Tablety Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Kapesní překladač Anobic software ECTACO Anobic 9500 Pro Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Soeks Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic VT Výukový Tablet Ekotester GreenTest jazyková znalost Slovnik Anobic Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator vreckový překladač řeči ECTACO jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Evolveo Q9 Anobic výukový tablet mapy Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK vyuka Překladače Anobic ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S Anobic VTF Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL Anobic 4000 Scanmarker Anobic prekladač Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE skener TOP5 anobic infografika ectaco Překladač info ECTACO Anobic 8000 Pro soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo Travel Runbo Tablet Element Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Anobic TS Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotestr Soeks akce jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic PC Translator Runbo Překladač Anobic TS. Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Elektronické překladače ectaco Rating Heureka.cz ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro Apps Memrise Anobic 5000SK Partner Lux 3 Překladač Anobic Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky