travel Runbo Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablet Element ectaco Scanmarker Anobic prekladač Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Partner Lux 2 Dětský výukový tablet TOP5 Soeks Partner Lux 3 Anobic 5000SK Anobic 6000 software ECTACO Apps Anobic Překladač Anobic 7000 ruggear Ruční skener ScanMarker Air Anobic Anobic 5000 Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ECTACO ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky