Slovnik Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO.CZ | Slovník anglicko-český/česko-anglický Anobic 8000 Pro

Vytvořil ECTACO v Slovnik Anobic · 7/4/2018 18:45:00
Tags: SlovníkanglickočeskýčeskoanglickýAnobic
Anglický jazyk se týká každého z nás. Setkáváme se s ním stále častěji a na mnoha místech, kde bychom to dříve ani nečekali. Vypadá to, že si brzy spousta lidí bez znalosti anglického jazyka neobejde. Kdo tedy nemá alespoň základní znalosti anglického jazyka, má co dohánět. Anglicko-český slovník Anonic může být tedy mnohem užitečnější, než si dokážete představit.Jednou z největších předností obsahu slovníku je velké množství příkladových vět z běžného jazyka a korpusu anglického jazyka, které doprovázejí jednotlivá hesla a překlady a tvoří databázi několika desítek tisíc vět a slovních spojení, ke kterým jsou přímo přiřazeny výstižné překlady. Při jeho vývoji bylo snahou pokrýt co nejširší oblast slovní zásoby v aktuální a přehledné podobě.

Obsah slovníku Anobic je navíc doplněn o přehled nejběžnějších anglických zkratek s jejich rozklady na jednotlivá slova. Velký slovník Anobic je tedy komplexním slovníkem pro všechny, kdo pracují s cizím jazykem na vyšší úrovni a nebo se mu chtějí hlouběji věnovat.

Clouds
výukový tablet Výukový tablet Anobic ST akce Ekotester GreenTest info ECTACO Anobic Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic VT ASK Překladač Anobic Překladače Anobic software ECTACO Anobic TS Soeks Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Scanmarker Překladač ECTACO PC Translator Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks vyuka soeks Anobic 7000 Partner Lux 2 Anobic 5000 Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL anobic Anobic 9500 Pro ruggear Anobic 5000SK Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Anobic 6000 Anobic VT Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic Anobic 4000 raj-elektra.cz Runbo jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Anobic Translator Travel Runbo Překladač Evolveo Q9 Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač Výukový Tablet Partner Lux 3 Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Green Test ECO jazykový komunikátor ectaco ECTACO Anobic 9000 Pro mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky