Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Partner Lux 3 výukový tablet vyuka jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Apps Memrise Dětský výukový tablet raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Green Test ECO ECTACO TOP5 Ruční skener ScanMarker Air mapy EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Anobic 4000 Anobic 5000 ruggear Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TL skener jazykový komunikátor jazyková znalost Překladač Anobic TS. Anobic 5000SK software ECTACO Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet Elektronické překladače Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK ectaco Ekotestr Soeks Anobic 4000 soeks Apps Anobic Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF Anobic VT Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablet Element Evolveo Q8 Anobic 6000 vreckový překladač řeči PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 Překladač Soeks Anobic VT ASK Tablety Anobic ST Anobic TS Runbo info ECTACO Překladače Anobic ekotester Soeks Anobic prekladač Rating Heureka.cz Anobic Translator Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Scanmarker Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Anobic anobic infografika ectaco akce Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky