Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Anobic TS Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco ruggear Partner Lux 2 Anobic 8000 Pro skener Překladač Anobic TS. Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Soeks Evolveo Q8 Výukový Tablet Anobic VTF Evolveo Q9 ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker PC Translator Scanmarker Air Travel Runbo Anobic 4000 mapy Scanmarker vyuka Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Green Test ECO jazyková znalost Ekotester GreenTest raj-elektra.cz infografika ectaco soeks Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač Anobic Překladač Anobic výukový tablet Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Anobic 7000 Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Apps Duolingvo TOP5 Anobic 6000S ECTACO Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Anobic 6000 info ECTACO Anobic VT Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor akce Apps Memrise Tablet Element Slovnik Anobic Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST anobic Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Apps Anobic Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky