Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.



What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. 



Clouds
Anobic 4000 Anobic 6000 Slovnik Anobic Anobic VT vreckový překladač řeči Green Test ECO Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet jazyková znalost ekotester Soeks Anobic VTF Tablety Anobic ST Tablet Element raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Scanmarker Air info ECTACO vyuka Překladač Anobic 7000 Anobic 5000SK software ECTACO Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Travel Runbo infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Elektronické překladače Překladač Anobic TS. TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Anobic 6000S Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic Apps Memrise Apps Duolingvo Runbo Anobic VT ASK Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK Překladač Anobic Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic Translator mapy Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Soeks jazykový komunikátor Anobic ectaco ruggear anobic PC Translator Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker soeks Evolveo Q8 Ekotestr Soeks ECTACO Partner Lux 3 skener akce Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky