Anobic - vícejazyčné kapesní překladače - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Anobic - vícejazyčné kapesní překladače

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/6/2016 08:10:00
Tags: Anobicvícejazyčnékapesnípřekladače

Elektronický překladač ANOBIC TT/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TT/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TT má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

Offlinové hlasové překládání.
V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)....Clouds
Anobic 7000 Anobic 6000S Apps Duolingvo vyuka ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Apps Memrise Ekotester GreenTest Anobic 4000 Anobic Translator Anobic 9500 Pro Tablety Anobic ST Soeks Scanmarker Ruční skener ScanMarker TOP5 Runbo Výukový Tablet akce ECTACO Anobic 5000SK Travel Runbo Překladač Anobic Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT Anobic TS soeks Anobic VT ASK PC Translator Anobic 5000 ruggear Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE software ECTACO Anobic 4000 Anobic Evolveo Q8 Partner Lux 2 mapy Překladač Anobic TS. výukový tablet Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz vreckový překladač řeči skener Partner Lux 3 jazyková znalost Překladač Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Dětský výukový tablet info ECTACO Green Test ECO infografika ectaco ectaco jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Překladač Anobic TL Evolveo Q9 Překladač ECTACO Apps Anobic anobic Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Překladače Anobic Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Ruggear 500 a vyuka ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky