Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
infografika ectaco anobic Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ectaco Anobic Translator Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Výukový tablet Anobic ST ruggear Apps Anobic Tablet Element Anobic VT Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic TS Překladač Anobic TS. Anobic 4000 ECTACO software ECTACO raj-elektra.cz skener Překladač Anobic TL PC Translator vyuka Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Apps Duolingvo Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000SK Anobic 7000 výukový tablet Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo info ECTACO TOP5 Ekotestr Soeks Anobic 4000 mapy Výukový Tablet Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 Překladač ECTACO Anobic VT ASK Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Překladač jazyková znalost Runbo ekotester Soeks Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000 Evolveo Q9 Apps Memrise Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Scanmarker Air Soeks Scanmarker soeks Anobic prekladač Partner Lux 3
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky