Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 






Clouds
Anobic 6000S skener Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka Anobic Anobic 5000SK Ekotester GreenTest mapy software ECTACO Tablet Element Anobic VT anobic ECTACO Apps Memrise Soeks vreckový překladač řeči akce Anobic prekladač jazyková znalost raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Anobic VT ASK Scanmarker Překladač Anobic TS. Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Apps Anobic Jazykové a vzdělávací programy Překladač Runbo ruggear infografika ectaco ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 Anobic 7000 Dětský výukový tablet Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 vyuka Rating Heureka.cz Anobic 5000 PC Translator Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO TOP5 Evolveo Q9 Překladač ECTACO Ekotestr Soeks výukový tablet Výukový tablet Anobic ST soeks Anobic 9000 Pro Elektronické překladače ekotester Soeks ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic 4000 Evolveo Q8 Výukový Tablet Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky