Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
anobic Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic VT ectaco mapy Anobic VT ASK Anobic 5000SK Anobic 7000 Překladač Anobic TL infografika ectaco Scanmarker soeks Green Test ECO Překladač Anobic Anobic 6000S Apps Memrise akce jazyková znalost Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor vyuka jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz Tablet Element výukový tablet Anobic 6000 Výukový Tablet Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Překladač TOP5 Runbo Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 Tablety Anobic ST Evolveo Q8 Slovnik Anobic Travel Runbo Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic 9000 Pro info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Překladače Anobic Anobic 4000 raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet ECTACO Anobic TS software ECTACO Ekotestr Soeks PC Translator Partner Lux 2 Překladač ECTACO skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy ruggear Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky