Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
vreckový překladač řeči jazyková znalost Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 Tablet Element Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Ruggear 500 a vyuka ectaco Elektronické překladače Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST soeks Evolveo Q9 skener Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 TOP5 Anobic 7000 Anobic 5000 infografika ectaco Soeks Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Apps Anobic Ekotestr Soeks Travel Runbo Slovnik Anobic ekotester Soeks raj-elektra.cz anobic Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VTF Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Air PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 ECTACO mapy Runbo Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Anobic vyuka Apps Memrise výukový tablet ANOBIC VT ASK akce Partner Lux 2 ruggear Překladač Anobic TS Partner Lux 3 Anobic 4000 Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Anobic Translator Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro info ECTACO Překladač ECTACO Anobic 6000 software ECTACO Scanmarker Air Anobic prekladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky