Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student) - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Scanmarker: Zvýrazňovač pro Moderního Studenta (Scanmarker: The Highlighter for the Modern Student)

Vytvořil http://techettes.com v jazykový komunikátor · 28/5/2016 11:31:00
Tags: ZvýrazňovačproModerníhoStudentascanmarkerprekladacstudentanglictinavyuka
Gadget Reviews: by http://techettes.com;  

Translate by Jandex translator


Každý tak často, gadget přijde, že je tak jednoduše geniální je zázrak, že nikdo si myslel o tom dříve. Každý ze studentů, výzkumných pracovníků na vedení podniku má zkušenosti přepisování citací z tiskové materiály, poznámky z tříd nebo setkání, nebo prostě informace z jednoho dokumentu zahrnout do jiné.Skenování každého dokumentu v plném může být nepraktické v nejlepším a další čas umyvadlo na nejhorší, jak jste se snaží zachránit úryvky textu z PDF nebo JPG. Fotografie zdroj materiálu jsou nevyzpytatelný a v závislosti na délce zdrojového jednoduše přepisování materiál může být frustrující, náchylné k chybám a ztráta času.
Díky bohu, pak, pro Scanmarker. Tento ruční scanner je velikost a hmotnost zvýrazňovač a stejně snadné k použití. Je to jen 3 oz a připojuje se k PC nebo notebooku (s 5' kabel, takže můžete snadno připojit k počítači věže, zatímco stále používáte váš stůl) a můžete skenovat obě napsal a ručně psané dokumenty.

Použití Scanmarker jako zvýrazňovač – posuvné celé řádky textu. Nicméně namísto označení důležité fráze v textu zapamatujete, později, převede text do textového souboru na vašem počítači, kde si můžete upravovat, kopírovat a vložit, přidat do dokumentů nebo uložit na později. Skutečnost, že text není uložen jako obrázek, není ani ta nejpůsobivější skutečnosti – Scanmarker má také vestavěný překladač automaticky přeložit text v jiném jazyce, zatímco je to skenuje.

Zatímco tam jsou stovky potenciálních používá pro Scanmarker, tento přístroj se zdá být obzvláště dobře hodí pro studenty. Jako někdo, kdo vždy dokázal upozornit na další text z učebnice, než jsem odešel unhighlighted, a pak nikdy nemohl najít skutečně důležité kousky, mohu určitě vidět způsoby, jak mi to pomůže zaměřit své studium. Zejména schopnost mít klíčové body svého textu uloženy digitálně, kde bych mohl hledat když ušetřené bity, by udělal zázraky pro mé známky.

Na Scanmarker také se zdá být skvělá volba pro každého, kdo se dyslexie či obtíží ve čtení, protože tam je také převod textu na řeč možnost.

Nicméně Scanmarker je opravdu investice do vzdělávací nebo profesní budoucnosti, a to zejména pro ty, kteří se ocitnou tráví spoustu času se snaží kopírovat přednášky nebo setkání poznámky, přepisování citace nebo informace z knihy a zprávy, nebo prostě bojuje s zaměřené studium nebo čtení problémy. Na Scanmarker je vysoce doporučeno.
 Clouds
EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic Dětský výukový tablet Scanmarker Air Evolveo Q8 Anobic 6000 soeks Evolveo Q9 Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Partner Lux 2 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Green Test ECO Elektronické překladače Travel Runbo Apps Duolingvo Partner Lux 3 Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker vyuka ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Překladač ECTACO info ECTACO Anobic VT výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ruggear Anobic 8000 Pro TOP5 Anobic VTF software ECTACO anobic Scanmarker Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost Anobic 5000SK Ekotester GreenTest akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz Tablety Anobic ST infografika ectaco Výukový Tablet jazykový komunikátor Apps Anobic Překladač Anobic TL skener Rating Heureka.cz Anobic VT ASK Apps Memrise mapy Anobic 9500 Pro Anobic 4000 PC Translator Ekotestr Soeks Scanmarker Air v App Storu... vreckový překladač řeči Anobic prekladač Tablet Element jazykový komunikátor Anobic ECTACO Kapesní překladač Anobic Anobic TS Soeks ectaco Překladače Anobic Překladač ekotester Soeks Runbo Jazykové a vzdělávací programy Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky