Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Anobic prekladač Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker ECTACO Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST vyuka PC Translator Ekotester GreenTest Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. Scanmarker Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... TOP5 Anobic 9000 Pro Anobic VT Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 Tablet Element Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Apps Anobic Překladač Kapesní překladač Anobic infografika ectaco Výukový Tablet Apps Memrise Slovnik Anobic Překladač ECTACO vreckový překladač řeči raj-elektra.cz info ECTACO Anobic Translator Evolveo Q9 skener Partner Lux 3 Runbo Anobic 4000 Partner Lux 2 anobic mapy Green Test ECO Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 soeks ectaco jazyková znalost software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 ruggear Anobic 6000S Soeks Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro akce ekotester Soeks Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT ASK Dětský výukový tablet Anobic TS
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky