Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Výukový Tablet TOP5 Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro skener Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Apps Anobic Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Evolveo Q8 ECTACO Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Rating Heureka.cz Anobic prekladač Travel Runbo Anobic 4000 Tablet Element Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic TS jazykový komunikátor Anobic vyuka Jazykové a vzdělávací programy Runbo ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK jazyková znalost ectaco Anobic 4000 soeks Soeks Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Překladač ekotester Soeks Scanmarker software ECTACO Apps Memrise Anobic VT Anobic 5000 Scanmarker Air ruggear Anobic 6000 Dětský výukový tablet anobic info ECTACO mapy Anobic 7000 raj-elektra.cz infografika ectaco Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest akce Scanmarker Air v App Storu... Anobic jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky