Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazykové a vzdělávací programy Anobic pro Android

Vytvořil ECTACO v Jazykové a vzdělávací programy · 14/3/2017 06:16:00
Tags: JazykovéavzdělávacíprogramyAnobicproAndroid

Software ANOBIC jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

  • Offline/online  hlasové překládání.

V tomto programu můžete mluvit do zařízení v cizím jazyce a vyslovená fráze Vám bude přeložena do Vámi zvoleného jazyka. Tato funkce nabízí 10 jazyků, ze kterých okáže překládá.  (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština) a 20 jazyků, do kterých se překládá (angličtina, němčina, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, japonština, korejština, polština, čeština, slovenština, maďarština, rumunština, bulharština, řečtina, turečtina, hebrejština, arabština).
 
Na začátku konverzace pouze zvolíte výchozí a cílový jazyk, vyslovíte frázi, kterou chcete přeložit a překladač Vám vyslovenou frázi nebo část textu přepíše a přeloží do cílového jazyka.

  • Mluvící profesionální slovníky.

Slovníky pojmů spojených s různými profesemi, oblastmi života, tematickými okruhy a podobně (např. počítače, atomová energie, zemědělství a podobně). Unikátní výslovnost lektorem všech anglických a německých slov, frází a výrazů. Tento slovník ovládáte hlasem bez připojení k internetu.

 - Česko<->Anglický slovník (650.000 slov)
 - Česko<->Německý slovník (450.000 slov)...

Clouds
ECTACO Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST Soeks jazykový komunikátor Tablet Element soeks Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 Runbo akce Apps Anobic Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Překladač Anobic 4000 Anobic 5000 PC Translator info ECTACO Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo software ECTACO Apps Memrise Scanmarker Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Výukový Tablet Anobic VT ruggear Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Anobic VT ASK skener raj-elektra.cz Travel Runbo Anobic 8000 Pro Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Anobic 5000SK Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks ekotester Soeks vyuka Překladač Anobic TL anobic ANOBIC VT ASK mapy Anobic 9000 Pro Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Překladač Anobic infografika ectaco Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet Slovnik Anobic Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Anobic 6000S Anobic Green Test ECO vreckový překladač řeči Anobic 6000 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS TOP5 ectaco Scanmarker Air v App Storu...
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky