Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Elektronické překladače Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Apps Memrise Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Překladač ECTACO infografika ectaco Anobic 4000 Anobic TS Překladače Anobic Dětský výukový tablet jazykový komunikátor jazyková znalost raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Anobic VTF Překladač Anobic TL Výukový Tablet ruggear Partner Lux 3 info ECTACO Ruggear 500 a vyuka akce Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic VT software ECTACO anobic Anobic 6000S skener PC Translator Překladač Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Anobic 6000 Anobic VT ASK Soeks ECTACO Partner Lux 2 ekotester Soeks Runbo Tablet Element Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... soeks Apps Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 5000 Scanmarker Anobic 7000 mapy Green Test ECO Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT TOP5 Anobic 9500 Pro ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air Překladač Anobic Anobic 4000 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky