ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Green Test ECO vreckový překladač řeči PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Ekotestr Soeks Anobic 6000 info ECTACO Partner Lux 3 anobic Anobic 5000 Tablet Element Scanmarker software ECTACO Anobic Translator Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Anobic Elektronické překladače ekotester Soeks Anobic VTF Travel Runbo TOP5 Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO mapy skener Evolveo Q9 ANOBIC VT ASK Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air Evolveo Q8 ectaco výukový tablet Soeks Apps Anobic ruggear Partner Lux 2 Překladač Anobic Anobic 5000SK Slovnik Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT soeks jazykový komunikátor Anobic ECTACO Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic 4000 vyuka Anobic prekladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač infografika ectaco Anobic 9500 Pro Anobic 9000 Pro raj-elektra.cz Anobic 4000 Dětský výukový tablet Výukový Tablet Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Runbo Apps Duolingvo Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT akce
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky