Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Runbo Výukový Tablet skener Ruční skener ScanMarker vyuka Ekotestr Soeks Překladač ECTACO Anobic 5000SK Anobic 7000 Anobic Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Překladače Anobic info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE mapy Anobic 6000S Elektronické překladače Partner Lux 2 soeks Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz infografika ectaco Partner Lux 3 Anobic VTF Evolveo Q8 Překladač ectaco Anobic 9500 Pro Apps Anobic Green Test ECO software ECTACO Ruční skener ScanMarker Air anobic vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic akce ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz ECTACO jazyková znalost Anobic VT ASK Travel Runbo Anobic prekladač Anobic VT Tablet Element PC Translator výukový tablet Apps Memrise Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker jazykový komunikátor Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic TS TOP5 Tablety Anobic ST Anobic Translator Anobic 6000 Překladač Anobic ruggear Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky