Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka vyuka mapy Dětský výukový tablet Apps Memrise Anobic 5000 skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči akce ectaco Ekotestr Soeks Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy soeks infografika ectaco anobic jazykový komunikátor Anobic Soeks Anobic 5000SK jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic Překladač Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Anobic 9000 Pro Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Runbo Partner Lux 2 ECTACO Výukový Tablet ruggear Anobic 6000 Překladač Anobic TL Překladače Anobic Anobic 8000 Pro TOP5 EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker PC Translator Scanmarker vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo výukový tablet Scanmarker Air Anobic TS software ECTACO Green Test ECO Anobic prekladač Travel Runbo Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Anobic Translator Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Anobic 7000 Anobic VT Tablet Element Anobic ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 info ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky