Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
Anobic prekladač Scanmarker Air Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic soeks Apps Memrise Výukový Tablet Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic skener vreckový překladač řeči info ECTACO Anobic VT jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Anobic VTF Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Překladač Anobic Green Test ECO Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro ectaco Scanmarker Air v App Storu... vyuka ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro infografika ectaco mapy ECTACO Scanmarker Partner Lux 3 Překladač Apps Anobic Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 výukový tablet Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elektronické překladače Runbo Anobic 5000 ekotester Soeks Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 akce Soeks Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest Travel Runbo TOP5 Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Apps Duolingvo software ECTACO Anobic 7000 anobic Anobic VT ASK Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST PC Translator raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky