Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Soeks Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic Tablet Element jazykový komunikátor Anobic raj-elektra.cz Anobic 6000 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker anobic Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Anobic VT Tablety Anobic ST Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic infografika ectaco ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Green Test ECO Anobic Translator ruggear Apps Duolingvo Anobic 4000 Překladače Anobic Apps Memrise ectaco Ekotester GreenTest software ECTACO mapy Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks PC Translator ECTACO Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 Anobic Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic TS Runbo Anobic 4000 Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Překladač ECTACO Anobic prekladač Anobic 5000SK vreckový překladač řeči jazyková znalost Partner Lux 3 Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy akce vyuka TOP5 skener Anobic VTF Překladač Anobic 6000S soeks Scanmarker ANOBIC VT ASK Elektronické překladače
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky