Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Anobic Translator akce Scanmarker Překladač Anobic TS. Jazykové a vzdělávací programy anobic ectaco Anobic 6000 jazykový komunikátor PC Translator ECTACO ekotester Soeks Evolveo Q9 výukový tablet mapy jazykový komunikátor Anobic raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Apps Anobic Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic vyuka Anobic 7000 Dětský výukový tablet software ECTACO Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Slovnik Anobic ruggear Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks Scanmarker Air Překladače Anobic Anobic Tablet Element Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Anobic 9500 Pro TOP5 Anobic 6000S Elektronické překladače soeks Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Překladač Anobic 5000 Partner Lux 2 Partner Lux 3 infografika ectaco Anobic 4000 Výukový Tablet Rating Heureka.cz jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Travel Runbo ANOBIC VT ASK Runbo vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO skener Ruční skener ScanMarker Anobic VT ASK Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Apps Memrise Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky