Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic prekladač Apps Anobic anobic Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TL skener Travel Runbo Překladač Anobic 9000 Pro Soeks Výukový Tablet Evolveo Q9 Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Anobic VT Překladač Anobic TS. Anobic 9500 Pro Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Dětský výukový tablet Runbo Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT infografika ectaco ANOBIC VT ASK Anobic Jazykové a vzdělávací programy ekotester Soeks info ECTACO Překladač ECTACO Anobic VTF software ECTACO Anobic 4000 PC Translator EVOLVEO Q8 LTE Tablet Element Anobic 6000S TOP5 akce Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 raj-elektra.cz jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic vreckový překladač řeči Anobic TS Kapesní překladač Anobic soeks Ekotester GreenTest výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic Green Test ECO Tablety Anobic ST Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic Translator Anobic 5000SK Apps Duolingvo Překladače Anobic ruggear Partner Lux 2 vyuka Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic 6000 Anobic 5000 mapy Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Elektronické překladače Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Apps Memrise Scanmarker ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky