Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    Anobic 9500 Pro Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Travel Runbo mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Green Test ECO ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Evolveo Q9 TOP5 Anobic VT Překladač Výukový tablet Anobic ST Runbo Výukový Tablet Anobic 6000S Překladač Anobic Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic Scanmarker soeks anobic Apps Memrise Anobic 7000 Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet akce jazykový komunikátor Anobic ruggear Tablet Element Rating Heureka.cz Anobic 5000SK Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO jazyková znalost Anobic VTF Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Apps Anobic Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE vyuka Tablety Anobic ST ekotester Soeks ectaco Elektronické překladače PC Translator ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Ekotestr Soeks výukový tablet Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 jazykový komunikátor skener Partner Lux 2 Anobic VT ASK Překladače Anobic Anobic Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky