Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Anobic 9000 Pro ectaco Výukový tablet Anobic ST Apps Anobic jazyková znalost Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic 5000SK Anobic 5000 PC Translator Anobic Translator Anobic 9500 Pro info ECTACO akce Ekotester GreenTest ruggear Anobic VTF Travel Runbo Anobic Apps Memrise Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 TOP5 Anobic 4000 Scanmarker Air software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Runbo Anobic 6000 vyuka Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Anobic VT ASK skener Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL anobic mapy ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet soeks Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic TS Evolveo Q9 vreckový překladač řeči Překladač Anobic 8000 Pro Soeks Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Green Test ECO Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 6000S Slovnik Anobic ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Anobic VT Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic prekladač Dětský výukový tablet výukový tablet Elektronické překladače
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky