Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Anobic 7000 Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK ECTACO Scanmarker Air v App Storu... TOP5 ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Travel Runbo Ekotestr Soeks soeks Anobic 6000 Partner Lux 3 Anobic VT ASK Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Soeks info ECTACO Ruční skener ScanMarker Překladač Kapesní překladač Anobic anobic Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks jazykový komunikátor ruggear Anobic prekladač Green Test ECO Ruční skener ScanMarker skener Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy ANOBIC VT ASK Anobic 5000 Anobic 9000 Pro Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS Anobic 6000S Evolveo Q8 Tablety Anobic ST jazyková znalost Překladač Anobic vreckový překladač řeči Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VTF software ECTACO Ekotester GreenTest Překladače Anobic Evolveo Q9 Scanmarker Partner Lux 2 Anobic VT Apps Memrise výukový tablet vyuka Scanmarker Air Slovnik Anobic Elektronické překladače mapy Runbo akce Tablet Element raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO PC Translator Anobic Translator Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky