Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Travel Runbo Partner Lux 3 Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo ECTACO Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 raj-elektra.cz výukový tablet ekotester Soeks jazykový komunikátor Scanmarker Elektronické překladače infografika ectaco anobic Překladač Anobic vyuka Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Ekotester GreenTest Překladač ECTACO Anobic Apps Anobic info ECTACO jazyková znalost Anobic 9000 Pro software ECTACO Anobic prekladač Evolveo Q8 skener jazykový komunikátor Anobic Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT akce ectaco Anobic 5000SK EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS Runbo Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Tablet Element soeks Scanmarker Air Anobic Translator TOP5 Anobic VT Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic Anobic 4000 Anobic VT ASK Apps Memrise Soeks mapy Překladač Dětský výukový tablet Anobic 6000S ruggear Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Anobic 7000 PC Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky