Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Partner Lux 2 Tablety Anobic ST PC Translator Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic akce mapy Anobic 6000 Anobic VT ASK Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz anobic ECTACO Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST ectaco jazyková znalost výukový tablet Ekotestr Soeks vyuka TOP5 Překladače Anobic ruggear Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Výukový Tablet Ekotester GreenTest Scanmarker Apps Memrise Překladač Překladač Anobic 7000 skener Anobic 4000 Scanmarker Air Travel Runbo Anobic TS Dětský výukový tablet Evolveo Q9 Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči info ECTACO Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 Apps Duolingvo Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Soeks Rating Heureka.cz software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Anobic 5000 Anobic infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic Translator Překladač ECTACO Apps Anobic ekotester Soeks Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky