ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
raj-elektra.cz vyuka Anobic 5000 Apps Anobic Apps Duolingvo Překladač výukový tablet akce Výukový Tablet Elektronické překladače Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Anobic 6000 anobic Překladače Anobic ruggear Anobic 4000 software ECTACO vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Runbo Anobic VT Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT ASK Anobic 6000S Překladač Anobic Slovnik Anobic mapy Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL skener Scanmarker Air Scanmarker Anobic Translator Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač PC Translator ANOBIC VT ASK infografika ectaco ECTACO jazykový komunikátor Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Ekotestr Soeks Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. info ECTACO Evolveo Q9 Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Soeks Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro soeks Kapesní překladač Anobic TT Anobic VTF Překladač ECTACO ectaco Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9000 Pro Anobic TS jazyková znalost Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky