ECTACO: Jazyková znalost - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Jazyková znalost

Vytvořil Alex Porp v Překladač ECTACO · 8/7/2014 15:13:00
Tags: Jazykováznalostectaco.slovnik.prekladacvyukaanglictina

Jazyková znalost a jazyková zdatnost jsou základními předpoklady k výkonu prakticky skoro jakéhokoli povolání. V současné době je znalost angličtiny na jedné z předních pozic a je zapotřebí říct, že angličtina jako taková je vyžadována mnohými zaměstnavateli.

Pravda je taková, že ale angličtina a jiné světové jazyky jsou zapotřebí nejen v podnikatelské sféře, ale také v ostatních oblastech lidského života. Typickým příkladem může být pouze obyčejná dovolená někde u moře. Člověk, který nezná cizí jazyk, se pravděpodobně na takovéto dovolené domluví jen velmi těžko a tlumočení profesionálním způsobem si nebude moci dovolit, jelikož by mu takto dovolená přišla hodně draho.

Zapomenout bychom ovšem neměli ani na ostatní světové jazyky...

Váš asistent:

 

Clouds
Anobic Anobic 5000 akce Soeks Anobic VT ASK Apps Memrise Evolveo Q9 Scanmarker Air v App Storu... Překladač Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic ruggear PC Translator ANOBIC VT ASK Apps Anobic Překladače Anobic Green Test ECO Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka mapy Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Anobic Translator soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Elektronické překladače jazyková znalost jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK Tablet Element Scanmarker Air jazykový komunikátor Překladač Anobic TL ectaco Anobic VT Ruční skener ScanMarker skener vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro anobic Scanmarker Partner Lux 2 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST infografika ectaco TOP5 Rating Heureka.cz Anobic 4000 vyuka Výukový Tablet Anobic TS info ECTACO Anobic 4000 výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Dětský výukový tablet Evolveo Q8 ECTACO Ruční skener ScanMarker Air raj-elektra.cz Anobic VTF
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky