Evolveo Q7 LTE - novy outdoor StrongPhone na trhu. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo Q7 LTE - novy outdoor StrongPhone na trhu.

Vytvořil v jazykový komunikátor · 3/4/2016 10:10:00
StrongPhone Q7 LTE  -  Jde o nový vodotěsný odolný Android LTE smartphone, který je připraven splnit jakýkoli náročný úkol v drsných podmínkách divočiny, hor nebo extrémního pracovního prostředí.

StrongPhone Q7 LTE působí již na první pohled elegantně a není svým designem klasickým zástupcem mohutných outdoorových odolných telefonů s hrbatým pogumovaným tělem. Ovšem i zde se, na rozdíl od běžných smartphonů, objevují prvky, které činí tento model odolným. Za prvé jsou to kovové boční výztuhy, chránící telefon proti poškození při pádu v jeho nejdelších bočních hranách. Dále je to opravdu velmi pevný plast zadního krytu, který pevně sedí v rámu telefonu a opravdu je těžší jej vyjmout. Každopádně hlavním ochranným prvkem tohoto odolného telefonu je jeho konstrukce. Je zde využito vyztužení pevným vnitřním rámem „SolidStone“, vyrobeným z hořčíku, díky němuž je přístroj vysoce odolný vůči nárazům a vibracím. Pokud toto vše vezmeme v úvahu, jakož i rozměry 144 x 74 x 13 mm, pak celková váha přístroje, včetně baterie 190 g, je opravdu milým překvapením. Tato novinka splňuje certifikaci IP68 a rovněž prošla americkou armádní certifikací (United States Department of defense) MIL-STD-810G:2008.

Dispej.

Dnes recenzovaná novinka disponuje 4,7 palcovým HD IPS s rozlišením 1280 × 720 pixelů a s ochranou Gorilla Glass 4. Můžete se opravdu těšit na výborné pozorovací úhly, ale také překvapivě věrné barvy a solidní regulaci jasu při automatickém režimu oproti předcházejícímu modelu Q8. Maximální jas lze nastavit vysoko aniž by docházelo k nějakým zkreslením. Můžete rovněž využít probouzení tohoto smartphonu dvojitým poklepáním na displej nebo otvírání aplikací nakreslením gesta na displej, pokud si tyto vychytávky samozřejmě nastavíte. 

BATERIE A VÝDRŽ

Model StrongPhone Q7 LTE má sice baterii s kapacitou 3000 mAh, to se ovšem neprojevilo nijak negativně na jeho fungování. Popravdě při každodenním použití, čímž mám na mysli několik hlasových hovorů denně, procházení webu za použití datového tarifu nebo WiFi, focení, e-mailovou synchronizaci, stejně jako synchronizaci aplikací na pozadí nebo využití GPS, polohy a aplikace EndoMondo, mi vydržel tři dny na jedno nabití včetně spuštění několika základních benchmarkových testů. Režim vyhrazený pro správu napájení, který pomáhá šetřit energii, najdete bez problémů v menu „Nastavení“.

KONEKTIVITA A GPS.

Konektivita u tohoto modelu splňuje očekávání jak v kategorii odolných telefonů, tak v kategorii cenové. Najdeme zde Wi-Fi, Bluetooth 4.0, NFC, USB a také FM rádio. Co se sítí týká, myslím, že zde mohou být uživatelé naprosto spokojeni. Dostupné jsou 2G a 3G sítě, ale také také 4G, a to konkrétně v pásmech 800, 850, 1800, 2100 a 2600 MHz...

ZÁVĚR

Popravdě byl telefon StrongPhone Q7 LTE již druhým od společnosti EVOLVEO, který jsem měl možnost vyzkoušet. Tento odolný přístroj je opravdu v rámci své kategorie lehký a velice příjemný do ruky. Jeho velikost i tvar jej mírně odlišují od běžných outdoorových zařízení. Má slušnou hardwarovou výbavu, podporu LTE, velmi kvalitní GPS a konstrukci zaměřenou na odolnost.



Reklama
_____________________________________

Ruční skener ScanMarker Air (Bluetooth)



Hlavní rysy:
.....
Komunikaci (PC, Android, iOS, Mac) 
....




Clouds
Elektronické překladače Partner Lux 3 Scanmarker Apps Anobic jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Překladač Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Anobic 9000 Pro Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Green Test ECO Scanmarker Air akce ruggear Anobic 6000S výukový tablet Kapesní překladač Anobic Partner Lux 2 Překladače Anobic Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator Apps Duolingvo Výukový Tablet Překladač ECTACO Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Tablet Element vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE ectaco Anobic VTF mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy soeks Anobic Translator Překladač Anobic 7000 Anobic software ECTACO Slovnik Anobic Tablety Anobic ST vyuka Anobic 4000 Ekotester GreenTest Travel Runbo Překladač Anobic TL anobic Anobic 9500 Pro Anobic TS Anobic 5000 Anobic 6000 Anobic VT ASK info ECTACO Překladač Anobic TS. Anobic 8000 Pro Soeks Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor skener jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 7000 Apps Memrise ekotester Soeks infografika ectaco Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz TOP5 Evolveo Q9 Anobic VT ECTACO Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky