ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz infografika ectaco Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000 Anobic Translator Apps Memrise Anobic 9000 Pro Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy ruggear Anobic 7000 výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Scanmarker Air Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 jazykový komunikátor Apps Duolingvo Překladač Anobic Anobic VTF Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Runbo skener Anobic TS Anobic VT ASK Tablet Element Soeks Anobic prekladač ectaco Anobic 4000 Elektronické překladače ekotester Soeks info ECTACO Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Partner Lux 2 Travel Runbo akce vyuka Evolveo Q9 PC Translator Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT TOP5 Anobic VT Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz software ECTACO mapy Výukový Tablet vreckový překladač řeči Apps Anobic Dětský výukový tablet Anobic 4000 soeks Anobic 8000 Pro Anobic Ruční skener ScanMarker ANOBIC VT ASK ECTACO Anobic 5000SK Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Kapesní překladač Anobic Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky