Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ANOBIC VT ASK akce Soeks Překladač Anobic TS. Překladače Anobic Anobic 6000S skener Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Překladač Anobic výukový tablet Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Anobic TS Anobic VTF info ECTACO Anobic 9000 Pro ectaco Anobic 5000 Anobic prekladač ekotester Soeks Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air jazykový komunikátor Anobic Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Anobic raj-elektra.cz mapy Překladač jazyková znalost Anobic 8000 Pro vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT software ECTACO Výukový Tablet Apps Anobic anobic jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000 Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT ECTACO ruggear Ruggear 500 a vyuka Překladač ECTACO Ekotestr Soeks TOP5 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Anobic 5000SK vyuka Dětský výukový tablet infografika ectaco Apps Memrise Elektronické překladače Anobic VT ASK soeks Runbo Tablet Element Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic 4000 Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky