ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Překladač Anobic 7000 info ECTACO Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks Scanmarker Rating Heureka.cz Scanmarker Air Tablety Anobic ST Anobic Translator vyuka Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Apps Duolingvo akce Anobic 5000SK Travel Runbo mapy ECTACO ANOBIC VT ASK Výukový Tablet ruggear vreckový překladač řeči Anobic 7000 skener Evolveo Q8 ectaco Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo PC Translator Anobic 9500 Pro TOP5 anobic Dětský výukový tablet Soeks Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Anobic VT ASK Anobic VT ekotester Soeks Ekotester GreenTest Anobic 6000 Překladač Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Apps Memrise výukový tablet Anobic TS Anobic Ruční skener ScanMarker Green Test ECO jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element Anobic 6000S Anobic 4000 Partner Lux 3 software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Anobic 8000 Pro jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Slovnik Anobic Anobic 5000 infografika ectaco Partner Lux 2 Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky