Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Překladač Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO ekotester Soeks Scanmarker ectaco Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT Kapesní překladač Anobic Anobic Travel Runbo Soeks Anobic 7000 ECTACO soeks Anobic VTF vyuka Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE anobic Anobic 9500 Pro software ECTACO Anobic 6000S PC Translator Ruggear 500 a vyuka Výukový Tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 Anobic 4000 Ekotester GreenTest info ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Runbo Překladače Anobic Překladač Anobic Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Air TOP5 Dětský výukový tablet Green Test ECO Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Apps Memrise Anobic TS infografika ectaco Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz skener Partner Lux 2 Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Slovnik Anobic Apps Anobic Apps Duolingvo Tablety Anobic ST Tablet Element mapy vreckový překladač řeči výukový tablet akce Anobic 4000 Anobic 5000SK Partner Lux 3 jazyková znalost ruggear Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky