ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
Ekotestr Soeks info ECTACO Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 ekotester Soeks Anobic VT ASK Runbo Scanmarker Air v App Storu... výukový tablet Překladače Anobic jazyková znalost Tablet Element Anobic software ECTACO mapy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker TOP5 Slovnik Anobic Anobic 6000 Anobic Translator Dětský výukový tablet Anobic 8000 Pro Překladač raj-elektra.cz Soeks Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Scanmarker Evolveo Q8 ruggear Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Anobic 5000 Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Elektronické překladače vyuka Překladač Anobic TS. Anobic prekladač Ruggear 500 a vyuka ectaco vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Anobic 7000 Překladač Anobic Anobic VTF Výukový Tablet Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Anobic 4000 Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE infografika ectaco anobic Anobic TS PC Translator Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic skener Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor soeks Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Partner Lux 2 Anobic 4000 Green Test ECO Apps Duolingvo ECTACO Partner Lux 3 akce ANOBIC VT ASK Anobic VT Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky