ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO Apps Memrise ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic ruggear TOP5 Anobic 5000SK Anobic VT akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Anobic VT ASK Výukový Tablet Anobic 4000 Apps Anobic Překladače Anobic Anobic 9500 Pro výukový tablet Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Překladač Anobic TL Anobic 6000S Scanmarker Anobic VTF Runbo jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 Scanmarker Air v App Storu... anobic mapy Ruggear 500 a vyuka Soeks Scanmarker Air Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotestr Soeks infografika ectaco Travel Runbo Rating Heureka.cz skener jazykový komunikátor Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000 Ekotester GreenTest vyuka Překladač soeks Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Partner Lux 3 ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz info ECTACO Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker PC Translator Anobic 7000 Anobic 5000 Tablety Anobic ST ECTACO Evolveo Q9 ekotester Soeks software ECTACO Anobic prekladač Anobic Translator Tablet Element Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky