Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
Jazykové a vzdělávací programy Anobic TS vreckový překladač řeči mapy Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Ekotester GreenTest Apps Memrise Green Test ECO Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator Překladač Anobic anobic Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Překladač raj-elektra.cz akce Překladač ECTACO soeks Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 skener Anobic 4000 Apps Anobic Tablety Anobic ST Apps Duolingvo Překladač Anobic TS. EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK infografika ectaco Scanmarker Překladač Anobic TL info ECTACO Anobic Translator Elektronické překladače Anobic 6000 ruggear Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Anobic Partner Lux 2 ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q9 Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK Runbo Výukový Tablet Anobic VT výukový tablet vyuka Soeks jazykový komunikátor Travel Runbo Anobic 9000 Pro Anobic 6000S Dětský výukový tablet Anobic VT ASK software ECTACO Anobic 4000 TOP5 Scanmarker Air Překladač Anobic 7000 Tablet Element ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky