Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
ekotester Soeks ECTACO Evolveo Q8 Soeks PC Translator software ECTACO Anobic prekladač Anobic 4000 Anobic 5000 Anobic 4000 Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči jazyková znalost Rating Heureka.cz Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Překladače Anobic Překladač Anobic TL Apps Memrise Scanmarker Air soeks Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo akce ectaco Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Tablety Anobic ST raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro TOP5 Ekotestr Soeks Travel Runbo Ruční skener ScanMarker vyuka Anobic VT Anobic TS jazykový komunikátor Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet Anobic 6000 Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic ruggear Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VTF výukový tablet Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 skener infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Překladač Anobic Překladač Evolveo Q9 Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 ANOBIC VT ASK mapy Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT ASK Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Tablet Element anobic info ECTACO Scanmarker Apps Anobic Anobic Translator Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky