Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic Runbo PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ekotester Soeks Anobic prekladač Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic software ECTACO ruggear Anobic 4000 ECTACO Evolveo Q8 Anobic 4000 raj-elektra.cz Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks TOP5 Scanmarker Air infografika ectaco Anobic 6000S Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker mapy vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Evolveo Q9 ANOBIC VT ASK Anobic VT Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Ekotester GreenTest Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy Anobic Anobic 9000 Pro Rating Heureka.cz skener soeks akce EVOLVEO Q8 LTE Elektronické překladače Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet Scanmarker Ruggear 500 a vyuka jazyková znalost Překladač Anobic Anobic 8000 Pro Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO ectaco Apps Duolingvo Překladač vyuka Anobic 5000SK výukový tablet info ECTACO Apps Memrise Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 Partner Lux 2 Soeks Překladač ECTACO Překladače Anobic Anobic VTF Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky