ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 jazyková znalost Ekotestr Soeks ectaco ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače info ECTACO Anobic 5000SK Apps Memrise anobic Partner Lux 3 Anobic VT Výukový tablet Anobic ST výukový tablet Green Test ECO Tablety Anobic ST software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 mapy Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Dětský výukový tablet Soeks Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic ECTACO Anobic 9000 Pro Evolveo Q9 Travel Runbo Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 PC Translator Ekotester GreenTest Výukový Tablet ruggear soeks Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Anobic 6000 Anobic Slovnik Anobic Překladač Jazykové a vzdělávací programy Překladač ECTACO vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Air akce Anobic 5000 Překladač Anobic TL Anobic 6000S skener Runbo jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker TOP5 Anobic Translator raj-elektra.cz Anobic 7000 Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz infografika ectaco Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky