Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
PC Translator Evolveo Q8 Anobic 4000 Anobic Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS Soeks Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Air Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce Elektronické překladače Rating Heureka.cz ekotester Soeks software ECTACO Překladač ECTACO Anobic 7000 výukový tablet Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Anobic 4000 Slovnik Anobic Anobic VT ASK Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový Tablet Anobic VTF Scanmarker Air Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet Evolveo Q9 infografika ectaco Překladače Anobic Scanmarker Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks Travel Runbo mapy ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Anobic prekladač Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT TOP5 jazyková znalost Anobic 5000SK Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Runbo Green Test ECO vyuka Ruční skener ScanMarker Anobic VT ectaco skener Anobic 5000 info ECTACO anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Translator Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Apps Anobic ruggear raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky