ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Překladač Anobic TL infografika ectaco Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. TOP5 Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Výukový Tablet Scanmarker Air Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Green Test ECO Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air akce soeks Apps Memrise Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic TS Anobic VT Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Anobic VT ASK anobic Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo mapy ekotester Soeks Ekotester GreenTest ruggear Anobic 6000S jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Anobic 6000 Soeks Ruční skener ScanMarker Scanmarker info ECTACO Tablet Element ectaco PC Translator Anobic 5000 Runbo Anobic Apps Anobic Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Partner Lux 3 Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 7000 software ECTACO jazykový komunikátor Anobic Translator Ekotestr Soeks skener Překladač Anobic TS. raj-elektra.cz Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky