Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Runbo TOP5 Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air v App Storu... Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet info ECTACO Apps Anobic infografika ectaco Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Apps Memrise Anobic prekladač Překladač Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Travel Runbo ECTACO Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic ectaco Partner Lux 2 ekotester Soeks ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Anobic VT ASK Anobic mapy Partner Lux 3 Scanmarker Green Test ECO Elektronické překladače Soeks Anobic TS Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL akce Anobic 9500 Pro Ekotestr Soeks software ECTACO Anobic 4000 Anobic 5000 Anobic Translator Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz skener vreckový překladač řeči Scanmarker Air Anobic 6000S ruggear Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Anobic VT soeks Překladač Anobic 7000 Anobic 5000SK Apps Duolingvo Překladač Anobic jazykový komunikátor Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky