Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
ECTACO Ekotestr Soeks Apps Memrise Anobic 5000 PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Anobic 7000 výukový tablet Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic Translator Soeks anobic infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic ruggear software ECTACO Tablety Anobic ST vyuka Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Scanmarker Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. mapy vreckový překladač řeči raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 skener Anobic 4000 ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air Anobic VT Anobic 6000S Tablet Element Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Anobic TS Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Travel Runbo Partner Lux 3 Apps Anobic akce ectaco Výukový Tablet Rating Heureka.cz Green Test ECO Překladače Anobic Evolveo Q8 TOP5 Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Anobic 4000 Evolveo Q9 Anobic 9000 Pro jazyková znalost Runbo Jazykové a vzdělávací programy Překladač info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky