Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. Clouds
Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Ekotester GreenTest Anobic prekladač Evolveo Q8 Anobic VT Evolveo Q9 vyuka Anobic 4000 Anobic 6000S soeks Překladače Anobic EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet ANOBIC VT ASK Anobic VTF Překladač Anobic TS. Překladač Apps Anobic Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Apps Memrise Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Tablet Element Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost software ECTACO Runbo ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air ruggear Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 PC Translator Slovnik Anobic Ekotestr Soeks Elektronické překladače mapy Ruční skener ScanMarker Anobic Translator skener Ruční skener ScanMarker info ECTACO Anobic 6000 Anobic 7000 jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK anobic vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Soeks ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic Dětský výukový tablet Anobic 9000 Pro Scanmarker Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro infografika ectaco Green Test ECO Anobic Anobic 5000 Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 TOP5 Anobic VT ASK akce ECTACO Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky