Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Anobic 7000 Anobic 5000 Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Elektronické překladače Anobic 6000S ectaco Runbo TOP5 Green Test ECO Překladač Anobic ANOBIC VT ASK akce infografika ectaco Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy PC Translator jazyková znalost vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet Anobic 4000 ECTACO Anobic 5000SK Anobic VT ASK jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Tablet Element Apps Memrise software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 vyuka Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Travel Runbo Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Evolveo Q9 výukový tablet info ECTACO Anobic Scanmarker Air Scanmarker Air v App Storu... Anobic TS soeks Překladač Anobic 9000 Pro anobic Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks ekotester Soeks Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks Scanmarker ruggear skener Anobic 4000 raj-elektra.cz Překladače Anobic mapy Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Anobic 6000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky