Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač Anobic TS. Green Test ECO Soeks Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic Translator ANOBIC VT ASK Slovnik Anobic ruggear Překladače Anobic Tablet Element Anobic 4000 mapy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Travel Runbo Evolveo Q9 TOP5 výukový tablet infografika ectaco Scanmarker Anobic 9500 Pro Překladač Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL anobic ectaco PC Translator Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Anobic VTF Apps Memrise Elektronické překladače Anobic VT Scanmarker Air Anobic VT ASK Anobic TS vyuka Ruční skener ScanMarker skener Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet Výukový Tablet Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Překladač Anobic TL Partner Lux 3 soeks ECTACO ekotester Soeks info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Apps Anobic akce Anobic 4000 Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic 6000S Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky