Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruggear 500 a vyuka Překladače Anobic Anobic VT ekotester Soeks Překladač Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro skener Slovnik Anobic Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST Anobic prekladač Anobic TS Anobic 8000 Pro Tablet Element anobic Green Test ECO ectaco Anobic 7000 Ekotestr Soeks Anobic 6000S Anobic 6000 Scanmarker akce ECTACO Překladač Anobic TL jazyková znalost TOP5 info ECTACO Dětský výukový tablet Evolveo Q9 infografika ectaco Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Apps Memrise výukový tablet soeks Apps Anobic Překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TS. Partner Lux 3 Výukový Tablet Evolveo Q8 vyuka Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Partner Lux 2 Apps Duolingvo mapy software ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK Anobic 5000 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Translator Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic ruggear Soeks jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Runbo Kapesní překladač Anobic TT PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky