Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Výukový Tablet software ECTACO Ruggear 500 a vyuka Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Soeks akce jazykový komunikátor ectaco výukový tablet Anobic 6000 Překladače Anobic raj-elektra.cz soeks Anobic 7000 Dětský výukový tablet Anobic 4000 Evolveo Q9 Green Test ECO EVOLVEO Q8 LTE TOP5 jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Apps Duolingvo Ekotester GreenTest Anobic 4000 Anobic 6000S ruggear Překladač ECTACO anobic vreckový překladač řeči ECTACO Rating Heureka.cz Partner Lux 3 info ECTACO Překladač Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST PC Translator Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Překladač Anobic Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Slovnik Anobic skener Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Anobic TS Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air Tablet Element Překladač Anobic TS. infografika ectaco ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost Anobic Translator Travel Runbo Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky