Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
Apps Anobic Překladač Anobic Dětský výukový tablet Apps Duolingvo Anobic VT ASK soeks Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Scanmarker Anobic 4000 ANOBIC VT ASK Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy Překladače Anobic vreckový překladač řeči Tablet Element Překladač Anobic TL anobic vyuka Anobic 9500 Pro Evolveo Q8 ekotester Soeks skener Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ectaco Anobic 6000S Anobic 4000 Výukový Tablet výukový tablet Apps Memrise Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro TOP5 Překladač Anobic 7000 Runbo Slovnik Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Anobic VTF Anobic Soeks ruggear Evolveo Q9 Anobic 5000 ECTACO Překladač ECTACO mapy Rating Heureka.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Green Test ECO akce info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 raj-elektra.cz Ruggear 500 a vyuka software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Travel Runbo Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic prekladač Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Partner Lux 2 Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky