Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
Runbo jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Dětský výukový tablet info ECTACO Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Apps Anobic Soeks Evolveo Q9 Anobic anobic Anobic 5000 software ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST Anobic 5000SK Anobic prekladač Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Překladač ECTACO výukový tablet Překladač ruggear Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S infografika ectaco Anobic Translator Ekotestr Soeks ectaco Green Test ECO Anobic VTF vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker skener PC Translator Anobic 7000 raj-elektra.cz Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Tablet Element Travel Runbo Apps Duolingvo Scanmarker Air Anobic 6000 Ekotester GreenTest Anobic TS Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor akce Elektronické překladače mapy jazyková znalost Překladač Anobic TL Apps Memrise Scanmarker Překladače Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 Rating Heureka.cz vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 ECTACO ekotester Soeks TOP5 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky