Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
TOP5 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks ruggear ECTACO Anobic VT jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Scanmarker Anobic 4000 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic infografika ectaco Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise vreckový překladač řeči Evolveo Q9 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic akce Evolveo Q8 Ekotestr Soeks výukový tablet mapy Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 soeks Anobic VTF Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic Anobic skener Elektronické překladače Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor PC Translator Travel Runbo Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 7000 Překladač Soeks Tablet Element jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Anobic 6000 Slovnik Anobic Rating Heureka.cz raj-elektra.cz Scanmarker Air Překladač Anobic TS. vyuka Anobic VT ASK Anobic 6000S Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Tablety Anobic ST Anobic 5000 Runbo Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ectaco info ECTACO Ekotester GreenTest Green Test ECO Anobic prekladač software ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky