Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic 6000S Apps Anobic Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Scanmarker raj-elektra.cz jazykový komunikátor ectaco Scanmarker Air Překladač Anobic TS. Travel Runbo Ekotester GreenTest Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 vreckový překladač řeči Překladač Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS infografika ectaco Green Test ECO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Anobic Translator Anobic VTF Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 soeks Anobic Soeks PC Translator Kapesní překladač Anobic TT ECTACO Překladač Anobic Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO výukový tablet Anobic 4000 info ECTACO Runbo Překladač ECTACO Anobic prekladač Překladače Anobic ruggear Anobic 7000 Anobic VT Apps Memrise Elektronické překladače Partner Lux 3 Anobic 6000 Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro ekotester Soeks ANOBIC VT ASK vyuka akce Tablety Anobic ST TOP5 jazyková znalost Tablet Element Překladač Anobic TL mapy Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 Výukový Tablet Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky