Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Anobic 6000S Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL jazyková znalost mapy soeks Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 TOP5 Anobic VT Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 vyuka Green Test ECO Anobic 9500 Pro Anobic VT ASK Překladač Apps Anobic Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 software ECTACO Anobic TS Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic anobic PC Translator Ruční skener ScanMarker Runbo ectaco Výukový Tablet infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Anobic ECTACO akce ekotester Soeks ANOBIC VT ASK Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 výukový tablet Travel Runbo Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic 7000 Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Překladače Anobic info ECTACO raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. Anobic prekladač Tablet Element ruggear Anobic 9000 Pro Anobic 6000 Apps Duolingvo Překladač ECTACO Soeks Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 skener Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky