Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Ekotester GreenTest Překladač Anobic výukový tablet Anobic 6000 infografika ectaco Rating Heureka.cz Anobic 5000 TOP5 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO Evolveo Q8 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Anobic 5000SK Scanmarker anobic jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Anobic 8000 Pro software ECTACO Ekotestr Soeks ectaco Soeks mapy Runbo soeks Anobic 9000 Pro Anobic 4000 vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Apps Anobic PC Translator Překladač ECTACO Anobic Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 Anobic VT jazykový komunikátor Anobic vyuka Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 Anobic 7000 ruggear raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Anobic TS Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Anobic 4000 Slovnik Anobic info ECTACO ekotester Soeks jazyková znalost Výukový Tablet akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Apps Memrise Tablet Element Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S skener Anobic prekladač Překladač Anobic TL Scanmarker Air
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky