Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
Překladače Anobic vyuka Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic Překladač Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Překladač ECTACO výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Anobic 5000 soeks info ECTACO mapy jazyková znalost ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Překladač Anobic ruggear akce Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Runbo skener Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo Anobic TS Elektronické překladače anobic Soeks Anobic VT ASK Scanmarker Anobic 4000 Anobic Translator Tablet Element Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Anobic 6000 Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator jazykový komunikátor Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Partner Lux 3 TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Výukový Tablet Dětský výukový tablet Green Test ECO Anobic prekladač software ECTACO Anobic 4000 Anobic 6000S raj-elektra.cz Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic 9500 Pro ectaco jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky