Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Green Test ECO PC Translator ECTACO Runbo vreckový překladač řeči ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Anobic VTF Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK jazyková znalost Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic TOP5 Anobic TS Ekotester GreenTest Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic mapy Anobic 6000 Překladač Anobic TL Anobic 4000 ekotester Soeks Překladač Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic skener Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT Anobic 8000 Pro Anobic Rating Heureka.cz soeks infografika ectaco Scanmarker Air Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elektronické překladače Evolveo Q8 info ECTACO Apps Duolingvo Apps Anobic Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Tablety Anobic ST vyuka software ECTACO ruggear Anobic prekladač anobic výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE raj-elektra.cz Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 Soeks Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Ruční skener ScanMarker akce jazykový komunikátor Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky