Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK Anobic 6000S Překladač Anobic TL Partner Lux 3 jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Anobic 7000 infografika ectaco soeks výukový tablet Dětský výukový tablet Překladač Anobic Soeks Anobic 4000 Anobic 4000 ruggear Apps Memrise vyuka Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 mapy Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Anobic prekladač Anobic VT ASK PC Translator Runbo skener Překladač TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 akce Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Anobic VT Anobic 5000 Evolveo Q9 Slovnik Anobic Scanmarker Air Anobic Výukový tablet Anobic ST ECTACO Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Elektronické překladače Anobic TS Apps Anobic software ECTACO Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový Tablet jazyková znalost Travel Runbo Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic VTF ekotester Soeks info ECTACO Partner Lux 2 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic 7000 Anobic Translator vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro ectaco Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky