Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 Soeks Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro Anobic 4000 Tablety Anobic ST Anobic prekladač Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic VT ASK Anobic 6000 mapy Kapesní překladač Anobic TT Apps Anobic Anobic 5000 skener ruggear Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic Tablet Element Evolveo Q8 Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Překladač Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Apps Duolingvo výukový tablet jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Anobic TS Anobic Translator TOP5 jazyková znalost Překladač Anobic Ekotestr Soeks Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Překladač Překladač Anobic TS. akce vyuka software ECTACO soeks Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO Anobic 6000S Anobic VTF Výukový Tablet ectaco Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Anobic VT Apps Memrise Anobic anobic ekotester Soeks Green Test ECO Runbo PC Translator Překladač Anobic TL Scanmarker Air info ECTACO raj-elektra.cz Partner Lux 2
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky