Překladač Anobic: Aplikace WiFi Map - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic: Aplikace WiFi Map

Vytvořil ECTACO v Apps Anobic · 28/1/2017 10:51:00
Tags: Anobic:AplikaceWiFiMap
V dnešení době asi nenaleznete na trhu smartphone, kterému by chyběla možnost využívat WiFi. Stejně tak potom budete, alespoň ve městech, těžko hledat místo, kde nebude přístupná žádná WiFi síť. Většinou se ovšem nejedná o odemčené free WiFi sítě a co se těch zabezpečených týče, povězme si na rovinu, kolikrát za život jen tak uhodnete správné heslo od WiFi? Ve finále tak nakonec zbyde buď možnost připojit se k internetu přes mobilní data poskytovaná operátorem, nebo prostě zůstat offline.

Tedy, vlastně je tu potom ještě jedna možnost, a to v podobě vychytané appky. Aplikace WiFi Map má v sobě uložená hesla od WiFi sítí po celém světě, ať už se jedná o New York, Bratislavu nebo třeba Liberec. Neočekávejte ovšem heslo od WiFi vašeho souseda, databáze hesel obsahuje “pouze” ta hesla, která přidali sami uživatelé, jejich počet je ovšem opravdu obrovský a např. pro Prahu naleznete skoro 2500 hesel od zabezpečených WiFi sítí a dále se rozrůstá. A aby toho nebylo málo, aplikace disponuje i mapou, na které si může uživatel zjistit, kde se může na jakou WiFi připojit. Aplikace obsahuje balíky hesel k Wifi na úřadech, v restauracích, kavárnách, hotelích a na dalších veřejně přístupných místech. Stačí zadat do smartphonu a už surfujete! Clouds
Anobic 8000 Pro Anobic 6000 ectaco Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Anobic TS jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Anobic Translator Travel Runbo Tablet Element Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker vyuka Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Dětský výukový tablet Překladače Anobic mapy Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK info ECTACO Runbo TOP5 Rating Heureka.cz raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Anobic 9500 Pro akce Překladač Anobic 7000 Anobic skener Anobic VT Anobic prekladač Překladač ECTACO ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker anobic Anobic VT ASK Ekotester GreenTest Tablety Anobic ST Scanmarker Air soeks Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Apps Memrise Slovnik Anobic software ECTACO vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 ECTACO Překladač výukový tablet Soeks infografika ectaco Partner Lux 2 ruggear PC Translator Výukový Tablet Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky