Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise Scanmarker Anobic VT Slovnik Anobic Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač Green Test ECO jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet mapy Ruční skener ScanMarker Překladač Výukový Tablet Apps Duolingvo Překladač Anobic Apps Anobic Překladač ECTACO Anobic 4000 soeks Anobic 7000 Anobic 6000S Anobic VT ASK infografika ectaco Anobic TS Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz skener Anobic 4000 PC Translator Runbo Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL Ruggear 500 a vyuka Soeks TOP5 software ECTACO ruggear Dětský výukový tablet Evolveo Q9 EVOLVEO Q8 LTE akce ectaco Partner Lux 2 vyuka Ruční skener ScanMarker Air raj-elektra.cz Anobic Anobic Translator jazyková znalost Anobic 6000 ECTACO Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky