Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK jazyková znalost Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Soeks Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TS. Apps Anobic Anobic Scanmarker Air v App Storu... ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Apps Duolingvo Překladače Anobic Slovnik Anobic info ECTACO anobic mapy Anobic 5000 Green Test ECO Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S Scanmarker Překladač ECTACO Anobic 9000 Pro Anobic 7000 vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Anobic 4000 vyuka Dětský výukový tablet software ECTACO Anobic VT Anobic 4000 Anobic VTF akce Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS raj-elektra.cz Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro skener ANOBIC VT ASK Tablet Element výukový tablet Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST Elektronické překladače TOP5 soeks jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 3 Překladač Scanmarker Air Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Runbo ectaco ruggear Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator Překladač Anobic TL ekotester Soeks Anobic prekladač infografika ectaco Anobic 6000 Překladač Anobic Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky