Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000 - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic 6000

Vytvořil ECTACO v Anobic 6000 · 14/11/2016 07:48:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobic6000ectacoenglictinanemcinavyukaslovnikectaco

Elektronické překladače ANOBIC 6000/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC 6000/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 

Překladač ANOBIC 6000 má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play
Clouds
mapy jazykový komunikátor info ECTACO Překladač Anobic Runbo ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Apps Memrise výukový tablet Anobic VT soeks Ekotestr Soeks raj-elektra.cz Anobic TS ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 3 Tablet Element Scanmarker Air Apps Anobic Anobic 4000 Překladač ECTACO akce ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči Travel Runbo Green Test ECO Anobic Slovnik Anobic skener Anobic 6000S Partner Lux 2 Ekotester GreenTest Soeks Překladač Anobic 7000 jazyková znalost anobic Anobic 9000 Pro Elektronické překladače Anobic VTF Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Překladač Apps Duolingvo ruggear Výukový Tablet vyuka Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Překladač Anobic TS. TOP5 Výukový tablet Anobic ST Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000SK Ruggear 500 a vyuka Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker software ECTACO Evolveo Q8 Překladače Anobic ectaco Anobic prekladač Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST PC Translator Překladač Anobic TL Anobic Translator Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky