Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker TOP5 jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Anobic VTF EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks Anobic 7000 info ECTACO ANOBIC VT ASK Partner Lux 2 ectaco Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči vyuka Anobic 5000SK akce výukový tablet Anobic 9500 Pro Anobic prekladač Slovnik Anobic Apps Duolingvo Apps Anobic Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks mapy jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker soeks Ruční skener ScanMarker Air software ECTACO jazyková znalost Anobic 4000 Evolveo Q8 Tablet Element skener Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ECTACO Tablety Anobic ST Scanmarker Green Test ECO Apps Memrise Anobic TS infografika ectaco Anobic Translator anobic Dětský výukový tablet Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator Soeks ruggear Rating Heureka.cz Travel Runbo Výukový Tablet Evolveo Q9 Runbo raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky