Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
Tablety Anobic ST mapy anobic ECTACO software ECTACO Scanmarker Air infografika ectaco Anobic 9000 Pro Apps Anobic jazyková znalost ekotester Soeks Anobic 4000 Anobic 4000 info ECTACO Scanmarker raj-elektra.cz Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Překladač Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet Překladač ECTACO ectaco Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Překladač Anobic vreckový překladač řeči Anobic 6000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Tablet Element Překladač Anobic TL Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker vyuka Travel Runbo Anobic TS Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro akce ruggear Evolveo Q9 Soeks Překladač Anobic 7000 Anobic 6000S Anobic 5000 Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Anobic Elektronické překladače Runbo Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST skener výukový tablet soeks Anobic prekladač Green Test ECO Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky