Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Tablet Element Runbo Scanmarker Rating Heureka.cz Překladače Anobic Partner Lux 2 Anobic 5000SK ruggear Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Anobic 4000 výukový tablet Překladač Anobic ekotester Soeks skener Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Anobic Translator Apps Memrise infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Anobic raj-elektra.cz Soeks Kapesní překladač Anobic soeks vyuka Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 Anobic 5000 Překladač ECTACO software ECTACO PC Translator Ruční skener ScanMarker TOP5 vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Anobic VT anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000 ECTACO ectaco mapy Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor jazyková znalost Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka akce Ekotestr Soeks Green Test ECO Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 6000S Ekotester GreenTest Scanmarker Air Anobic TS Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky