Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000 jazykový komunikátor Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. infografika ectaco Evolveo Q8 Překladač raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka anobic PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Dětský výukový tablet Apps Anobic Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic VT ASK soeks Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest akce Partner Lux 3 Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka mapy Scanmarker Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Air info ECTACO skener výukový tablet Překladače Anobic Anobic Anobic 6000 ectaco Výukový tablet Anobic ST Rating Heureka.cz Tablety Anobic ST ECTACO Kapesní překladač Anobic Travel Runbo Tablet Element Apps Memrise Překladač Anobic 7000 Anobic 5000SK Anobic VT jazyková znalost ekotester Soeks Překladač Anobic Anobic TS Anobic 4000 Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Green Test ECO ruggear Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic Translator software ECTACO TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky