Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic skener Anobic 9000 Pro Soeks Elektronické překladače soeks Anobic Translator Partner Lux 2 Apps Anobic Partner Lux 3 vreckový překladač řeči info ECTACO Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker software ECTACO Tablety Anobic ST ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 Anobic 7000 Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 jazykový komunikátor Scanmarker Anobic 6000S PC Translator Apps Memrise Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Jazykové a vzdělávací programy vyuka Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL infografika ectaco akce Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Překladače Anobic Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE Runbo Tablet Element Ekotestr Soeks TOP5 Překladač Anobic Anobic 6000 Překladač Anobic TS Green Test ECO Anobic 4000 Travel Runbo anobic Anobic 5000SK Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač Anobic VT ASK Překladač Anobic TL Anobic jazyková znalost Anobic 4000 výukový tablet Anobic VTF ekotester Soeks Ekotester GreenTest ruggear mapy Výukový Tablet Dětský výukový tablet ectaco jazykový komunikátor Anobic raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky