Asistenční Technologie: Ruční Skenery - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Asistenční Technologie: Ruční Skenery

Vytvořil Alex Porp v Ruční skener ScanMarker Air · 11/7/2016 06:01:00
Tags: skenerRučnískenerscanmarkerectacoprekladacslovnikAsistenčníTechnologie
original by: http://www.about.com/education/
translate be Yandex

S explozí v bezdrátové technologii a nositelné zařízení, skenování pera se staly mocnými nástroji. Nejzákladnější pera práci jen jako zvýrazňovač, a pomoc při čtení textu v knihách, novinách a časopisech. Některá zařízení můžete stáhnout naskenovaný text do počítače nebo mobilního zařízení, spolu s veškeré poznámky, které student může mít. Některé číst text zpět. Určen pro hojný poznámka takers a výzkumných pracovníků, pero skener má také našel vnímavé publikum v rodinách s dětmi se speciálními potřebami. Rodiče a učitelé zjistili, že jsou jednoduchost procesu čtení, může budovat slovní zásobu a zlepšit výslovnost.Jak funguje Ruční Skener?

Pero skener vám umožní skenovat, ukládat a přenášet vaše tištěný text, stejně jako menší obrázky do počítače nebo mobilního zařízení.
Je ideální pro psaní poznámek, nebo pro učitele, skenování textu pro studenty, kteří používají textový prohlížeč.

Výhody.

Pro studenty, kteří mohou používat technologie, tam je obrovský potenciál využívat skener pera v testu poznámek, psaní poznámek, sluchové podpora, lepší přístup k materiálům a celkové produktivity. Pro dyslektiky a další děti s deficity pozornosti, tato zařízení mohou poskytnout druhou příležitost slyšet lekce. Ty ve větších třídách nebo přednáškových sálů možná zjistíte, že audio kvalita záznamu dostatečná, nicméně. Předtím, než se je rozhodnete koupit, zvažte, zda tyto další výhody jsou užitečné pro studenta.

• Skener pera jsou poměrně snadné použití
• Rychlejší než kopírování nebo psaní
• Text lze rychle přenést do počítače pro editaci nebo sluchové použití.
• Pera rozpoznat více než 50 jazycích
• Nejvíce pera číst na 1000 znaků za sekundu
• Nejvíce pera může cursive psaní
• Čtení textu, čísel a čárových kódů

Asistenční technologie poskytuje rovný přístup a naši studenti mají právo na technologii, která nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Clouds
Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST TOP5 Překladač Anobic TS. jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Překladač vreckový překladač řeči ruggear Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Soeks Anobic 9500 Pro akce Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Překladač Anobic Anobic 6000 Slovnik Anobic ekotester Soeks anobic Překladače Anobic Anobic TS Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST vyuka Anobic VTF Green Test ECO Překladač Anobic TL Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. software ECTACO raj-elektra.cz Partner Lux 3 Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Partner Lux 2 Dětský výukový tablet Anobic VT Anobic 8000 Pro Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO Anobic 9000 Pro Tablet Element Anobic 5000SK Anobic prekladač infografika ectaco Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator Runbo Scanmarker Ekotestr Soeks ECTACO výukový tablet Překladač ECTACO Travel Runbo Výukový Tablet PC Translator Apps Anobic mapy Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK Anobic 4000 skener Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air ANOBIC VT ASK Evolveo Q8 soeks ectaco Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky