Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
ruggear Apps Anobic Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic akce jazyková znalost ECTACO jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 Evolveo Q8 Anobic 5000SK Anobic 6000S Anobic VT Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Slovnik Anobic Anobic 9000 Pro výukový tablet Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro raj-elektra.cz Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO soeks Jazykové a vzdělávací programy Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro Anobic 6000 info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Anobic 7000 Ekotester GreenTest Apps Memrise ectaco jazykový komunikátor PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK Scanmarker Air Ekotestr Soeks skener Výukový Tablet EVOLVEO Q8 LTE Tablet Element Partner Lux 3 Partner Lux 2 TOP5 anobic Ruggear 500 a vyuka Scanmarker vyuka Anobic prekladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Soeks ANOBIC VT ASK Překladač Anobic Anobic TS ekotester Soeks mapy Anobic Translator Dětský výukový tablet Runbo Rating Heureka.cz Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky