Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. Clouds
Jazykové a vzdělávací programy infografika ectaco Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Anobic VT mapy Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči ECTACO Překladač Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Evolveo Q9 akce Anobic 4000 ANOBIC VT ASK soeks Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz Apps Duolingvo Green Test ECO Dětský výukový tablet Anobic prekladač Runbo Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače TOP5 Evolveo Q8 Scanmarker Air Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost anobic Anobic 6000 Ekotester GreenTest Překladače Anobic vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener Tablet Element Anobic 5000SK Soeks Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Anobic TS Překladač ECTACO Partner Lux 2 Apps Memrise Anobic Travel Runbo Anobic 7000 ruggear software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Anobic Translator Ekotestr Soeks Anobic 5000 PC Translator Apps Anobic Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic VTF Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT ectaco vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky