Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablet Element Evolveo Q9 Slovnik Anobic Anobic 6000S mapy Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Soeks Anobic 8000 Pro Výukový Tablet ANOBIC VT ASK Anobic VTF Překladač Anobic 7000 skener Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost ECTACO Anobic 5000 Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet PC Translator Scanmarker Air vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor info ECTACO výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TS. Anobic Translator Runbo Anobic 4000 Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Tablety Anobic ST ruggear TOP5 Anobic prekladač Překladač Anobic TL akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače EVOLVEO Q8 LTE soeks vyuka Anobic 5000SK Apps Memrise Anobic 6000 Překladač Anobic Anobic 9500 Pro anobic software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 ectaco Anobic TS Anobic Travel Runbo Apps Anobic raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 ekotester Soeks Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Scanmarker Anobic 4000 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Partner Lux 2 infografika ectaco Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky