Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. software ECTACO Evolveo Q8 Anobic 5000 Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Scanmarker skener Rating Heureka.cz Apps Anobic akce Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic jazyková znalost info ECTACO Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic 7000 PC Translator vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker ruggear Anobic ekotester Soeks Anobic prekladač Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Dětský výukový tablet mapy Apps Duolingvo ECTACO Evolveo Q9 výukový tablet Tablety Anobic ST Anobic 4000 Anobic VT Apps Memrise Anobic Translator Soeks Tablet Element Výukový Tablet Anobic 6000S Anobic 5000SK Runbo anobic soeks Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Anobic VTF ectaco Partner Lux 2 Překladač ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Slovnik Anobic Travel Runbo Green Test ECO Anobic 4000 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air Elektronické překladače infografika ectaco Překladač ECTACO vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky