Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Runbo ECTACO Anobic VT ruggear Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Partner Lux 3 Apps Anobic Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Anobic Translator raj-elektra.cz Evolveo Q9 výukový tablet Green Test ECO Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest Překladač Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000S ectaco TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS software ECTACO vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Soeks Partner Lux 2 Anobic PC Translator Anobic 5000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ekotester Soeks vyuka Anobic 8000 Pro skener akce Slovnik Anobic Ruggear 500 a vyuka mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic prekladač soeks Apps Duolingvo Scanmarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Rating Heureka.cz anobic Anobic VT ASK Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST Scanmarker Air Anobic 7000 infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Anobic 5000SK Překladač ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky