ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
Travel Runbo Anobic 5000 Apps Duolingvo jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic software ECTACO Tablet Element Anobic VT Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Scanmarker vyuka Dětský výukový tablet Soeks ECTACO ANOBIC VT ASK Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 PC Translator Elektronické překladače Scanmarker Air Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro mapy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TL ruggear ectaco raj-elektra.cz Anobic 4000 Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic Anobic 5000SK Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Anobic 6000 Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest ekotester Soeks Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST akce soeks výukový tablet Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Výukový Tablet TOP5 Překladač Green Test ECO Evolveo Q8 Překladač ECTACO anobic infografika ectaco Anobic prekladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker skener Tablety Anobic ST Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky