Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Překladač Anobic TL akce Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost Anobic 5000 Anobic VT Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Runbo skener Výukový tablet Anobic ST PC Translator Tablety Anobic ST Apps Memrise Anobic ectaco software ECTACO Slovnik Anobic Překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz soeks Výukový Tablet Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor info ECTACO Apps Anobic Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Anobic prekladač ECTACO Anobic 6000S Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Tablet Element TOP5 Anobic TS infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q9 anobic ruggear výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic VTF Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic mapy Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Anobic 7000 Scanmarker Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Travel Runbo vyuka Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky