Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Runbo Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Slovnik Anobic soeks Evolveo Q9 Anobic 6000S Překladač ECTACO Překladač Anobic Anobic EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Dětský výukový tablet software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic TS výukový tablet Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Anobic VT vyuka Travel Runbo Anobic 5000 skener Překladač TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Anobic 4000 raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Apps Anobic Tablet Element Anobic 5000SK vreckový překladač řeči anobic Apps Duolingvo Anobic Translator Výukový Tablet ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Soeks ectaco akce ECTACO Ekotestr Soeks Anobic 6000 Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy Anobic 9000 Pro PC Translator Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST infografika ectaco Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Anobic prekladač Green Test ECO Scanmarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky