ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air vyuka jazyková znalost Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače Anobic 6000 Anobic VTF Anobic TS Anobic 9000 Pro Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Slovnik Anobic Apps Memrise Evolveo Q8 Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Travel Runbo Anobic 4000 Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 software ECTACO Scanmarker Air Překladač ECTACO Překladač Anobic Tablety Anobic ST anobic akce Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. Dětský výukový tablet Green Test ECO Scanmarker Apps Anobic PC Translator vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Výukový Tablet Partner Lux 2 raj-elektra.cz Překladače Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks skener Anobic VT ASK soeks TOP5 Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000S ectaco Anobic Apps Duolingvo výukový tablet Překladač Anobic VT infografika ectaco ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker ECTACO jazykový komunikátor Anobic 7000 Anobic 5000SK Runbo Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 ekotester Soeks Anobic 5000 Anobic 4000 mapy Soeks Tablet Element Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky