Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Anobic 9500 Pro Výukový Tablet PC Translator Anobic prekladač Ekotestr Soeks Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Green Test ECO Anobic VT Anobic 5000 Runbo EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 ruggear skener Anobic VT ASK Anobic 4000 Slovnik Anobic Dětský výukový tablet Anobic 5000SK Scanmarker Air Apps Duolingvo Apps Anobic vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker mapy vyuka soeks Ekotester GreenTest Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic software ECTACO infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 7000 Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO jazyková znalost Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... TOP5 Překladač Anobic Partner Lux 3 výukový tablet Překladač ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Anobic raj-elektra.cz Soeks Tablet Element ECTACO Evolveo Q8 akce Rating Heureka.cz Anobic TS Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro ectaco Anobic 4000 anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky