Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 PC Translator Runbo Elektronické překladače výukový tablet Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic software ECTACO Partner Lux 3 jazykový komunikátor ekotester Soeks Anobic 4000 mapy Slovnik Anobic jazyková znalost Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Apps Anobic Překladač Anobic skener Anobic 6000 ECTACO ruggear Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q9 Výukový Tablet Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Apps Memrise Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic TS. Green Test ECO Soeks ectaco Anobic 4000 akce Scanmarker Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Tablety Anobic ST Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči vyuka Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL info ECTACO Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo anobic Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK Anobic VT Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Tablet Element Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE Anobic Ekotester GreenTest Scanmarker Air Anobic VT ASK soeks Ruční skener ScanMarker Air raj-elektra.cz Anobic TS Anobic VTF Anobic 9500 Pro TOP5
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky