Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Pero Skener (pro dětí se speciálními potřebami)

Vytvořil www.thoughtco.com v Ruční skener ScanMarker Air · 23/3/2017 06:18:00
Tags: AsistenčníTechnologiescanmarkerskenertextuectacoslovnikprekladacdětísespeciálnímipotřebam
 Original by: www.thoughtco.com
 Translate by Yandex.

Pro dětí se speciálními potřebami...


S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami.

Jak přístroj funguje?

Jednoduše klouzat skeneru přes text. Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení. Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč. 

Výhody...

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

Clouds
Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK raj-elektra.cz Anobic prekladač info ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ruggear Tablety Anobic ST Apps Anobic Scanmarker Air Výukový Tablet Evolveo Q9 Rating Heureka.cz Anobic 6000S Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Translator ekotester Soeks skener Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise výukový tablet anobic ectaco Anobic 5000 Anobic TS akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Runbo Anobic 9000 Pro Tablet Element Překladač Anobic 7000 Anobic VT Soeks Anobic 7000 Evolveo Q8 Ekotestr Soeks mapy jazykový komunikátor vyuka Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet Anobic 9500 Pro jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Anobic VTF Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic software ECTACO Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Slovnik Anobic TOP5 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Elektronické překladače soeks Apps Duolingvo Anobic VT ASK ECTACO vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Scanmarker Anobic 8000 Pro PC Translator Ekotester GreenTest Green Test ECO Scanmarker Air v App Storu...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky