Jazyková bariéra aneb... - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazyková bariéra aneb...

Vytvořil Mike Vlasen v jazyková znalost · 17/9/2015 06:38:23

...Proč je dobře učit se cizí jazyky a jak je využít v byznysu...

Přemýšleli jste někdy nad otázkou, jaké možnosti byste měli, kdybyste pořádně ovládali jeden nebo více cizích jazyků? Odpovědí je, že byste získali mnoho nových možností na světovém trhu, kde byste mohli využít své schopnosti. Využitelnost samozřejmě závisí i na jazyku, který byste ovládali. V tomto článku se dozvíte informace o tom, proč je dobré učit se jazyky a jak to využít.

Komunikace

Česká republika je malá země s malým trhem. Pokud se chcete posunout na vyšší úroveň, je nezbytné začít spolupracovat se zahraničím. Tam ale budete v první řadě potřebovat komunikovat, ať už se zákazníky, dodavateli, akcionáři nebo jinými subjekty. A abyste se domluvili, potřebujete ovládat cizí jazyk.
Při komunikaci se zahraničím se nejčastěji využívá anglický jazyk nebo národní jazyk země, ve které se nachází osoba, se kterou komunikujete. Při online komunikaci, kde využíváte e-mail, vám možná bude stačit i překladač jako Google Translate, ale při bližší spolupráci musíte jazyk ovládat perfektně.

Nabídněte své služby

Pokud ovládáte některý z cizích jazyků na profesionální úrovni, můžete to využít ve svůj prospěch. Můžete začít nabízet své služby. Je mnoho věcí, které můžete dělat. Ať už se jedná o online podnikání nebo vycestování do zahraničí.
Překladatel - Tato práce je velmi žádaná a dokážete se v ní uchytit s různými jazyky, ať už budete překládat texty nebo rozhovory. Na světě je velmi mnoho jazyků a překladatelé jsou zatím nezbytní.

Psaní, programování, design a jiné online služby - Pokud chcete mít větší počet zákazníků, více možností práce, online služby jako jsou výše jmenované vám umožní dostat se i na zahraniční trh. Na internetu je nejvíce využíván anglický jazyk, díky kterému získáte mnoho možností výdělku.

Pracovník v mezinárodním prostředí - Při budování vztahu se zahraničími klienty nebudete muset při online komunikaci perfektně ovládat cizí jazyk. Pokud ale máte zájem o bližší vztahy, což se týká například mezinárodní spolupráce, je mnoho věcí, které jsou potřebné vyřídit v cizím jazyce. Například pokud budete chtít rozšířit svou firmu do zahraničí.

Odejděte do zahraničí - Zahraniční trh nabízí mnoho pracovních možností. Někdy si ani kvalitní pracovník nedokáže najít dobrou práci v České republice. Pokud ovládáte cizí jazyky, je to jednodušší, protože můžete hledat práci v zahraničí, kde je více pracovních nabídek.

Je dobré učit se jazyky

Teď už znáte několik důvodů, kvůli kterým se vám vyplatí učit cizí jazyky. Není to jednoduché, ale pokud už se nějaký naučíte, získáte skvělý obchodní prostředek, který budete moci celý život zdokonalovat a využívat ve svůj prospěch.
Nejlepší je, učit se jazyky už odmalička, ale věřte, že nikdy není pozdě. Pokud jste tak dosud neučinili, možná je nejvyšší čas začít. Co vy na to?

Clouds
Apps Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic VTF jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000S Ekotester GreenTest Anobic 9500 Pro Anobic Translator jazyková znalost Anobic 4000 PC Translator Soeks Travel Runbo Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Anobic 7000 Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač anobic výukový tablet akce EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Překladač Anobic mapy Anobic Anobic 6000 Runbo Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic 5000SK Scanmarker skener Rating Heureka.cz ruggear Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Memrise raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro Anobic TS Anobic 5000 Dětský výukový tablet Elektronické překladače ekotester Soeks soeks vyuka Ruggear 500 a vyuka infografika ectaco Ekotestr Soeks ECTACO info ECTACO Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Apps Duolingvo ectaco ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 Překladač TOP5 software ECTACO Anobic VT Tablet Element Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Překladače Anobic vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Partner Lux 2
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky