Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
ectaco Scanmarker Dětský výukový tablet soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro raj-elektra.cz Apps Memrise Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Anobic VT Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Anobic Translator infografika ectaco Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST Apps Anobic Výukový Tablet vyuka výukový tablet Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000 software ECTACO skener Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Anobic prekladač ruggear Anobic 4000 Tablet Element Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... ECTACO Anobic 4000 Překladač Překladač Anobic TS. Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO Slovnik Anobic Runbo Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost vreckový překladač řeči Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks mapy PC Translator Partner Lux 2 Evolveo Q9 Překladače Anobic Anobic 5000SK jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT info ECTACO Soeks Anobic 5000 Partner Lux 3 Evolveo Q8 Překladač Anobic anobic Ruční skener ScanMarker akce
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky