Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
Překladač Anobic 7000 ruggear Překladač Anobic TS. Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Apps Memrise ectaco ECTACO Tablet Element TOP5 vreckový překladač řeči Anobic 4000 Soeks Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 6000 Překladače Anobic Výukový Tablet Anobic 8000 Pro PC Translator Apps Anobic Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo soeks Tablety Anobic ST Anobic TS jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Travel Runbo infografika ectaco skener Dětský výukový tablet akce mapy Partner Lux 3 anobic Elektronické překladače Anobic Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air info ECTACO Slovnik Anobic Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Překladač Anobic TL ekotester Soeks vyuka Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Evolveo Q8 Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S software ECTACO jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Anobic 9500 Pro raj-elektra.cz Anobic VT Green Test ECO Anobic VTF Překladač jazyková znalost Anobic prekladač Anobic Translator Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky