Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy Komunikátor Element Travel

Vytvořil ECTACO v Překladač · 28/1/2016 06:42:00
Tags: elementtravelsencorČesko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyKomunikátortranslator
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Element Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například:. Obrázkový slovník, eBook čtečku knih , audio a video přehrávač .

Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Element Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě.Lze používat v dešti nebo surf.

ECTACO Ceska s.r.o.Clouds
Překladač TOP5 Dětský výukový tablet Anobic 5000 jazyková znalost Partner Lux 3 Anobic 4000 Evolveo Q8 akce Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic ECTACO Runbo Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Apps Memrise Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Překladač Anobic TS. Anobic Translator Anobic 5000SK Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka Anobic TS ruggear Ekotestr Soeks Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic vyuka ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy soeks vreckový překladač řeči Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO infografika ectaco Anobic 6000S Soeks Green Test ECO EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST Anobic 6000 Překladač Anobic Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic info ECTACO jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker anobic výukový tablet Anobic Anobic VT Překladač ECTACO Scanmarker Partner Lux 2 Výukový Tablet Rating Heureka.cz mapy jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky