Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet mapy ruggear ECTACO Anobic VT software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Anobic 7000 skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro info ECTACO Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Apps Duolingvo Anobic 6000S akce Anobic Translator Kapesní překladač Anobic anobic Partner Lux 3 Anobic 5000 ectaco Anobic 9500 Pro Apps Anobic Ekotestr Soeks ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Slovnik Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Apps Memrise Anobic 8000 Pro Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air soeks Runbo Anobic prekladač Scanmarker Překladač Anobic Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 vyuka Elektronické překladače Green Test ECO výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Anobic infografika ectaco Evolveo Q8 Anobic VTF Partner Lux 2 Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE Překladač Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Anobic 4000 Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic 5000SK Výukový Tablet Rating Heureka.cz Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky