Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic 4000 Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 Tablet Element jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Anobic VT Anobic VT ASK Anobic Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker ruggear ECTACO Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... akce Anobic 5000SK soeks Apps Anobic mapy Travel Runbo Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic jazyková znalost Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 Scanmarker infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Překladač Anobic 4000 ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO anobic Ruční skener ScanMarker Air ectaco Soeks vreckový překladač řeči Runbo Green Test ECO Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 Slovnik Anobic PC Translator Překladač ECTACO výukový tablet Anobic 6000 Anobic 7000 vyuka Dětský výukový tablet Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Překladač Anobic Anobic TS Apps Duolingvo Anobic 9000 Pro Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky