Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
PC Translator jazykový komunikátor software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator Anobic 4000 vyuka vreckový překladač řeči Scanmarker Evolveo Q9 ectaco Apps Duolingvo Soeks akce Anobic TS Překladač Anobic anobic infografika ectaco Anobic VT TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Anobic 5000SK Anobic VTF Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Překladač Anobic TL ECTACO Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST soeks Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz Scanmarker Air výukový tablet jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 7000 Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 ruggear jazyková znalost Travel Runbo Anobic 8000 Pro Runbo Anobic 6000 Překladač ECTACO Anobic 5000 Anobic VT ASK Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Green Test ECO Elektronické překladače Tablet Element Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Překladače Anobic ekotester Soeks skener Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Anobic 6000S Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky