Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco Apps Memrise software ECTACO Anobic 4000 ekotester Soeks Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Ruční skener ScanMarker Runbo akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 anobic Překladač Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Translator Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro soeks Anobic 7000 Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO skener výukový tablet Anobic 5000SK ECTACO Evolveo Q8 Anobic Partner Lux 2 Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazyková znalost info ECTACO TOP5 Ruční skener ScanMarker Air Elektronické překladače vyuka Green Test ECO Anobic VT Anobic VTF Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 ruggear Ekotestr Soeks Scanmarker Air Anobic 6000S mapy Partner Lux 3 Rating Heureka.cz Anobic TS Tablety Anobic ST Překladač Anobic Anobic 4000 vreckový překladač řeči ectaco EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Anobic prekladač Výukový Tablet raj-elektra.cz Tablet Element Anobic 6000 PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky