Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Ruggear 500 a vyuka ECTACO ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air soeks Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Apps Anobic Anobic 6000S Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic TT Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. info ECTACO Překladač Překladač Anobic TS. Výukový Tablet raj-elektra.cz Překladač ECTACO ANOBIC VT ASK PC Translator software ECTACO Ruční skener ScanMarker mapy Anobic Překladač Anobic ectaco skener Anobic prekladač Travel Runbo Anobic 4000 akce výukový tablet Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks Anobic 7000 Anobic 5000SK Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear vyuka Green Test ECO Anobic 9000 Pro TOP5 Evolveo Q8 Anobic 6000 Anobic 5000 Anobic VT Scanmarker Air Runbo Apps Duolingvo Anobic TS Tablety Anobic ST Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic anobic Anobic VTF Anobic Translator Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK Tablet Element Scanmarker Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky