ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. anobic Runbo Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Překladače Anobic jazyková znalost Anobic 6000 Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT ekotester Soeks Anobic 4000 mapy Anobic 6000S akce Anobic 5000SK infografika ectaco Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Evolveo Q9 skener Dětský výukový tablet Anobic prekladač Rating Heureka.cz Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO ectaco Překladač jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Překladač Anobic TL PC Translator TOP5 Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka soeks Anobic 4000 Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka Soeks Anobic TS Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Tablet Element raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Překladač Anobic 7000 software ECTACO Partner Lux 3 ruggear jazykový komunikátor Anobic VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Anobic VTF Elektronické překladače Travel Runbo ANOBIC VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise ECTACO výukový tablet Apps Anobic Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Scanmarker Evolveo Q8 info ECTACO vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky