Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Apps Anobic Dětský výukový tablet Tablet Element Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Anobic 4000 Překladač Partner Lux 2 Apps Duolingvo výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Anobic jazyková znalost Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor soeks info ECTACO Anobic 4000 Anobic Translator ECTACO Scanmarker Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO Anobic 7000 raj-elektra.cz TOP5 Soeks Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK Travel Runbo Anobic VT anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač skener Runbo Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Apps Memrise PC Translator ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka ekotester Soeks Ekotestr Soeks Anobic TS software ECTACO Překladač Anobic TL ruggear Scanmarker Air Anobic 9500 Pro Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT vreckový překladač řeči Anobic 5000 Anobic 6000S Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK akce Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky