Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Apps Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Anobic VT ECTACO Tablety Anobic ST ectaco Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker soeks mapy vyuka Anobic Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Evolveo Q9 Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic prekladač Překladač ruggear Elektronické překladače anobic Anobic 7000 Překladač Anobic TL Scanmarker PC Translator Anobic 4000 akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic TOP5 Anobic 9500 Pro info ECTACO Překladač Anobic TS. Travel Runbo Partner Lux 3 Anobic VT ASK Apps Duolingvo Runbo výukový tablet Anobic VTF Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor infografika ectaco Anobic Translator Anobic 6000 jazyková znalost Překladač ECTACO Anobic 5000 skener Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element Anobic 8000 Pro software ECTACO raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Apps Memrise Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky