ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
Apps Anobic Anobic TS Anobic 9000 Pro akce Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic Translator jazyková znalost Anobic 5000 TOP5 Překladač Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Green Test ECO Tablety Anobic ST anobic Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči ruggear soeks Anobic 8000 Pro skener Anobic 4000 Překladač Evolveo Q9 Apps Duolingvo ANOBIC VT ASK software ECTACO ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo Překladače Anobic infografika ectaco Soeks Scanmarker Air mapy vyuka Apps Memrise ekotester Soeks Anobic 5000SK ECTACO Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Anobic VT Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic info ECTACO Výukový Tablet Ekotester GreenTest PC Translator Anobic Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 Slovnik Anobic Anobic 6000S Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Anobic VTF Překladač Anobic Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Tablet Element jazykový komunikátor Partner Lux 2 Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz Anobic prekladač Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky