Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Smartphone & jazykový komunikátor RegGear 600 Travel

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 21/1/2016 08:36:00
Tags: jazykovýkomunikátorectaco.ruggeartravelruggear600ceskoanglicky
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor RegGear 600 Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .


Jedná se o speciální telefon pro výjimečné situace !

Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro vojenské (Vojenský certifikát odolnosti MIL - STD 810G) , bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, RegGear 600 Travel je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Hlasový překladač (on-line/off-line):

Česko<->Anglicky
  • Česko<->Německy
  • Instalace 3 doplňkových jazykovych modulu podle vašeho výběru.  • Clouds
    Evolveo Q9 Anobic VT ASK Anobic Translator EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Anobic 7000 Překladač Ekotester GreenTest Apps Memrise Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Výukový Tablet Soeks Tablety Anobic ST ekotester Soeks software ECTACO Ruční skener ScanMarker ECTACO Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker infografika ectaco Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač jazykový komunikátor Runbo Anobic VT výukový tablet ectaco Anobic Anobic 5000SK Scanmarker Air v App Storu... TOP5 ruggear info ECTACO raj-elektra.cz Tablet Element Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL PC Translator Anobic 4000 soeks Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Překladače Anobic Scanmarker Air Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči mapy jazykový komunikátor Anobic anobic jazyková znalost Překladač Anobic Apps Anobic Anobic 6000S Partner Lux 2 Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT skener ANOBIC VT ASK Anobic TS vyuka akce Anobic 9000 Pro Green Test ECO Anobic 5000
    Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky