Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 raj-elektra.cz skener Apps Anobic infografika ectaco Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Výukový Tablet Apps Memrise Anobic Anobic 7000 Scanmarker Air ECTACO Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost ectaco Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Anobic VTF Překladač Anobic 7000 software ECTACO Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air Runbo Slovnik Anobic Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Soeks Překladač ECTACO anobic Anobic 4000 TOP5 Elektronické překladače Anobic VT ASK Travel Runbo Ekotester GreenTest Anobic 5000 Překladač Anobic Anobic VT Překladač Anobic TL Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST mapy Ruggear 500 a vyuka Anobic TS vreckový překladač řeči Anobic Translator Anobic 8000 Pro Green Test ECO ANOBIC VT ASK ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic ruggear Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo výukový tablet PC Translator soeks vyuka Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Scanmarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. info ECTACO akce Anobic 6000S Překladač Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky