ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
ruggear Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Anobic VT ASK Slovnik Anobic infografika ectaco Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air ECTACO vyuka Anobic Translator Anobic 7000 PC Translator ectaco Překladače Anobic Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise jazykový komunikátor Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Partner Lux 3 Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ekotester Soeks Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz Scanmarker Air ANOBIC VT ASK Scanmarker Překladač Anobic TL Ekotestr Soeks software ECTACO Překladač Anobic TS. Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q8 Apps Duolingvo skener Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Rating Heureka.cz Apps Anobic Runbo mapy Překladač Anobic 7000 výukový tablet Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic soeks vreckový překladač řeči Anobic 6000S Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Anobic 4000 akce Soeks Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Anobic Překladač Anobic info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Překladač ECTACO TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky