Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Partner Lux 2 Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST software ECTACO PC Translator Anobic 6000S jazykový komunikátor Apps Anobic Apps Duolingvo Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic ectaco akce Dětský výukový tablet Překladač ECTACO Evolveo Q9 ANOBIC VT ASK Ruggear 500 a vyuka Anobic 9000 Pro vyuka Překladač Anobic Anobic 4000 Slovnik Anobic Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 EVOLVEO Q8 LTE anobic Soeks Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic VTF Tablet Element Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT výukový tablet Anobic VT ASK Překladač Anobic TL Apps Memrise skener ECTACO Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... TOP5 Rating Heureka.cz raj-elektra.cz jazyková znalost info ECTACO Scanmarker Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic mapy Anobic TS Ekotester GreenTest Runbo Ruční skener ScanMarker Air Jazykové a vzdělávací programy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Překladač Scanmarker Air Anobic 6000 infografika ectaco Evolveo Q8 Green Test ECO soeks Anobic 8000 Pro Ekotestr Soeks ruggear Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky