Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Ekotestr Soeks akce Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener Překladač Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 Soeks Tablet Element Anobic ekotester Soeks Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 ECTACO Tablety Anobic ST ruggear Rating Heureka.cz Apps Duolingvo mapy infografika ectaco jazyková znalost Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Překladače Anobic Anobic 5000 Ekotester GreenTest ectaco Anobic 5000SK Slovnik Anobic výukový tablet Výukový Tablet Anobic 7000 Anobic VT ASK TOP5 Překladač Anobic TS. Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE raj-elektra.cz software ECTACO Překladač Anobic TL Runbo Anobic 6000 soeks Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Anobic 4000 Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT ANOBIC VT ASK Scanmarker Air jazykový komunikátor vreckový překladač řeči Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 Překladač Anobic info ECTACO Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator PC Translator Anobic 9500 Pro Anobic TS vyuka Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro anobic Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky