Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK ECTACO Anobic 6000 výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka akce Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Anobic 9500 Pro TOP5 Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air skener Runbo Anobic Translator Rating Heureka.cz Anobic prekladač Elektronické překladače Překladače Anobic Anobic 5000SK Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Anobic TS info ECTACO Apps Anobic ruggear Anobic VT Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Evolveo Q9 ectaco Apps Memrise infografika ectaco Anobic 9000 Pro Překladač Green Test ECO Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... mapy Ekotester GreenTest soeks Soeks Scanmarker jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 jazyková znalost software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Anobic 6000S anobic Slovnik Anobic Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic VTF Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Partner Lux 2 Výukový Tablet Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 ekotester Soeks raj-elektra.cz Anobic 4000 Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky