Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Partner Lux 3 Výukový Tablet ekotester Soeks Anobic VTF TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Soeks Scanmarker Air infografika ectaco Tablety Anobic ST ectaco Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT mapy Anobic prekladač Anobic 9500 Pro Apps Anobic Překladač anobic Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Runbo soeks akce Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Anobic 7000 info ECTACO Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO Elektronické překladače ANOBIC VT ASK Anobic Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 raj-elektra.cz Anobic 6000S Slovnik Anobic Anobic VT Anobic TS Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL PC Translator Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Tablet Element Anobic VT ASK Anobic 4000 Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro ECTACO Travel Runbo Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. skener Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Anobic 5000 výukový tablet Překladač Anobic Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky