Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    ANOBIC VT ASK Apps Memrise soeks Tablet Element Partner Lux 3 Anobic VTF Ruční skener ScanMarker Soeks Výukový tablet Anobic ST Runbo jazyková znalost Apps Duolingvo Evolveo Q9 Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. výukový tablet Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic ECTACO akce Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Anobic 5000SK jazykový komunikátor ruggear Anobic 6000 software ECTACO Výukový Tablet TOP5 mapy Scanmarker Překladač ECTACO Elektronické překladače Tablety Anobic ST Apps Anobic Anobic TS anobic Partner Lux 2 Překladač Anobic TL Anobic 7000 Překladač Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač Scanmarker Air PC Translator Anobic 9000 Pro Anobic Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic VT ectaco skener Green Test ECO Ekotester GreenTest ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Dětský výukový tablet Anobic 8000 Pro infografika ectaco Anobic 9500 Pro Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic Anobic 4000 raj-elektra.cz Anobic Translator vreckový překladač řeči Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky