ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Překladač ECTACO jazyková znalost Partner Lux 3 Výukový Tablet ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Partner Lux 2 ekotester Soeks Evolveo Q9 Tablety Anobic ST ruggear Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000SK Elektronické překladače Runbo Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Anobic Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Překladače Anobic Dětský výukový tablet Anobic VT ASK soeks Překladač Anobic Anobic 4000 Anobic 9500 Pro Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 ECTACO výukový tablet Anobic 6000 Anobic TS Apps Anobic Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 Travel Runbo Anobic VTF Anobic 9000 Pro Překladač Kapesní překladač Anobic Apps Memrise Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Anobic 6000S Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 vyuka infografika ectaco Scanmarker akce Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Anobic 4000 Apps Duolingvo Ruggear 500 a vyuka Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor software ECTACO Anobic Translator ectaco mapy PC Translator Scanmarker Air Anobic 5000 vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Green Test ECO Překladač Anobic TL Anobic 7000 Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky