Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. Clouds
Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO akce Překladač Anobic TL Anobic 5000 Anobic Translator Anobic 5000SK Partner Lux 2 ECTACO TOP5 Runbo Anobic 9000 Pro Anobic skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic anobic Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest Překladač Anobic vyuka Slovnik Anobic Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Anobic VT Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro Travel Runbo PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q9 Soeks raj-elektra.cz Partner Lux 3 Anobic 6000 Apps Memrise Evolveo Q8 Anobic 4000 Anobic 7000 Anobic 4000 ectaco jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka soeks Scanmarker Ruční skener ScanMarker Překladač Překladače Anobic ekotester Soeks Překladač Anobic TS. software ECTACO Dětský výukový tablet výukový tablet Ekotestr Soeks Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco ruggear Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Anobic 6000S Green Test ECO Scanmarker Air Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky