Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Ekotestr Soeks Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Anobic 4000 info ECTACO Scanmarker Air Slovnik Anobic Evolveo Q8 Apps Anobic jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka TOP5 PC Translator raj-elektra.cz Runbo anobic Tablet Element Dětský výukový tablet Apps Memrise výukový tablet ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 Anobic 6000 Anobic 6000S Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker infografika ectaco Překladač ruggear Výukový Tablet Ekotester GreenTest Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic Anobic 5000 Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač jazyková znalost ectaco Partner Lux 3 Scanmarker Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK mapy Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air ECTACO Green Test ECO Anobic TS Tablety Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 skener software ECTACO Travel Runbo ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic akce Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic soeks Překladač Anobic TS. vyuka EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Anobic 7000 Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky