ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
Tablet Element Rating Heureka.cz raj-elektra.cz ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Evolveo Q9 Anobic 4000 Anobic 5000SK infografika ectaco Překladače Anobic PC Translator Scanmarker Ruční skener ScanMarker skener Anobic prekladač Apps Memrise vreckový překladač řeči software ECTACO Scanmarker Air soeks ECTACO vyuka Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Slovnik Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Překladač ECTACO Anobic Translator Anobic VT Ekotester GreenTest Anobic 9500 Pro anobic Anobic VTF Překladač Anobic Green Test ECO Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Anobic Anobic 5000 mapy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q8 Partner Lux 3 jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Dětský výukový tablet výukový tablet Anobic 7000 Výukový Tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. TOP5 Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Apps Anobic ruggear Ruční skener ScanMarker Air Runbo Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK akce Elektronické překladače Anobic TS Překladač Anobic TS. Soeks Ekotestr Soeks ectaco Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky