ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE anobic Překladač Anobic ECTACO ruggear Partner Lux 3 Ekotestr Soeks jazyková znalost ANOBIC VT ASK Slovnik Anobic Anobic Scanmarker Anobic prekladač software ECTACO vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Anobic VT vyuka Runbo Výukový tablet Anobic ST PC Translator Anobic Translator info ECTACO Evolveo Q8 akce Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Air Překladač Anobic 5000 Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK infografika ectaco Rating Heureka.cz Anobic 6000S Tablety Anobic ST Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor mapy TOP5 skener výukový tablet Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Soeks Překladače Anobic Tablet Element jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Anobic TS Anobic 4000 Apps Memrise Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 Překladač Anobic TL Dětský výukový tablet ectaco Green Test ECO Apps Duolingvo soeks Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky