Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    TOP5 Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 ECTACO Ekotestr Soeks soeks raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic jazykový komunikátor Soeks Scanmarker Anobic prekladač Anobic 5000SK akce Green Test ECO Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 Výukový Tablet mapy ruggear Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Evolveo Q8 Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Runbo Překladač Anobic TL Anobic 4000 vyuka ANOBIC VT ASK skener Anobic 5000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Apps Anobic infografika ectaco Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 anobic výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 6000 Elektronické překladače Anobic VTF Apps Duolingvo Překladač Tablet Element Slovnik Anobic software ECTACO PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro info ECTACO Překladač ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Anobic Translator Anobic VT Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic TS ectaco Anobic 9500 Pro
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky