Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Anobic Translator anobic jazykový komunikátor Anobic 7000 Anobic VTF Scanmarker Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 Ekotester GreenTest Dětský výukový tablet Anobic VT ASK info ECTACO Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač Tablet Element Runbo Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic TS Scanmarker Air ruggear Anobic 6000 EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy vyuka Evolveo Q9 ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Travel Runbo Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka ectaco Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Elektronické překladače Překladač Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST soeks Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic mapy výukový tablet Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 3 Ekotestr Soeks infografika ectaco Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet raj-elektra.cz Anobic VT TOP5 akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic PC Translator Soeks Anobic 5000 Evolveo Q8 ECTACO vreckový překladač řeči Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Apps Memrise skener Kapesní překladač Anobic software ECTACO Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky