Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Apps Duolingvo Ekotester GreenTest Slovnik Anobic Soeks Scanmarker Air Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... vyuka Apps Memrise Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Anobic 7000 Překladač Anobic infografika ectaco Anobic 8000 Pro Ekotestr Soeks Anobic 6000S anobic jazykový komunikátor Green Test ECO Scanmarker Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Travel Runbo Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco Runbo Elektronické překladače Anobic 9500 Pro Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic skener Překladač ECTACO ruggear Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Výukový Tablet Překladače Anobic akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT software ECTACO PC Translator Anobic 4000 výukový tablet Partner Lux 3 Partner Lux 2 mapy Anobic 5000 Evolveo Q8 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči TOP5 jazyková znalost Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Anobic Translator Anobic TS Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky