Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. Clouds
jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Anobic 7000 Anobic VTF EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic výukový tablet Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air Překladač Apps Duolingvo info ECTACO raj-elektra.cz Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Anobic 8000 Pro Runbo Ekotester GreenTest Dětský výukový tablet software ECTACO Anobic 5000SK skener Anobic prekladač Partner Lux 2 vyuka Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 mapy ectaco ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Tablet Element Anobic 9000 Pro soeks Anobic TS TOP5 Ruční skener ScanMarker Anobic Translator ruggear Apps Memrise Travel Runbo Evolveo Q8 Překladač Anobic Anobic 5000 ekotester Soeks Ekotestr Soeks Soeks Překladač Anobic 7000 Scanmarker vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Tablety Anobic ST Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST anobic Anobic 6000 jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči akce PC Translator infografika ectaco Anobic 4000 Slovnik Anobic Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky