Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Evolveo Q9 mapy Tablety Anobic ST soeks info ECTACO Partner Lux 2 ekotester Soeks výukový tablet Scanmarker Air Anobic 7000 ECTACO Překladač Anobic 7000 Runbo anobic ANOBIC VT ASK vyuka Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz Anobic VT Anobic Translator Green Test ECO Evolveo Q8 Tablet Element akce Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Anobic TS Překladač Anobic TL Soeks Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Překladač Překladač Anobic infografika ectaco Anobic 6000S Scanmarker Anobic 5000SK Výukový Tablet PC Translator ectaco skener Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Anobic 5000 Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Apps Duolingvo Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO Apps Memrise Elektronické překladače ruggear Partner Lux 3 TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic Ekotestr Soeks Slovnik Anobic Anobic 4000 vreckový překladač řeči jazykový komunikátor
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky