ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
ruggear Anobic 7000 raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Evolveo Q9 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 soeks Anobic 9500 Pro Travel Runbo Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Překladač Anobic TL Překladače Anobic Anobic 5000SK infografika ectaco Partner Lux 3 Anobic 5000 Apps Duolingvo jazykový komunikátor Překladač ectaco Slovnik Anobic Tablet Element Ruční skener ScanMarker Apps Anobic jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro akce TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Anobic 6000S info ECTACO Překladač ECTACO ECTACO mapy ANOBIC VT ASK Rating Heureka.cz anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO Runbo Dětský výukový tablet skener Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Výukový Tablet Scanmarker Ruggear 500 a vyuka Green Test ECO Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Anobic 4000 Scanmarker Air Anobic VT ASK Ekotester GreenTest Anobic 6000 Partner Lux 2 Anobic TS Anobic VT Soeks Scanmarker Air v App Storu... Anobic Translator Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky