Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Apps Memrise Anobic TS Tablet Element Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Anobic 6000 ECTACO skener soeks ectaco Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz Partner Lux 2 Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 jazyková znalost mapy Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic VT ASK Tablety Anobic ST ANOBIC VT ASK Evolveo Q8 ruggear Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks vyuka Kapesní překladač Anobic TT Anobic VTF Travel Runbo Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Anobic 7000 Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Překladač software ECTACO vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet Apps Anobic jazykový komunikátor Green Test ECO Anobic 4000 Dětský výukový tablet Anobic Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL akce Výukový Tablet infografika ectaco Anobic 6000S Rating Heureka.cz Scanmarker Anobic Translator Překladač Anobic TOP5 Překladače Anobic anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Anobic VT PC Translator Soeks Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky