Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic Anobic prekladač jazykový komunikátor info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Anobic TS raj-elektra.cz Travel Runbo Anobic 9000 Pro Evolveo Q8 Anobic 5000SK Anobic 5000 ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy vyuka PC Translator Slovnik Anobic Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Anobic 6000S ECTACO Překladač Anobic Anobic 9500 Pro TOP5 Anobic 7000 software ECTACO Runbo Rating Heureka.cz Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker soeks Elektronické překladače Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Dětský výukový tablet Scanmarker Air Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Tablet Element ekotester Soeks Anobic ectaco anobic Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Překladač jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST mapy akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro skener vreckový překladač řeči Apps Memrise Soeks Překladač ECTACO Anobic VTF Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Scanmarker Anobic VT Překladač Anobic TS. infografika ectaco Anobic Translator jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky