Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Kapesní překladač Anobic Anobic TS Výukový Tablet akce Anobic 8000 Pro Anobic VTF Dětský výukový tablet Soeks infografika ectaco Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO Apps Anobic Scanmarker jazyková znalost Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka Anobic 7000 Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Překladač Apps Duolingvo vyuka výukový tablet Překladač Anobic Scanmarker Air Anobic 6000S Anobic Translator Tablety Anobic ST Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 soeks Anobic 5000SK ekotester Soeks Anobic 4000 PC Translator Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest ECTACO Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic software ECTACO jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Elektronické překladače raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Překladače Anobic Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT ASK Anobic VT Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco anobic skener Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 ANOBIC VT ASK Anobic 6000 ruggear Kapesní překladač Anobic TT vreckový překladač řeči Anobic 5000 mapy Anobic 9000 Pro Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky