Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo Apps Memrise akce Anobic prekladač jazyková znalost Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Překladače Anobic Ekotester GreenTest infografika ectaco anobic Runbo Rating Heureka.cz Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Překladač PC Translator Tablet Element Evolveo Q9 Překladač ECTACO Anobic TS Scanmarker Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air Anobic 6000 info ECTACO Ekotestr Soeks ectaco Slovnik Anobic Tablety Anobic ST vyuka Partner Lux 2 raj-elektra.cz Anobic 7000 Apps Anobic Anobic 5000SK Anobic 5000 ruggear jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S skener Soeks Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči software ECTACO Výukový Tablet Anobic 9500 Pro Green Test ECO Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet mapy Anobic VT ASK Anobic Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST TOP5 vreckový překladač řeči Travel Runbo Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky