ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO | Komunikátor/SmartPhone EVOLVEO Q8 LTE

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 13/3/2016 16:50:00
Tags: ECTACO|Komunikátor/SmartPhoneEVOLVEOQ8LTE

Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evollveo Q8 LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník , audio a video přehrávač .

Evollveo Q8 LTE je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evollveo Q8 LTE je Dual - Sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android smartphone 4 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evollveo Q8 LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 
Clouds
anobic Překladač Anobic 7000 Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Ekotester GreenTest Partner Lux 3 ANOBIC VT ASK Anobic VT ASK Překladač ECTACO mapy Soeks Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Anobic 7000 Apps Duolingvo výukový tablet soeks Anobic Anobic VT Runbo Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air vyuka Scanmarker Air Tablet Element Partner Lux 2 skener Anobic 6000 Travel Runbo Anobic TS Evolveo Q9 Anobic 6000S Výukový Tablet ECTACO Ruggear 500 a vyuka ruggear Apps Memrise Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic 5000 Anobic 4000 Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST Elektronické překladače Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker PC Translator ectaco Green Test ECO info ECTACO Překladač Anobic TS. software ECTACO Apps Anobic Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST TOP5 Anobic VTF Anobic 5000SK infografika ectaco Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks akce Překladač EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Scanmarker jazyková znalost vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky