Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Anobic 8000 Pro Anobic Translator Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet Partner Lux 2 ruggear skener Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker ECTACO jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Air anobic Anobic TS Soeks Anobic 9000 Pro akce Rating Heureka.cz mapy infografika ectaco Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic Scanmarker Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks Anobic 5000SK Anobic 5000 jazyková znalost Překladače Anobic PC Translator Překladač Anobic 7000 Evolveo Q8 Travel Runbo Anobic VT Anobic raj-elektra.cz Překladač vyuka Anobic 6000S Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Runbo Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK ectaco Anobic prekladač Dětský výukový tablet Apps Memrise Výukový Tablet vreckový překladač řeči Elektronické překladače Tablet Element soeks Ruggear 500 a vyuka TOP5 Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Apps Duolingvo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Anobic 4000 Anobic VTF software ECTACO info ECTACO Překladač ECTACO Ekotestr Soeks Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky