ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Scanmarker Air TOP5 ectaco Anobic 8000 Pro Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic software ECTACO Anobic VT Runbo Anobic 6000S Green Test ECO PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 jazyková znalost Překladač mapy Anobic 4000 Anobic TS Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Anobic 7000 Partner Lux 2 akce Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro Anobic VTF Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Anobic prekladač raj-elektra.cz Překladač ECTACO Soeks skener infografika ectaco jazykový komunikátor výukový tablet Scanmarker info ECTACO Evolveo Q8 vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK ekotester Soeks Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz anobic Anobic ECTACO ruggear Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet Anobic 5000SK vyuka Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 soeks Překladač Anobic TS. Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky