Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Překladač ruggear Scanmarker Anobic 8000 Pro Anobic VT Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... Soeks EVOLVEO Q8 LTE Runbo Anobic 7000 Dětský výukový tablet jazyková znalost Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz soeks infografika ectaco PC Translator Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Anobic 5000SK Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči skener akce Tablet Element Anobic 4000 ectaco anobic jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Překladač Anobic Elektronické překladače Překladač Anobic TL Anobic Translator Anobic prekladač výukový tablet ekotester Soeks Anobic VTF jazykový komunikátor Anobic Výukový Tablet Anobic Apps Duolingvo info ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Green Test ECO Travel Runbo Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 ECTACO software ECTACO TOP5 Evolveo Q8 mapy Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO raj-elektra.cz Anobic 4000 vyuka Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky