Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladače Anobic PC Translator Překladač Anobic TL Elektronické překladače Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Anobic 9500 Pro infografika ectaco Anobic 9000 Pro Scanmarker Air Rating Heureka.cz soeks Anobic 5000SK Apps Duolingvo TOP5 jazyková znalost ectaco Evolveo Q9 Anobic Translator Scanmarker Ekotester GreenTest ruggear Anobic 8000 Pro Dětský výukový tablet anobic Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic TS Kapesní překladač Anobic Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy akce mapy vyuka Anobic VTF Travel Runbo Apps Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Soeks ECTACO Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Runbo Překladač ECTACO Anobic VT ASK Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Překladač Anobic ekotester Soeks Green Test ECO Evolveo Q8 Anobic 4000 Tablet Element Anobic prekladač Slovnik Anobic Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Ruční skener ScanMarker výukový tablet Anobic 5000 raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky