Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe | www.ectaco.cz

Vytvořil ECTACO v Tablety Anobic ST · 1/2/2018 07:30:00
Tags: VýukovýtabletapřekladačAnobicSTDeluxe

Výukový tablet a překladač Anobic ST Deluxe jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního tableta Anobic ST Deluxe  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 


 


Clouds
Evolveo Q9 Anobic 6000S Anobic TS info ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic Translator jazyková znalost Anobic VTF Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener ectaco vreckový překladač řeči Anobic prekladač Evolveo Q8 Partner Lux 2 Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Soeks Anobic 4000 Ekotestr Soeks software ECTACO Anobic 5000SK Apps Duolingvo ECTACO Green Test ECO Překladače Anobic Partner Lux 3 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro Tablet Element Anobic 9500 Pro ruggear Překladač Anobic 7000 Apps Anobic Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Anobic 7000 Anobic VT Překladač Anobic TS. Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Memrise Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker TOP5 jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Scanmarker Air infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE Runbo Ekotester GreenTest ekotester Soeks Scanmarker PC Translator Elektronické překladače Překladač Anobic anobic akce mapy vyuka Výukový Tablet Překladač Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic 5000 Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky