ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
Výukový Tablet Scanmarker Air infografika ectaco Anobic TS vyuka Anobic 6000S Anobic 6000 Green Test ECO info ECTACO Překladač Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Slovnik Anobic Ekotester GreenTest jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Partner Lux 3 software ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Překladač ectaco Anobic 9000 Pro skener TOP5 vreckový překladač řeči Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 akce Evolveo Q8 Anobic VT soeks PC Translator Anobic prekladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic ECTACO Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy výukový tablet Anobic 8000 Pro Anobic 5000 ekotester Soeks mapy Anobic VT ASK Anobic Scanmarker Anobic 7000 Anobic 4000 Tablet Element Soeks jazykový komunikátor Tablety Anobic ST Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Anobic 5000SK Ekotestr Soeks anobic Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic Translator Partner Lux 2 Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Evolveo Q9 Anobic 4000 Rating Heureka.cz Apps Anobic raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky