Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
Anobic 5000 Anobic TS info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000SK Anobic VT ekotester Soeks ruggear Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000 Tablet Element Anobic ectaco Překladač ECTACO Green Test ECO vyuka Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Anobic 4000 akce software ECTACO Anobic 4000 mapy Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 TOP5 Apps Duolingvo výukový tablet Anobic VT ASK Překladače Anobic Travel Runbo ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Dětský výukový tablet Runbo Anobic Translator Scanmarker Air Ekotestr Soeks Anobic 7000 soeks Překladač Anobic TL Apps Memrise Překladač Rating Heureka.cz Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Evolveo Q8 Apps Anobic raj-elektra.cz Anobic prekladač Scanmarker vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Anobic 6000S PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky