Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
Překladače Anobic Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Memrise Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Travel Runbo Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Runbo Rating Heureka.cz ruggear Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 soeks Ekotester GreenTest anobic Dětský výukový tablet výukový tablet Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz PC Translator ectaco Slovnik Anobic Ekotestr Soeks mapy Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Soeks ECTACO Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Air TOP5 info ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 Evolveo Q9 Anobic 5000SK Partner Lux 2 jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic TS Anobic prekladač Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO akce Scanmarker Air Překladač Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo Scanmarker Evolveo Q8 Překladač Anobic TL skener vyuka infografika ectaco jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO Překladač Anobic TS. software ECTACO ekotester Soeks Anobic Translator Tablet Element Anobic 7000 Anobic 5000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky