Tablet Element - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
infografika ectaco Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 Překladač Anobic TL ruggear Anobic 9000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic Anobic Translator vyuka Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 soeks Apps Memrise Evolveo Q8 Apps Anobic Partner Lux 3 Slovnik Anobic Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker výukový tablet Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Anobic TS Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač ECTACO Překladače Anobic Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO TOP5 Překladač ECTACO Anobic 6000 Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Green Test ECO Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Tablet Element PC Translator Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air ectaco Runbo anobic raj-elektra.cz info ECTACO skener Anobic 4000 Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Překladač mapy akce Překladač Anobic Anobic VT Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Soeks Anobic 4000 jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky