Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic TS info ECTACO software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic anobic Tablet Element ectaco vyuka Scanmarker Air v App Storu... Tablety Anobic ST Anobic 6000 Anobic 4000 Překladače Anobic Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Anobic prekladač ECTACO Scanmarker Air Anobic VT PC Translator Green Test ECO Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor jazyková znalost ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 Runbo Anobic 5000 mapy soeks infografika ectaco Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO výukový tablet Apps Memrise Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Elektronické překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator Scanmarker Dětský výukový tablet Apps Anobic skener EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL Výukový Tablet Soeks Překladač Anobic 8000 Pro Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Anobic VTF raj-elektra.cz ruggear Anobic VT ASK Evolveo Q9 Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky