Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Scanmarker Air Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 Travel Runbo Elektronické překladače PC Translator Anobic Translator jazykový komunikátor Green Test ECO Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S Slovnik Anobic raj-elektra.cz Překladač ECTACO Partner Lux 2 Anobic 5000SK Soeks ANOBIC VT ASK Anobic 6000 Tablety Anobic ST info ECTACO akce Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Hovoriaci vreckový překladač řeči skener ECTACO výukový tablet TOP5 Anobic VT ectaco anobic vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Scanmarker Dětský výukový tablet ekotester Soeks Ekotestr Soeks Anobic TS Apps Memrise Překladač Anobic TS. Runbo Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic mapy Anobic VT ASK Anobic 5000 soeks Ekotester GreenTest Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Anobic 9500 Pro ruggear vyuka Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz infografika ectaco Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky