ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
Anobic 5000 Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Soeks Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO skener Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air Runbo Apps Anobic Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Anobic prekladač Anobic 9000 Pro ECTACO jazyková znalost Anobic VT Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise ruggear akce Anobic Anobic 6000 Překladač Anobic TS. Anobic Translator výukový tablet Anobic 6000S Překladač Anobic jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka Scanmarker PC Translator Anobic 4000 Anobic 4000 Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 TOP5 Scanmarker Air infografika ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks vyuka Překladač Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks ectaco Slovnik Anobic anobic Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Tablet Element Anobic TS mapy Ekotester GreenTest Rating Heureka.cz Partner Lux 2 Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky