Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Anobic 6000S vyuka Dětský výukový tablet Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO výukový tablet Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Apps Anobic Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy ekotester Soeks ANOBIC VT ASK infografika ectaco Scanmarker Air anobic Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Překladač ECTACO ruggear jazykový komunikátor Tablety Anobic ST Anobic Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Rating Heureka.cz TOP5 Runbo Anobic 7000 Ekotestr Soeks Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic soeks Výukový Tablet jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro Soeks Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener PC Translator Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 2 Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 Apps Memrise akce Travel Runbo Anobic 4000 Překladač Anobic Scanmarker Anobic 5000SK Tablet Element Anobic 4000 Anobic TS Evolveo Q8 ectaco Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky