Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    Ruční skener ScanMarker Soeks Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT Překladač Anobic TL ekotester Soeks vyuka mapy Anobic TS Tablet Element Ekotestr Soeks ECTACO Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT ASK Elektronické překladače Anobic 7000 Partner Lux 2 akce Překladač Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Anobic VTF Tablety Anobic ST Anobic Translator Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Anobic 5000 Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO infografika ectaco Anobic 6000 jazyková znalost software ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic výukový tablet Scanmarker Air Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic ectaco Slovnik Anobic jazykový komunikátor Překladač Anobic Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo Apps Duolingvo skener anobic PC Translator Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Dětský výukový tablet ruggear ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Překladače Anobic soeks Partner Lux 3 Anobic 6000S Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Apps Memrise TOP5 Anobic 4000 Výukový Tablet Anobic prekladač raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky