Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Ekotestr Soeks jazyková znalost Anobic TS Apps Duolingvo Anobic 9000 Pro Tablet Element PC Translator Překladač Anobic TS. ECTACO Anobic VT ASK Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor mapy EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet ruggear akce Anobic prekladač Green Test ECO Scanmarker Air Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet Apps Memrise Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Scanmarker Ekotester GreenTest Partner Lux 2 anobic Anobic 5000SK TOP5 Anobic infografika ectaco Partner Lux 3 Překladač Anobic TL Runbo Překladače Anobic Anobic 5000 ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Anobic 4000 Překladač Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic skener Anobic 4000 Slovnik Anobic Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Anobic VTF Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy ectaco Anobic 6000S ekotester Soeks raj-elektra.cz Tablety Anobic ST soeks Překladač Anobic Evolveo Q8 vyuka info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic vreckový překladač řeči Soeks Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Výukový Tablet Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky