Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
soeks Anobic prekladač Překladač Apps Memrise Travel Runbo Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Partner Lux 2 TOP5 Překladač Anobic Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL ruggear Anobic TS software ECTACO Evolveo Q9 Evolveo Q8 anobic jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic PC Translator Anobic 6000S info ECTACO Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST Soeks Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest ectaco ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic 5000SK Anobic 5000 ekotester Soeks Anobic Translator jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro akce Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Výukový Tablet Tablet Element Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Elektronické překladače Anobic VT ASK jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Green Test ECO Runbo Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Apps Duolingvo vyuka skener vreckový překladač řeči Anobic 4000 mapy výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky