ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Překladač Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Elektronické překladače ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic PC Translator Scanmarker Air Překladač ECTACO ECTACO Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Překladač Anobic Apps Memrise akce Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Anobic TS Partner Lux 3 Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Anobic Translator Anobic 6000 ruggear Green Test ECO vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Tablety Anobic ST Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač TOP5 jazykový komunikátor Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Runbo Anobic 4000 vyuka Anobic VT Scanmarker Tablet Element Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Apps Anobic Anobic Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK software ECTACO skener mapy EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9500 Pro infografika ectaco Slovnik Anobic Anobic 7000 Evolveo Q9 Ekotestr Soeks soeks jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Soeks Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker info ECTACO Překladač Anobic 7000 výukový tablet Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky