Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
Apps Anobic Runbo Ekotestr Soeks Anobic VT ASK ECTACO soeks Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 Travel Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest výukový tablet Ruční skener ScanMarker Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Anobic 7000 Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Scanmarker Air anobic Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Anobic 9500 Pro Anobic 6000S Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Anobic 9000 Pro vyuka Partner Lux 2 ruggear akce Anobic 5000 Tablet Element Slovnik Anobic Elektronické překladače jazyková znalost Anobic 5000SK Překladač Anobic Soeks software ECTACO Anobic TS Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE skener Anobic VT Apps Duolingvo Anobic VTF Anobic Translator Překladač mapy Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet Anobic prekladač Anobic 6000 Scanmarker Green Test ECO Překladač Anobic TS. info ECTACO Překladač Anobic TL Apps Memrise Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Anobic TOP5 Ruggear 500 a vyuka PC Translator ekotester Soeks Anobic 4000 Anobic 4000 ectaco raj-elektra.cz Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky