Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Anobic soeks ectaco Anobic prekladač Anobic 9500 Pro Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks Překladač Anobic TS. info ECTACO software ECTACO Runbo Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Partner Lux 2 mapy Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Překladač TOP5 akce EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Scanmarker Překladače Anobic vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro raj-elektra.cz Anobic Translator Kapesní překladač Anobic TT anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO vyuka Anobic 4000 Anobic VT ASK jazykový komunikátor Travel Runbo PC Translator Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet výukový tablet skener Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Apps Duolingvo jazyková znalost Partner Lux 3 Anobic VT Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablet Element ekotester Soeks Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic ECTACO Anobic 5000 infografika ectaco Anobic 6000 Anobic 4000 Soeks Překladač Anobic TL Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Anobic TS ruggear ANOBIC VT ASK Anobic 5000SK Anobic 7000 Překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky