Jazyková bariéra aneb... - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazyková bariéra aneb...

Vytvořil Mike Vlasen v jazyková znalost · 17/9/2015 06:38:23

...Proč je dobře učit se cizí jazyky a jak je využít v byznysu...

Přemýšleli jste někdy nad otázkou, jaké možnosti byste měli, kdybyste pořádně ovládali jeden nebo více cizích jazyků? Odpovědí je, že byste získali mnoho nových možností na světovém trhu, kde byste mohli využít své schopnosti. Využitelnost samozřejmě závisí i na jazyku, který byste ovládali. V tomto článku se dozvíte informace o tom, proč je dobré učit se jazyky a jak to využít.

Komunikace

Česká republika je malá země s malým trhem. Pokud se chcete posunout na vyšší úroveň, je nezbytné začít spolupracovat se zahraničím. Tam ale budete v první řadě potřebovat komunikovat, ať už se zákazníky, dodavateli, akcionáři nebo jinými subjekty. A abyste se domluvili, potřebujete ovládat cizí jazyk.
Při komunikaci se zahraničím se nejčastěji využívá anglický jazyk nebo národní jazyk země, ve které se nachází osoba, se kterou komunikujete. Při online komunikaci, kde využíváte e-mail, vám možná bude stačit i překladač jako Google Translate, ale při bližší spolupráci musíte jazyk ovládat perfektně.

Nabídněte své služby

Pokud ovládáte některý z cizích jazyků na profesionální úrovni, můžete to využít ve svůj prospěch. Můžete začít nabízet své služby. Je mnoho věcí, které můžete dělat. Ať už se jedná o online podnikání nebo vycestování do zahraničí.
Překladatel - Tato práce je velmi žádaná a dokážete se v ní uchytit s různými jazyky, ať už budete překládat texty nebo rozhovory. Na světě je velmi mnoho jazyků a překladatelé jsou zatím nezbytní.

Psaní, programování, design a jiné online služby - Pokud chcete mít větší počet zákazníků, více možností práce, online služby jako jsou výše jmenované vám umožní dostat se i na zahraniční trh. Na internetu je nejvíce využíván anglický jazyk, díky kterému získáte mnoho možností výdělku.

Pracovník v mezinárodním prostředí - Při budování vztahu se zahraničími klienty nebudete muset při online komunikaci perfektně ovládat cizí jazyk. Pokud ale máte zájem o bližší vztahy, což se týká například mezinárodní spolupráce, je mnoho věcí, které jsou potřebné vyřídit v cizím jazyce. Například pokud budete chtít rozšířit svou firmu do zahraničí.

Odejděte do zahraničí - Zahraniční trh nabízí mnoho pracovních možností. Někdy si ani kvalitní pracovník nedokáže najít dobrou práci v České republice. Pokud ovládáte cizí jazyky, je to jednodušší, protože můžete hledat práci v zahraničí, kde je více pracovních nabídek.

Je dobré učit se jazyky

Teď už znáte několik důvodů, kvůli kterým se vám vyplatí učit cizí jazyky. Není to jednoduché, ale pokud už se nějaký naučíte, získáte skvělý obchodní prostředek, který budete moci celý život zdokonalovat a využívat ve svůj prospěch.
Nejlepší je, učit se jazyky už odmalička, ale věřte, že nikdy není pozdě. Pokud jste tak dosud neučinili, možná je nejvyšší čas začít. Co vy na to?

Clouds
Anobic VT Anobic 4000 info ECTACO Tablet Element Ruční skener ScanMarker soeks Anobic TS infografika ectaco Překladač Anobic Anobic 5000 Elektronické překladače Překladače Anobic ekotester Soeks Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic Evolveo Q8 Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz Evolveo Q9 Anobic prekladač PC Translator výukový tablet ectaco skener Scanmarker Air Anobic jazyková znalost akce Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Překladač ECTACO vyuka Překladač Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Anobic 5000SK Scanmarker Dětský výukový tablet Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Výukový Tablet vreckový překladač řeči TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic Translator Anobic 9000 Pro ruggear Apps Duolingvo Runbo Anobic 8000 Pro anobic software ECTACO Apps Anobic Anobic 4000 Anobic VTF ANOBIC VT ASK Anobic 6000 Green Test ECO Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic mapy Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky