Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Rating Heureka.cz Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Scanmarker Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Soeks Dětský výukový tablet software ECTACO Slovnik Anobic info ECTACO Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro výukový tablet Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic Překladač Anobic TS. Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST ruggear Anobic prekladač Anobic TS Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 raj-elektra.cz Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 akce Travel Runbo ECTACO Anobic 5000 Runbo Překladač Anobic 7000 ectaco jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 ekotester Soeks Anobic 4000 PC Translator Překladač ECTACO infografika ectaco anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Anobic 6000S Tablety Anobic ST Překladač skener Anobic 4000 Anobic Translator Apps Memrise mapy Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový Tablet soeks Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Tablet Element Ruggear 500 a vyuka TOP5 Anobic VTF Elektronické překladače Anobic VT ASK vyuka Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky