ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Partner Lux 3 Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet info ECTACO Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Anobic 7000 Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Anobic TS Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO Anobic prekladač Tablet Element Evolveo Q8 Anobic 4000 anobic ruggear Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 jazykový komunikátor Scanmarker Air Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Runbo Anobic VTF Scanmarker Anobic VT ASK ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Překladače Anobic Tablety Anobic ST Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks soeks výukový tablet Překladač software ECTACO Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 TOP5 akce PC Translator Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Anobic 5000 vyuka Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Anobic Anobic Translator Travel Runbo jazyková znalost Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Anobic 4000 ectaco infografika ectaco mapy skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ECTACO Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky