Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 Anobic VT Anobic prekladač Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air Anobic 5000SK Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Scanmarker Apps Duolingvo Překladač Anobic PC Translator Tablet Element jazyková znalost Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Partner Lux 3 vyuka anobic Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Air ectaco Ekotestr Soeks ekotester Soeks výukový tablet Překladače Anobic Anobic 7000 Výukový Tablet vreckový překladač řeči ruggear infografika ectaco Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Anobic 6000S Travel Runbo Runbo software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Anobic VT ASK Překladač Anobic TL TOP5 Anobic Translator Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Soeks mapy Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Anobic soeks Evolveo Q9 Apps Memrise Green Test ECO jazykový komunikátor akce Anobic TS Dětský výukový tablet Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Elektronické překladače ECTACO info ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky