Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
infografika ectaco Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz info ECTACO ruggear Partner Lux 2 Anobic 6000S Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro PC Translator mapy anobic skener Anobic Překladač Runbo Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Anobic TS Překladače Anobic Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Anobic 5000SK akce Apps Anobic Partner Lux 3 soeks Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Anobic VT ASK ANOBIC VT ASK Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 ectaco Anobic 4000 Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač ECTACO vyuka jazyková znalost Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT TOP5 Anobic 9500 Pro Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST software ECTACO Anobic Translator Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz výukový tablet Anobic VT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky