Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Anobic 5000SK Výukový Tablet Anobic prekladač Překladač raj-elektra.cz ruggear Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic Translator Apps Anobic Anobic 9000 Pro Anobic Scanmarker Anobic 8000 Pro soeks Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy ECTACO Soeks Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Travel Runbo výukový tablet Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT skener Anobic 5000 Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Duolingvo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic 7000 Anobic VT vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest PC Translator Překladač Anobic Partner Lux 3 TOP5 infografika ectaco Výukový tablet Anobic ST software ECTACO ekotester Soeks akce Green Test ECO Scanmarker Air Partner Lux 2 Anobic 7000 jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL info ECTACO Slovnik Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladače Anobic Anobic TS ectaco Evolveo Q8 Runbo Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air vyuka Tablet Element Ruční skener ScanMarker anobic mapy Anobic VT ASK ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky