Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic 5000SK Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Anobic prekladač Anobic 7000 Tablet Element Anobic VTF ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Překladač Anobic Anobic 9000 Pro vyuka skener Překladač Anobic TS. Překladač PC Translator ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo soeks Partner Lux 3 Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Slovnik Anobic Runbo Anobic 6000S Green Test ECO mapy Ruční skener ScanMarker Air Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic Translator Travel Runbo infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker ECTACO software ECTACO jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 Rating Heureka.cz akce Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči ruggear Anobic TS Anobic 4000 Ekotester GreenTest anobic Anobic 6000 Evolveo Q8 Překladače Anobic raj-elektra.cz Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro info ECTACO Apps Memrise Výukový Tablet jazyková znalost Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči Elektronické překladače Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT Dětský výukový tablet TOP5 Ruční skener ScanMarker Soeks Scanmarker Air v App Storu...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky