Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
anobic Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 ECTACO vyuka Anobic Scanmarker Air Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air mapy Ekotestr Soeks skener jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 Anobic 5000SK Anobic VT ASK soeks infografika ectaco Výukový Tablet Anobic 9500 Pro Anobic VT Překladač Anobic TL Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic Green Test ECO Anobic 6000 Apps Duolingvo Anobic 6000S Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 výukový tablet Anobic TS Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Runbo Apps Memrise Anobic 9000 Pro Apps Anobic akce Překladač Anobic Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Travel Runbo info ECTACO Scanmarker PC Translator Překladače Anobic Rating Heureka.cz Anobic 7000 Ekotester GreenTest ectaco vreckový překladač řeči software ECTACO raj-elektra.cz ruggear Dětský výukový tablet Překladač Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky