Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet ekotester Soeks Anobic Translator Apps Duolingvo vyuka Soeks Runbo Apps Anobic soeks Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Tablety Anobic ST Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic TS akce mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK Anobic prekladač infografika ectaco Anobic 4000 Tablet Element anobic vreckový překladač řeči Překladač Anobic 6000S Anobic 5000 Scanmarker Air Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Travel Runbo Apps Memrise Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 ECTACO Anobic 7000 ectaco Překladač ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost raj-elektra.cz Evolveo Q9 Anobic 5000SK ruggear PC Translator Anobic VT Scanmarker Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Rating Heureka.cz Slovnik Anobic Evolveo Q8 Green Test ECO software ECTACO TOP5 Anobic VTF Výukový Tablet skener Anobic 9500 Pro Anobic EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky