Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
soeks Anobic VT Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT Soeks Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Překladač Rating Heureka.cz Anobic VTF ectaco mapy Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Překladač ECTACO TOP5 Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Apps Memrise Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK Anobic 9500 Pro Scanmarker Anobic Translator Apps Anobic ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic výukový tablet Partner Lux 2 PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo ruggear ECTACO Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Elektronické překladače Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Výukový Tablet Runbo Apps Duolingvo Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Scanmarker Air Dětský výukový tablet info ECTACO Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 akce jazyková znalost software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic skener Anobic prekladač Partner Lux 3 Anobic 7000 Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 ANOBIC VT ASK infografika ectaco Překladač Anobic TS. vyuka Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky