ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
info ECTACO software ECTACO Slovnik Anobic Evolveo Q9 Runbo akce Překladač Anobic 7000 Anobic Translator EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet výukový tablet Anobic Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 mapy TOP5 soeks Travel Runbo ectaco Anobic 9000 Pro PC Translator Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor raj-elektra.cz Překladač Anobic TL skener Výukový Tablet Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S ECTACO Anobic 6000 Apps Anobic vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Scanmarker anobic jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Anobic TS Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro Apps Memrise Překladač Anobic TS. Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST Anobic 4000 Tablet Element Soeks Ruční skener ScanMarker ruggear Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač Evolveo Q8 Překladače Anobic Partner Lux 2 infografika ectaco Partner Lux 3 Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky