Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Anobic VT Anobic 9500 Pro Anobic prekladač TOP5 ruggear EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest vyuka soeks raj-elektra.cz Apps Memrise Apps Anobic Anobic 6000S skener Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka anobic Scanmarker Air Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Překladač Anobic TL Anobic Translator Dětský výukový tablet Evolveo Q8 PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Soeks akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Elektronické překladače Překladače Anobic ectaco Anobic 4000 Partner Lux 2 info ECTACO Rating Heureka.cz Anobic 6000 výukový tablet ECTACO Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablet Element Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet Anobic VTF Překladač Anobic TS. Scanmarker Evolveo Q9 Travel Runbo mapy Jazykové a vzdělávací programy Anobic vreckový překladač řeči Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 infografika ectaco Anobic TS Slovnik Anobic Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Ekotestr Soeks Apps Duolingvo Překladač Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Runbo jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky