Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
Anobic 4000 Anobic VTF jazyková znalost Dětský výukový tablet Apps Memrise Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Anobic Translator EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Air vyuka vreckový překladač řeči Anobic 6000S Travel Runbo Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 infografika ectaco TOP5 skener Tablet Element ectaco jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 ECTACO Soeks Anobic 8000 Pro akce Anobic 9500 Pro Elektronické překladače anobic Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic Anobic 5000SK výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Slovnik Anobic Anobic 4000 software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic prekladač ekotester Soeks Ekotestr Soeks Apps Anobic Tablety Anobic ST Anobic 5000 soeks Anobic Ekotester GreenTest Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Scanmarker Air raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 mapy Anobic VT ASK Apps Duolingvo Anobic TS Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ruggear Scanmarker info ECTACO Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Překladače Anobic ANOBIC VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky