Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 ruggear Anobic 6000 Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Anobic Scanmarker Ruční skener ScanMarker vyuka Soeks Anobic 8000 Pro Anobic TS Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Apps Duolingvo Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK soeks Anobic VT Ruční skener ScanMarker Air Anobic prekladač Anobic 4000 Překladač Apps Memrise TOP5 Scanmarker Air skener ECTACO jazykový komunikátor Anobic 5000SK PC Translator Tablety Anobic ST info ECTACO Partner Lux 3 Anobic Translator Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic Green Test ECO software ECTACO Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Anobic 4000 Překladače Anobic Rating Heureka.cz Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Anobic VT ASK Překladač Anobic Evolveo Q9 Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Výukový Tablet Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. mapy výukový tablet Dětský výukový tablet Tablet Element ectaco akce infografika ectaco Runbo raj-elektra.cz Ekotester GreenTest
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky