Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. Clouds
PC Translator ECTACO Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic výukový tablet soeks Runbo Anobic TS infografika ectaco Elektronické překladače Překladač Anobic TS. Soeks ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 Green Test ECO Dětský výukový tablet mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 Překladač anobic Kapesní překladač Anobic Tablet Element Anobic VTF Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Memrise Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... ectaco Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Scanmarker Evolveo Q9 ekotester Soeks Scanmarker Air Anobic 9500 Pro Anobic 6000S Ekotestr Soeks vyuka Anobic raj-elektra.cz Překladač ECTACO Anobic 5000SK Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 skener Rating Heureka.cz Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Anobic Translator Překladač Anobic Překladač Anobic TL software ECTACO Anobic 6000 Travel Runbo Anobic 9000 Pro jazyková znalost akce jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Apps Anobic Anobic VT ruggear Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky