Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Slovnik Anobic Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Travel Runbo Tablet Element vreckový překladač řeči Green Test ECO Evolveo Q9 raj-elektra.cz Ekotester GreenTest Scanmarker Air Partner Lux 2 Anobic prekladač Anobic 4000 Rating Heureka.cz Anobic Translator Překladač Anobic vyuka ruggear Anobic VT ASK ectaco Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks mapy Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Partner Lux 3 software ECTACO Dětský výukový tablet soeks Soeks Anobic 9000 Pro anobic Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic akce Anobic 6000S výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Apps Memrise Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000 Anobic TS Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Překladač Překladač Anobic TL Runbo TOP5 ANOBIC VT ASK Anobic VT Scanmarker Anobic infografika ectaco Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet ECTACO Evolveo Q8 Anobic VTF PC Translator Apps Anobic skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky