ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
Partner Lux 3 výukový tablet Rating Heureka.cz Tablet Element Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Anobic VT ASK Elektronické překladače Evolveo Q8 Anobic 5000 Překladače Anobic info ECTACO Anobic 5000SK Anobic 4000 Evolveo Q9 Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro Anobic VTF Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka PC Translator Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Překladač Anobic TS. Scanmarker Green Test ECO ECTACO Apps Memrise Překladač Anobic 7000 akce Scanmarker Air Anobic TS jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator Anobic VT Travel Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Anobic 6000S Anobic prekladač infografika ectaco Překladač ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 skener Ekotestr Soeks Anobic 9500 Pro Anobic vreckový překladač řeči Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... TOP5 soeks Kapesní překladač Anobic TT Překladač ECTACO mapy vyuka Apps Anobic ectaco Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks Partner Lux 2 Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL ruggear Kapesní překladač Anobic anobic software ECTACO Anobic 9000 Pro Ekotester GreenTest Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky