Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
Partner Lux 2 Anobic VT Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy mapy akce anobic infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 3 Překladače Anobic Překladač ECTACO Scanmarker Air TOP5 výukový tablet Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Překladač Ruční skener ScanMarker PC Translator Výukový Tablet Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Anobic Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Ekotestr Soeks Slovnik Anobic vyuka Anobic 5000SK Green Test ECO Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Elektronické překladače Soeks Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Runbo Překladač Anobic TL Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Rating Heureka.cz Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro ECTACO Anobic TS Evolveo Q8 Apps Anobic software ECTACO Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker ectaco ruggear info ECTACO Dětský výukový tablet Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000 Apps Memrise soeks skener raj-elektra.cz ANOBIC VT ASK ekotester Soeks jazyková znalost Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic VT ASK Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky