Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
vyuka Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Anobic prekladač Překladač ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic anobic Výukový Tablet akce raj-elektra.cz Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Tablet Element jazykový komunikátor Partner Lux 2 Překladač Anobic PC Translator Ruggear 500 a vyuka software ECTACO Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 TOP5 Anobic 6000S Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks Travel Runbo Rating Heureka.cz info ECTACO Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco Apps Anobic Anobic 9500 Pro Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 ECTACO Soeks Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST mapy Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet skener Scanmarker Air ruggear Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Anobic VT Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic soeks Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TL Anobic TS jazyková znalost Apps Duolingvo Scanmarker ectaco Anobic 4000 Apps Memrise vreckový překladač řeči Anobic 6000 Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky