Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy výukový Tablet Element Pro.

Vytvořil ECTACO v Tablet Element · 28/3/2016 12:43:00
Tags: Česko<>Anglicky/Česko<>NěmeckyvýukovýTabletElementPro.
ScanMarker Air.

Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC. 

Překladač textů

První překladač textů bez připojení k internetu (off-line). Překladač jednoduše zapnete a napíšete frázi, v českém jazyce a přeložíte do angličtiny nebo němčiny a oboustranně (opačně). Navíc překladač vyučuje angličtinu nebo němčinu, od abecedy až po složitou konverzaci. Překladač Ectaco obsahuje výukové programy. Jsou zpracovány profesionálními lektory angličtiny a němčiny. Překladač se tímto stává jedničkou na českém trhu, nemá konkurenci jak slovní zásobou, tak výukou. Jednoduše řečeno, lektor v kapse. Proto je vhodný pro práci v zahraničí, výuku jazyka, cestování, do zaměstnání, kde je nutný cizí jazyk, překlady knih a veškeré komunikace v cizím jazyce.

REKLAMA
_____________________________________________________________________________

Clouds
Překladač Anobic TL Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor ekotester Soeks jazyková znalost Evolveo Q8 anobic Anobic VTF Scanmarker Air Anobic 6000 Anobic 5000 raj-elektra.cz mapy Anobic 4000 Ekotestr Soeks Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Dětský výukový tablet ectaco Partner Lux 3 ECTACO Anobic prekladač Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Apps Memrise EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Apps Anobic Tablet Element Runbo Travel Runbo Překladač Anobic Apps Duolingvo Scanmarker PC Translator Anobic VT ASK Překladač ECTACO Anobic 6000S Anobic 5000SK ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST infografika ectaco výukový tablet software ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladače Anobic vyuka ruggear Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Anobic VT Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz Anobic 4000 akce Anobic 8000 Pro soeks Slovnik Anobic Anobic Ruční skener ScanMarker Air skener TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Soeks info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky