Jazyková bariéra aneb... - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazyková bariéra aneb...

Vytvořil Mike Vlasen v jazyková znalost · 17/9/2015 06:38:23

...Proč je dobře učit se cizí jazyky a jak je využít v byznysu...

Přemýšleli jste někdy nad otázkou, jaké možnosti byste měli, kdybyste pořádně ovládali jeden nebo více cizích jazyků? Odpovědí je, že byste získali mnoho nových možností na světovém trhu, kde byste mohli využít své schopnosti. Využitelnost samozřejmě závisí i na jazyku, který byste ovládali. V tomto článku se dozvíte informace o tom, proč je dobré učit se jazyky a jak to využít.

Komunikace

Česká republika je malá země s malým trhem. Pokud se chcete posunout na vyšší úroveň, je nezbytné začít spolupracovat se zahraničím. Tam ale budete v první řadě potřebovat komunikovat, ať už se zákazníky, dodavateli, akcionáři nebo jinými subjekty. A abyste se domluvili, potřebujete ovládat cizí jazyk.
Při komunikaci se zahraničím se nejčastěji využívá anglický jazyk nebo národní jazyk země, ve které se nachází osoba, se kterou komunikujete. Při online komunikaci, kde využíváte e-mail, vám možná bude stačit i překladač jako Google Translate, ale při bližší spolupráci musíte jazyk ovládat perfektně.

Nabídněte své služby

Pokud ovládáte některý z cizích jazyků na profesionální úrovni, můžete to využít ve svůj prospěch. Můžete začít nabízet své služby. Je mnoho věcí, které můžete dělat. Ať už se jedná o online podnikání nebo vycestování do zahraničí.
Překladatel - Tato práce je velmi žádaná a dokážete se v ní uchytit s různými jazyky, ať už budete překládat texty nebo rozhovory. Na světě je velmi mnoho jazyků a překladatelé jsou zatím nezbytní.

Psaní, programování, design a jiné online služby - Pokud chcete mít větší počet zákazníků, více možností práce, online služby jako jsou výše jmenované vám umožní dostat se i na zahraniční trh. Na internetu je nejvíce využíván anglický jazyk, díky kterému získáte mnoho možností výdělku.

Pracovník v mezinárodním prostředí - Při budování vztahu se zahraničími klienty nebudete muset při online komunikaci perfektně ovládat cizí jazyk. Pokud ale máte zájem o bližší vztahy, což se týká například mezinárodní spolupráce, je mnoho věcí, které jsou potřebné vyřídit v cizím jazyce. Například pokud budete chtít rozšířit svou firmu do zahraničí.

Odejděte do zahraničí - Zahraniční trh nabízí mnoho pracovních možností. Někdy si ani kvalitní pracovník nedokáže najít dobrou práci v České republice. Pokud ovládáte cizí jazyky, je to jednodušší, protože můžete hledat práci v zahraničí, kde je více pracovních nabídek.

Je dobré učit se jazyky

Teď už znáte několik důvodů, kvůli kterým se vám vyplatí učit cizí jazyky. Není to jednoduché, ale pokud už se nějaký naučíte, získáte skvělý obchodní prostředek, který budete moci celý život zdokonalovat a využívat ve svůj prospěch.
Nejlepší je, učit se jazyky už odmalička, ale věřte, že nikdy není pozdě. Pokud jste tak dosud neučinili, možná je nejvyšší čas začít. Co vy na to?

Clouds
Runbo Anobic prekladač Tablet Element ruggear Partner Lux 2 Anobic 6000 vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air skener Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Ekotestr Soeks Anobic 7000 Překladač Anobic TL Travel Runbo infografika ectaco Překladač Anobic TS. Překladač ECTACO Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. soeks Překladač Green Test ECO Scanmarker Air raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... PC Translator Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Kapesní překladač Anobic TT Apps Anobic Anobic 9000 Pro vyuka Slovnik Anobic Anobic 4000 Anobic 6000S jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 Scanmarker software ECTACO Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro Anobic Anobic 9500 Pro akce ECTACO Apps Duolingvo Jazykové a vzdělávací programy Dětský výukový tablet Anobic Translator ectaco Anobic VT ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 jazykový komunikátor EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Evolveo Q8 výukový tablet Anobic 5000SK Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka Apps Memrise Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Soeks ekotester Soeks Anobic 4000 Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky