ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
Anobic 5000SK Apps Memrise infografika ectaco Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 ECTACO info ECTACO Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Partner Lux 3 Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Tablet Element Anobic 4000 software ECTACO Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor akce vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Soeks Anobic Translator Anobic 6000S Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči ruggear Ekotestr Soeks Runbo Evolveo Q9 Apps Anobic výukový tablet Anobic 4000 Anobic TS Anobic 6000 Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic VTF Scanmarker ectaco Rating Heureka.cz PC Translator TOP5 Scanmarker Air mapy Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic TT anobic skener raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky