Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Elektronické překladače soeks jazyková znalost raj-elektra.cz Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Anobic 5000SK ruggear Anobic VTF Soeks Slovnik Anobic anobic info ECTACO Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Scanmarker vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air ectaco Rating Heureka.cz Anobic TS Překladač Anobic infografika ectaco Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Anobic Travel Runbo Evolveo Q8 vyuka Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Scanmarker Air Apps Duolingvo Partner Lux 3 ECTACO jazykový komunikátor skener Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Překladač Anobic Translator Anobic 4000 Green Test ECO Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks akce mapy Apps Memrise EVOLVEO Q8 LTE Tablet Element Anobic VT Anobic VT ASK Výukový Tablet TOP5 Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK Překladače Anobic Anobic 6000S Apps Anobic Ekotester GreenTest Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky