Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
ekotester Soeks Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TS. skener Překladač ECTACO Partner Lux 3 Překladače Anobic software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Ekotester GreenTest Anobic 5000 ANOBIC VT ASK Anobic 6000S Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Rating Heureka.cz Anobic VT raj-elektra.cz Apps Memrise Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Partner Lux 2 výukový tablet jazyková znalost anobic Anobic 4000 PC Translator vyuka Soeks EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 info ECTACO Evolveo Q8 Evolveo Q9 ectaco Anobic 5000SK Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic Translator mapy Překladač Anobic TL Anobic VT ASK infografika ectaco jazykový komunikátor Scanmarker Slovnik Anobic Překladač Anobic Elektronické překladače Výukový Tablet akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ruggear Runbo Green Test ECO Překladač Ruční skener ScanMarker Anobic Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic TS Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic ECTACO Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky