Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
PC Translator Anobic TS Apps Anobic Tablety Anobic ST ekotester Soeks Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz Scanmarker Anobic 9500 Pro Anobic 5000 TOP5 Anobic 4000 anobic Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro Anobic 6000 jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Slovnik Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 8000 Pro ruggear Anobic 5000SK Anobic 4000 Apps Memrise Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE Elektronické překladače mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ectaco Ekotester GreenTest Apps Duolingvo jazyková znalost Anobic VT ASK Anobic VTF skener Hovoriaci vreckový překladač řeči soeks ECTACO infografika ectaco jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S vyuka Partner Lux 3 výukový tablet Green Test ECO Soeks Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Anobic Evolveo Q9 Výukový Tablet Rating Heureka.cz Partner Lux 2 Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO akce Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Anobic Translator Scanmarker Air v App Storu... ANOBIC VT ASK Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. info ECTACO Runbo Scanmarker Air Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic software ECTACO Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky