Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic 8000 Pro infografika ectaco Anobic 9000 Pro Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Anobic prekladač skener Kapesní překladač Anobic Překladač Tablet Element Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Travel Runbo Výukový Tablet Překladač Anobic TL Apps Duolingvo výukový tablet PC Translator Překladače Anobic anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 raj-elektra.cz Anobic 4000 ekotester Soeks Soeks software ECTACO soeks vyuka Partner Lux 3 akce Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic vreckový překladač řeči Anobic 5000 Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker mapy TOP5 EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz Anobic 4000 jazyková znalost info ECTACO ruggear Green Test ECO Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Runbo Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Scanmarker Air Apps Anobic Apps Memrise Anobic 6000S Anobic 6000 Anobic VT Evolveo Q8 Scanmarker ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky