Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Komunikátor EVOLVEO Q9 Pro Anobic

Vytvořil ECTACO v Evolveo Q9 · 5/10/2017 08:24:00
Tags: KomunikátorEVOLVEOQ9ProAnobic
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q9 Pro LTE Travel je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  

Pokud pracujete v extrémních podmínkách a potřebujete mít svůj telefon neustále u sebe, pojďte se s námi nyní podívat na náš tip, kterým je mobilní telefon Evolveo StrongPhone Q9 Pro. Ten se vyjímá zejména svou vysokou odolností proti poškození a pro nošení při práci je tak ideální volbou. Zařízení zároveň plní veškeré funkce chytrého telefonu. Ať už to tedy bude díky vzhledu, praktickým funkcím, které usnadní každodenní život, nebo díky jeho odolnosti,  budete s telefonem maximálně spokojeni.

Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač.

Evolveo Q9 Pro je momentálně nejlépe vybavený komunikátor , který si však zachovává stejně vysokou míru ochrany , jako jeho slabší sourozenci . Evolveo Q9 Pro je dual - sim a je ho možné používat s dvěma SIM kartami. Jedná se například o vojenské jednotky, super robustní Android 7.0 je ideální pro bezpečnostní profesionály, obchodníky, turisty,  zemědělců, pracovníků ambulance, horolezce , lyžaře nebo také pro každého kdo cestuje v odlehlých oblastech a vyhledává adrenalinové sporty. Důkazem jeho kvalit je voděvzdornost a odolnost proti uderu, Evolveo Q9 Pro LTE je vhodný i pro ty, kteří se často nacházejí ve vlhkém prostředí, okolí vody, ideální pro rybářské lodě. 

Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy mapy Překladač Anobic 7000 akce vyuka Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Apps Duolingvo Překladač Anobic Překladač Anobic TL ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 6000S Tablety Anobic ST ECTACO Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Anobic Translator Partner Lux 3 Překladače Anobic výukový tablet jazyková znalost Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker PC Translator Anobic VT Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 Anobic 6000 Překladač Výukový tablet Anobic ST software ECTACO vreckový překladač řeči Tablet Element Anobic TS Anobic 4000 Scanmarker Air Slovnik Anobic Apps Memrise infografika ectaco Ruční skener ScanMarker soeks Dětský výukový tablet raj-elektra.cz Soeks Anobic Ekotester GreenTest Travel Runbo Evolveo Q8 anobic Ruggear 500 a vyuka info ECTACO Výukový Tablet Anobic prekladač ruggear ectaco Green Test ECO Runbo Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air Anobic 8000 Pro Anobic 5000 Anobic VT ASK skener Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky