Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
soeks Elektronické překladače jazykový komunikátor jazyková znalost Travel Runbo Anobic TS Ruggear 500 a vyuka skener Překladač Anobic anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač Kapesní překladač Anobic TT Anobic VTF Anobic VT ASK ruggear vyuka mapy ANOBIC VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Evolveo Q8 ectaco ekotester Soeks Runbo EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Scanmarker Air Partner Lux 2 Anobic 6000S akce Scanmarker Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic PC Translator Anobic 8000 Pro Soeks software ECTACO info ECTACO infografika ectaco Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Apps Anobic Evolveo Q9 Anobic VT Anobic 9500 Pro Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Tablet Element Anobic Translator Anobic 4000 ECTACO TOP5 Výukový Tablet Překladače Anobic Anobic 4000 raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Anobic 7000 výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Anobic 6000 Překladač Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Slovnik Anobic Překladač Anobic TL Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky