ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
Překladač Anobic 7000 Anobic 5000 Kapesní překladač Anobic ruggear Apps Memrise Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet Anobic VT Překladače Anobic Scanmarker Air ECTACO Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Anobic Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Scanmarker TOP5 soeks ectaco Anobic 6000S Apps Anobic Dětský výukový tablet Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka jazykový komunikátor Anobic 4000 Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Výukový Tablet mapy EVOLVEO Q8 LTE Elektronické překladače Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Anobic 6000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Evolveo Q9 Anobic 5000SK PC Translator Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks Tablet Element software ECTACO Evolveo Q8 akce Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks Travel Runbo Překladač Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF jazyková znalost raj-elektra.cz skener info ECTACO jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz infografika ectaco anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK ANOBIC VT ASK Anobic prekladač Apps Duolingvo vreckový překladač řeči Anobic TS Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky