Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic 6000 Překladač Anobic TL Anobic Translator Anobic prekladač ectaco Překladač ECTACO Anobic VT software ECTACO Anobic Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Anobic 5000 info ECTACO Dětský výukový tablet anobic Runbo Překladač Rating Heureka.cz Anobic VT ASK jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest TOP5 Green Test ECO Scanmarker Air Anobic 8000 Pro Anobic TS Soeks skener Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Tablet Element Ruční skener ScanMarker Anobic VTF Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. soeks Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 Scanmarker Scanmarker Air v App Storu... vyuka jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Ekotestr Soeks Apps Memrise Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 ekotester Soeks akce Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet PC Translator Anobic 7000 Apps Anobic vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Anobic 4000 Travel Runbo Anobic 9500 Pro Překladače Anobic mapy Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ruggear Ruční skener ScanMarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky