Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic vreckový překladač řeči Překladač Scanmarker Air Výukový Tablet vyuka TOP5 Runbo software ECTACO ruggear jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Anobic prekladač Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Tablety Anobic ST soeks Překladače Anobic ectaco Evolveo Q8 Scanmarker raj-elektra.cz Anobic 4000 ekotester Soeks Překladač ECTACO Apps Anobic Anobic 9000 Pro Anobic Překladač Anobic TS. ECTACO Dětský výukový tablet info ECTACO Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy PC Translator Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks mapy Anobic VT ASK anobic Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo akce Soeks Elektronické překladače výukový tablet infografika ectaco Apps Memrise Anobic 8000 Pro Anobic 5000 jazyková znalost Anobic 6000 Travel Runbo Anobic 7000 Anobic VTF Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Partner Lux 2 Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 Anobic TS Anobic VT Green Test ECO Anobic 5000SK Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky