Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Hovoriaci vreckový překladač řeči a viet Anobic TL

Vytvořil ECTACO v Hovoriaci vreckový překladač řeči · 20/6/2016 07:11:00
Tags: HovoriacivreckovýpřekladačřečiavietAnobicTL
Elektronický překladač ANOBIC TL/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

Plocha.
Displej je dotykový a plocha funguje jako u klasických androidových zařízení: jednotlivými ikonami můžete libovolně hýbat, z domovské obrazovky je mazat, přesouvat, nebo přidávat nové podle svých vlastních preferencí.

V tomto programu můžete nahrát řeč v cizím jazyce a nahraná fráze Vám bude přeložena do cílového jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládat (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština,čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština)...Clouds
Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Anobic VTF EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9000 Pro TOP5 Ekotestr Soeks Anobic VT skener Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK akce Anobic TS Slovnik Anobic Dětský výukový tablet ECTACO Ruggear 500 a vyuka infografika ectaco Ekotester GreenTest Green Test ECO Scanmarker Překladač software ECTACO Anobic 6000 Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet Anobic 8000 Pro vyuka vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Anobic 5000 ruggear Kapesní překladač Anobic Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Výukový Tablet Apps Memrise Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Tablet Element Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 jazyková znalost Partner Lux 3 ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 Anobic prekladač Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 anobic Runbo Elektronické překladače soeks Soeks Anobic VT ASK Překladač ECTACO raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic 6000S Tablety Anobic ST ekotester Soeks Anobic 7000 Apps Anobic Anobic Translator Překladač Anobic mapy ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky