Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Runbo Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 info ECTACO infografika ectaco Anobic 4000 Tablety Anobic ST PC Translator Scanmarker Air výukový tablet Kapesní překladač Anobic Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic ekotester Soeks Překladač Partner Lux 2 ectaco TOP5 Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q8 Anobic VTF anobic Anobic 5000SK ECTACO Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz Anobic 6000 Apps Memrise vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor akce skener soeks Soeks Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost ANOBIC VT ASK Tablet Element ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9500 Pro Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Translator Slovnik Anobic Anobic 4000 Scanmarker Anobic 7000 Překladač Anobic Travel Runbo Překladač Anobic TL software ECTACO Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO raj-elektra.cz Anobic VT Anobic 5000 Green Test ECO Apps Anobic Anobic TS Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Anobic prekladač Anobic 8000 Pro mapy Jazykové a vzdělávací programy Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky