Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Anobic Translator Apps Memrise Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic Anobic 4000 Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Anobic prekladač ANOBIC VT ASK ruggear Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL TOP5 raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic akce Tablet Element Soeks software ECTACO soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Anobic 7000 Anobic 6000S ekotester Soeks Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Runbo Anobic VTF Ekotester GreenTest Anobic TS Elektronické překladače info ECTACO Scanmarker Air Anobic 5000SK Travel Runbo výukový tablet Partner Lux 2 Anobic VT ASK Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet ECTACO jazyková znalost PC Translator Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Scanmarker Anobic 6000 Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Překladač Anobic 7000 ectaco anobic infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Anobic Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Evolveo Q9 Výukový Tablet vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky