Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Travel Runbo Rating Heureka.cz akce ECTACO Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet skener Anobic 7000 Apps Duolingvo Překladač ECTACO Evolveo Q9 Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Anobic 6000S vreckový překladač řeči Překladač výukový tablet Anobic VT ASK Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Ekotestr Soeks Runbo Překladače Anobic jazyková znalost Apps Memrise Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Slovnik Anobic infografika ectaco Evolveo Q8 Partner Lux 3 ruggear raj-elektra.cz Anobic TS anobic Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Výukový Tablet ANOBIC VT ASK Scanmarker Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Soeks jazykový komunikátor Scanmarker Air Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic software ECTACO ekotester Soeks mapy Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Tablet Element Anobic VTF Anobic 5000SK Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 ectaco soeks Ruční skener ScanMarker vyuka Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky