Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz Anobic 6000S Ekotestr Soeks Elektronické překladače software ECTACO Anobic VT ASK Anobic VT Anobic TS Kapesní překladač Anobic info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise akce výukový tablet soeks Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Soeks vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Evolveo Q9 Výukový Tablet jazyková znalost Anobic 7000 Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka ectaco Anobic 8000 Pro skener Anobic 5000SK TOP5 Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Anobic VTF Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet mapy Apps Anobic Anobic 5000 Tablet Element Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO Překladač Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči ECTACO Anobic Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Slovnik Anobic ekotester Soeks Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Ekotester GreenTest anobic Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker infografika ectaco Scanmarker Air PC Translator Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Runbo ANOBIC VT ASK vyuka Překladač ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky