Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic TOP5 Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Překladač ECTACO Partner Lux 3 ANOBIC VT ASK anobic jazyková znalost Překladač Anobic 7000 ruggear Tablety Anobic ST Evolveo Q9 Green Test ECO info ECTACO Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Ekotestr Soeks Překladač Překladač Anobic Anobic VT ASK Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Anobic 6000 Anobic prekladač infografika ectaco Rating Heureka.cz mapy Překladače Anobic Tablet Element Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic Travel Runbo výukový tablet Anobic Translator akce ECTACO Elektronické překladače Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic 5000SK Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 PC Translator soeks Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 raj-elektra.cz software ECTACO Evolveo Q8 Scanmarker Air vyuka Překladač Anobic TS. Runbo Ekotester GreenTest Anobic 5000 Překladač Anobic TL ekotester Soeks Anobic Soeks Anobic TS vreckový překladač řeči Apps Memrise ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky