Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    PC Translator Anobic 7000 Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air info ECTACO Soeks Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Rating Heureka.cz raj-elektra.cz software ECTACO skener Překladač Tablety Anobic ST Překladač Anobic Překladač Anobic TL anobic Anobic 6000S Anobic VT ASK Scanmarker Air soeks Výukový Tablet Anobic 6000 vreckový překladač řeči Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo Partner Lux 2 Scanmarker Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Slovnik Anobic Ekotestr Soeks Evolveo Q9 ECTACO Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic Anobic VTF Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro mapy Ekotester GreenTest ectaco Překladač ECTACO ekotester Soeks Anobic 5000SK Apps Memrise Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Anobic Translator Dětský výukový tablet jazyková znalost vyuka Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Runbo ANOBIC VT ASK Tablet Element TOP5 akce jazykový komunikátor Anobic 4000 ruggear Překladač Anobic TS. Anobic TS Anobic VT Ruční skener ScanMarker infografika ectaco výukový tablet Anobic 5000 Partner Lux 3 Překladače Anobic
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky