ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
Tablet Element Anobic 5000 Scanmarker vyuka Anobic TS ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Soeks Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic ruggear Anobic VT Apps Anobic jazyková znalost výukový tablet jazykový komunikátor Anobic VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Apps Memrise Překladače Anobic Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT skener raj-elektra.cz akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Překladač Scanmarker Air Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic 9500 Pro mapy Slovnik Anobic Elektronické překladače Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco PC Translator Výukový Tablet Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. anobic Runbo Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet TOP5 Překladač Anobic 7000 soeks Anobic 4000 Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Anobic Překladač ECTACO vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic VTF Anobic 6000 Evolveo Q9 Anobic 8000 Pro Anobic 9000 Pro Překladač Anobic info ECTACO ECTACO software ECTACO Anobic 7000 Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky