Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air skener Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Partner Lux 3 Překladač Anobic Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Soeks vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic Apps Anobic výukový tablet Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Překladač ECTACO Scanmarker Anobic 6000 jazyková znalost Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Apps Duolingvo mapy TOP5 EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Ekotestr Soeks Slovnik Anobic Výukový Tablet PC Translator Anobic Translator Anobic TS Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Překladače Anobic Anobic prekladač Anobic 4000 Partner Lux 2 Překladač Ekotester GreenTest ekotester Soeks Evolveo Q9 Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Tablety Anobic ST Anobic 5000SK Apps Memrise info ECTACO Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Anobic VTF infografika ectaco software ECTACO ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Runbo ruggear Rating Heureka.cz Tablet Element Ruční skener ScanMarker Anobic akce Překladač Anobic TL ectaco Evolveo Q8 vyuka soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky