ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
Překladač akce Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic Runbo Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro Anobic TS Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL ekotester Soeks soeks Anobic 4000 vreckový překladač řeči Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. software ECTACO Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Anobic 5000 TOP5 Evolveo Q9 ruggear jazyková znalost Soeks info ECTACO Partner Lux 3 Anobic 5000SK Apps Duolingvo Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy infografika ectaco Anobic Ekotester GreenTest Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 skener Scanmarker Air ECTACO Anobic prekladač Anobic 6000S Apps Memrise Překladač Anobic 7000 Tablet Element Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Anobic VTF mapy Ekotestr Soeks ANOBIC VT ASK vyuka Anobic VT Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz anobic Evolveo Q8 Anobic 4000 výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Anobic Translator Green Test ECO ectaco Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky