Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Anobic 4000 Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro soeks výukový tablet Tablety Anobic ST Scanmarker Air Anobic TS Překladač Anobic Překladač ECTACO Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet software ECTACO raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... akce Partner Lux 3 Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Apps Duolingvo TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Anobic 6000S Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks Scanmarker ruggear Ekotester GreenTest Anobic Translator ekotester Soeks Dětský výukový tablet Tablet Element Anobic Anobic 5000 Rating Heureka.cz Apps Memrise Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Anobic 4000 ectaco ECTACO Překladač Anobic TL anobic Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Runbo Kapesní překladač Anobic TT EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 mapy vyuka Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic VT ASK Anobic prekladač infografika ectaco Green Test ECO Apps Anobic info ECTACO Soeks Anobic 8000 Pro skener jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky