Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Green Test ECO Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT akce Anobic VT Anobic 7000 Apps Memrise Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Elektronické překladače Anobic VTF PC Translator Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo Anobic VT ASK Překladač Anobic TL jazykový komunikátor TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Runbo Překladač Anobic Rating Heureka.cz Soeks Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Anobic Translator Slovnik Anobic skener Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. mapy Scanmarker Air anobic Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q9 info ECTACO Partner Lux 2 Výukový Tablet vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Anobic Překladače Anobic Anobic 5000SK software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 Ekotester GreenTest ECTACO raj-elektra.cz Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet ectaco Tablet Element ruggear Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Travel Runbo vyuka Anobic TS Apps Anobic Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Překladač Evolveo Q8 Partner Lux 3
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky