Výukový tablet Anobic ST - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST + GPS navigace + dual SIM + ...

Vytvořil ECTACO CR v Výukový tablet Anobic ST · 15/2/2018 19:13:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicST+GPSnavigace+dualSIM+...

Nový multimediální tablet a překladač  Anobic ST (čtyřjádrový 3G) s funkcí dual SIM mobilního telefonu (Phablet), datovým připojením 3G, operačním systémem Android v češtině, 7" multi dotykovou kapacitní obrazovkou, navigační systémem GPS, Bluetooth, 16 GB paměti + volným slotem pro microSD (až 32GB). Grafický systém MALI-400 MP pro hry a další graficky náročnější aplikace.

Univerzální použítí jako tablet, telefon či navigace. Možno mít jednu SIM na hovory a další na datové připojení či jakákoliv jiná kombinace - současný provoz obou SIM karet. Ideální i jako navigace - vhodnou nabíječku do vozidla, držák, mapy atd. najdete v naší nabídce. Navigování je možné i bez datového připojení na internet 3G či WiFi (offline s GPS).

Překladač Anobic ST jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti. 

Bezdrátové WiFi připojení na internet, sensor otáčení obrazovky, USB OTG pro myš, klávesnici, Flash Disk a další příslušenství. Kamera pro videohovory a fotografie, čtečka elektronických knih, přehrávač hudby a videa, hry a další. K provozu GPS navigování není třeba mít připojení k internetu.Clouds
Runbo Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000 Překladač Anobic 7000 TOP5 Travel Runbo anobic PC Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic prekladač Anobic 6000S info ECTACO Ekotester GreenTest Scanmarker Air infografika ectaco Kapesní překladač Anobic jazyková znalost Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks skener Anobic 7000 Anobic VT akce Jazykové a vzdělávací programy Anobic Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Soeks Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro Scanmarker Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet software ECTACO Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... ECTACO Evolveo Q9 Anobic 4000 Anobic VT ASK Anobic 5000SK Překladač ECTACO Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka výukový tablet Apps Anobic Anobic Translator mapy ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL Anobic VTF Překladač Anobic ectaco Výukový Tablet Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladač raj-elektra.cz ruggear Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS Elektronické překladače ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky