Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Anobic 7000 Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. Green Test ECO Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Anobic 5000 vyuka Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Anobic VT ASK vreckový překladač řeči ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q8 Anobic anobic Anobic VT akce ruggear Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TL Překladač Anobic Anobic Translator Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener mapy výukový tablet Překladač Anobic TS Scanmarker PC Translator jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 ekotester Soeks Partner Lux 3 Anobic 4000 Travel Runbo Překladače Anobic Anobic 6000S Výukový Tablet Anobic 4000 Scanmarker Air Ekotestr Soeks Anobic VTF ANOBIC VT ASK Elektronické překladače info ECTACO software ECTACO Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Tablety Anobic ST jazykový komunikátor ectaco Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač TOP5 Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro Evolveo Q9 soeks Soeks raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky