Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    Překladač Anobic 7000 akce Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks infografika ectaco Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Apps Anobic Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Anobic 4000 jazyková znalost Překladač Anobic TS. TOP5 soeks Anobic TS Výukový Tablet Anobic VT mapy Evolveo Q9 Apps Memrise Runbo Anobic 6000S PC Translator Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Překladače Anobic Apps Duolingvo Anobic prekladač Překladač ECTACO Anobic 9000 Pro vyuka Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker info ECTACO Anobic 8000 Pro Anobic 5000 Tablety Anobic ST výukový tablet Partner Lux 2 ECTACO Překladač Anobic raj-elektra.cz Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Scanmarker Evolveo Q8 Překladač anobic Anobic Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Soeks Slovnik Anobic ectaco Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator skener Anobic 5000SK ruggear Partner Lux 3 Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vreckový překladač řeči Green Test ECO Tablet Element jazykový komunikátor Scanmarker Air
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky