Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Digital Highlighter (Digitální zvýrazňovače)

Vytvořil www.waycoolgadgets.com v Ruční skener ScanMarker · 16/5/2016 06:48:00
Tags: Scanmarker:DigitalHighlighter(Digitálnízvýrazňovače)
original: www.waycoolgadgets.comText translate by Google

Digitální zvýrazňovače pro 21. století

Digitální zvýrazňovač je vynález navržen s obsedantní záznamníky v mysli. Ať už jste ve škole, nebo si vzpomenout, co to bylo podobné, zapisování poznámek rukou měl zřetelnou nevýhodu vytvoření dvojí práci, protože jste musel přepsat své myšlenky psát papíry. To byl možná důvod, proč ty, kteří nemají nutkání vzít poznámky se neobtěžoval, ale pro zbytek z nás, nebylo nic, co by mohlo být děláno o tom.  No, jemné lidi na Scanmarker musí mít stejný pocit, protože oni vytvořili all-in-one multi-kulturní digitální textový a obrazový snímač.What is It? Co je to?

Digitální zvýrazňovač v podstatě prohledá váš ručně psaný text, nebo text v knize, a přenáší je do libovolné aplikace, který přijímá psaní na klávesnici, tj Word, Excel a PowerPoint. Zvýrazňovač je ruční skener, který se váže k vašemu počítači pomocí USB kabelu. Uznává znaky z 6 bodů na 22 bodů, a to má pole skenování 0,4 palce. To je velmi užitečné pro vysokoškolské studenty nebo někdo, kdo píše pro bydlení. Digitalizací své poznámky, můžete snadno přenášet své myšlenky přímo z dokumentu poznámky do svého přehledu. Navíc, pokud jste užívali ručně psané poznámky z učebnice, můžete nyní jen zvýraznit text v knize a přeskočit ručně psané poznámky dohromady.

Jakmile obdržíte balíček, vložení disku, který je dodáván s digitálním zvýrazňovačem do počítače. Budete muset stáhnout software, aby to fungovalo, ale jakmile je toto hotovo, měli byste být dobré jít. Jako vedlejší poznámku, stejně jako veškerý software, výrobce občas aktualizuje software. Měli byste pravidelně kontrolovat, aby se ujistil verzi máte je nejvíce up-to-date. Zvýrazňovač funguje nejlépe, když je vše aktualizován.

Jaké další vlastnosti to má?

Kromě toho, že to dělá, přičemž a snadnější převádějící poznámky, poskytuje další funkce, stejně. To také funguje jako vodítko osobního čtení, což znamená, že pomáhá majitel zvýšit porozumění textu, výslovnost a schopnost číst na jeho nebo její vlastní. To je užitečné zejména pro ty, kteří mají problémy se čtením. Digitální zvýrazňovač lze také přeložit více jazyků, poskytuje funkci text-to-speech, má slovník a tezaurus, a to může dokonce číst vizitky. To má hodně co nabídnout studenty i pracující profesionály, a to nemá komplikovaný vnitřní komponenty, které se opotřebovávají v průběhu času nebo vyžadují čištění. Využívá pokročilé patentované algoritmy zpracování obrazu pro skenování textu, což znamená, že bude fungovat dobře dlouhou dobu. Clouds
anobic jazykový komunikátor Tablet Element Apps Duolingvo Anobic 5000 Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK vyuka Slovnik Anobic Překladač Dětský výukový tablet Apps Anobic Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Anobic TS Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic PC Translator Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT ectaco Green Test ECO TOP5 Scanmarker Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy jazyková znalost soeks Překladač Anobic TL Runbo výukový tablet Anobic VT Anobic Translator skener Soeks infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči Travel Runbo Anobic 7000 ECTACO Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise mapy Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Evolveo Q8 Anobic 4000 Překladač Anobic akce Evolveo Q9 Partner Lux 2 Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST ruggear
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky