Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
vyuka TOP5 Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic PC Translator infografika ectaco Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. Travel Runbo Apps Duolingvo Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks Anobic Runbo ECTACO Partner Lux 3 Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 Anobic VT ASK raj-elektra.cz Anobic 7000 akce ruggear vreckový překladač řeči Green Test ECO Překladač Anobic Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro mapy Scanmarker Soeks ANOBIC VT ASK Apps Memrise Anobic Translator Evolveo Q8 Anobic 4000 Výukový Tablet Tablety Anobic ST anobic Anobic 8000 Pro Dětský výukový tablet Anobic 5000 Anobic 6000S Anobic prekladač Anobic VT Kapesní překladač Anobic Elektronické překladače skener Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Apps Anobic Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS výukový tablet ectaco software ECTACO Ekotestr Soeks Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky