ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO CR | První překladač textů bez připojení k internetu

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 26/10/2013 08:04:00
Tags: ectacoslovniklux2partnerlux2prekladacanglictina

Společnost Ectaco Česká s.r.o. má pro Vás šťastnou zprávu, dne 22.10.2013 uvádíme na trh první překladač textů bez připojení k internetu. Je naprosto nezávislý na jakémkoliv připojení.

Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač obsahuje více než 12 výukových programů. Jsou zpracovány  profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse.

Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce. Napište nám, který překladač obsahuje 650 000 slov s výslovností lektorem angličtiny, překladač psaného textů bez připojení k internetu, hlasový překladač textů online, nepravidelná slovesa, idiomy, 14 000 frází z výslovností lektorem, výuku od abecedy až po konverzaci s kontrolou výslovností, video lekce, obrázkový slovník, toefel, výkladový slovník angličtiny, lekce v MP3.   

Zdroj článku:Clouds
jazykový komunikátor Anobic 9500 Pro soeks Anobic TS jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Rating Heureka.cz jazyková znalost Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL mapy Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Překladač ECTACO akce Anobic Anobic 8000 Pro info ECTACO ruggear Dětský výukový tablet PC Translator Apps Duolingvo Anobic VT Partner Lux 2 Evolveo Q9 Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST Ekotester GreenTest skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element raj-elektra.cz Překladač Anobic Anobic 5000 ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air TOP5 anobic Elektronické překladače Anobic prekladač Anobic VTF Výukový tablet Anobic ST vyuka Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air Překladač Anobic 4000 výukový tablet software ECTACO Apps Memrise Anobic 7000 Anobic Translator Runbo Anobic 6000S ectaco Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Výukový Tablet infografika ectaco Green Test ECO Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky