Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Scanmarker anobic Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air PC Translator Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Výukový Tablet Anobic 5000SK Anobic VT ASK akce Apps Duolingvo Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Překladač Anobic TL Anobic 6000S software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Runbo ectaco Partner Lux 3 Anobic 6000 Green Test ECO Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air Anobic VT Apps Anobic Scanmarker Air v App Storu... ruggear infografika ectaco Ekotestr Soeks Překladač Anobic Překladač ECTACO Překladače Anobic soeks Ruční skener ScanMarker Soeks skener Apps Memrise Anobic 8000 Pro ECTACO ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka mapy Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Anobic Translator info ECTACO Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Anobic 4000 výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Anobic Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 TOP5 Anobic 5000 Překladač vyuka Partner Lux 2 Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky