ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Novy produkt - Scanmarker Ruční skener

Vytvořil ECTACO v Scanmarker · 14/2/2016 13:09:00
Tags: ECTACOScanmarkerRučnískener


Přístroj splní úlohu ručního skeneru. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Nový ScanMarker bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Zapomeňte na klasický způsob skenování. Ruční skenery ScanMarker jsou jediné v České republice, které skenují text a přenášejí skenovaný text jako textový soubor. Jednoduše pokud skenuji tištěný text (smlouvu, fakturu, knihu, dokument ) text přenášený při skenování se v textových programech znázorňuje ne jako forma PDF, ale jako psaný text a rovnou s tímto naskenovaným textem mohu pracovat. Čas mezi skenováním a znázorněním v PC není delší než 3 vteřiny. Pokud přicházíte do styku s tištěným textem a složitě jej přepisujete do PC nebo telefonu s operačním systémem android, tento ruční skener Vám ušetří spoustu času. 

Naskenovaný text se ukáže v počítači ve vybrané aplikaci, na místě, kde byl postaven kurzor myši. Je třeba zdůraznit rychlost načítání, která je 12 cm/s a taktéž rychlost vysílání dat. Zpracovává text o velikosti 6-22 bodů napsaný v 50 jazycích. Propojení s počitačem se uskutečnuje pomocí sériového kabelu, který je v základní sestavě. 
Clouds
Překladač ruggear Anobic VTF Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor ectaco Ruční skener ScanMarker Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Anobic Překladač Anobic Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Anobic 6000S soeks Tablety Anobic ST infografika ectaco Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Scanmarker Air Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO info ECTACO Anobic TS Anobic 6000 skener Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Air Runbo Ekotestr Soeks ekotester Soeks Rating Heureka.cz anobic Anobic VT ASK software ECTACO ECTACO Apps Memrise Partner Lux 3 Scanmarker TOP5 Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Apps Anobic Anobic 8000 Pro Slovnik Anobic Anobic Translator Anobic 5000 Anobic 4000 Travel Runbo mapy Překladače Anobic Anobic 5000SK Evolveo Q8 Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet Anobic VT PC Translator jazyková znalost výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči akce vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky