Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic TOP5 Překladač Anobic TS. Ekotestr Soeks Překladač akce Soeks info ECTACO Překladač ECTACO Scanmarker Překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK Anobic VT Runbo Překladače Anobic Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo Scanmarker Air Překladač Anobic TL software ECTACO Apps Anobic výukový tablet Anobic 5000SK Anobic 6000S vreckový překladač řeči mapy Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker vyuka Dětský výukový tablet Evolveo Q9 Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Ekotester GreenTest Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco skener Anobic ECTACO Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy ectaco Anobic TS Tablety Anobic ST Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Green Test ECO anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000 Travel Runbo Anobic Translator ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Rating Heureka.cz PC Translator Tablet Element Anobic 7000 jazyková znalost Anobic 4000 raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky