ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
ectaco Travel Runbo jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Green Test ECO Tablety Anobic ST Anobic 7000 Anobic 5000SK Překladač ECTACO Apps Memrise Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Apps Duolingvo ECTACO Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Anobic 6000 Elektronické překladače Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Apps Anobic skener Slovnik Anobic anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator Jazykové a vzdělávací programy PC Translator infografika ectaco Anobic VT ASK mapy Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic TT Soeks Scanmarker Air TOP5 raj-elektra.cz ANOBIC VT ASK Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest výukový tablet vyuka Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Tablet Element akce Scanmarker Partner Lux 2 Výukový Tablet Anobic 9000 Pro software ECTACO Evolveo Q8 ruggear info ECTACO Anobic VT Anobic 8000 Pro Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Runbo Anobic VTF Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks Anobic 6000S Anobic 5000 Anobic vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky