Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
software ECTACO Anobic 4000 Partner Lux 3 Anobic 7000 Runbo Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF Tablet Element soeks Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač info ECTACO Elektronické překladače Anobic 5000SK Překladač Anobic Partner Lux 2 Výukový Tablet TOP5 vreckový překladač řeči Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic PC Translator Překladače Anobic Anobic 5000 skener Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS anobic Ruggear 500 a vyuka infografika ectaco mapy Jazykové a vzdělávací programy ectaco Anobic prekladač vyuka jazyková znalost Slovnik Anobic Anobic VT ASK Anobic Translator výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Scanmarker akce jazykový komunikátor ekotester Soeks ECTACO Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 ruggear Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Anobic 6000S Anobic 6000 Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Scanmarker Air Anobic Green Test ECO Anobic VT Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Apps Anobic Tablety Anobic ST Soeks Apps Memrise Evolveo Q9 Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky