Překladač Anobic TS. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic TS.

Vytvořil ECTACO v Překladač Anobic TS. · 1/10/2016 10:11:00
Tags: PřekladačAnobicTS.
Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Offline  hlasové překládání.  ( Bez připojení k internetu.)
V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.
Reklama ECTACO

Clouds
software ECTACO anobic Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO Anobic VTF Anobic prekladač Evolveo Q8 infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Ruggear 500 a vyuka vyuka Výukový tablet Anobic ST soeks Anobic 5000SK Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 TOP5 skener Scanmarker Air Apps Anobic Evolveo Q9 Anobic TS Anobic 7000 akce Slovnik Anobic Scanmarker PC Translator Rating Heureka.cz Runbo Apps Memrise Anobic ANOBIC VT ASK Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Ekotestr Soeks Green Test ECO Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks ECTACO Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 4000 Travel Runbo Anobic VT ASK ekotester Soeks Tablet Element Partner Lux 3 mapy Výukový Tablet Překladač Anobic TL Anobic Translator info ECTACO jazyková znalost Anobic 5000 ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Apps Duolingvo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. ruggear
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky