Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic VT ASK výukový tablet Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. ECTACO PC Translator Runbo jazykový komunikátor Partner Lux 3 Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK Dětský výukový tablet Anobic 4000 Scanmarker Anobic Translator Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost info ECTACO akce Apps Duolingvo skener Travel Runbo Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči TOP5 Anobic 9000 Pro mapy anobic Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks Anobic Anobic 5000 Anobic VT Evolveo Q8 Green Test ECO Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Memrise Elektronické překladače infografika ectaco ekotester Soeks ruggear EVOLVEO Q8 LTE ectaco Anobic TS Překladač Anobic TL Tablet Element Výukový Tablet Anobic 6000S Anobic VTF Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest raj-elektra.cz vyuka Scanmarker Air Anobic 5000SK Apps Anobic software ECTACO Evolveo Q9 Soeks Překladače Anobic Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač soeks Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky