Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Partner Lux 2 Ekotestr Soeks Překladač Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 5000 vyuka výukový tablet Anobic 8000 Pro anobic Anobic prekladač Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Tablet Element Anobic VT ASK Runbo Anobic 6000 Travel Runbo Překladač Anobic TS. Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Scanmarker Air Dětský výukový tablet PC Translator skener Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000SK Anobic 7000 Anobic Translator ekotester Soeks Anobic Soeks jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Anobic 4000 info ECTACO ruggear jazyková znalost Partner Lux 3 TOP5 mapy Anobic 4000 vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Výukový Tablet Apps Anobic Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Překladač Anobic TL Anobic 6000S Ekotester GreenTest Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Slovnik Anobic Scanmarker Výukový tablet Anobic ST soeks raj-elektra.cz Evolveo Q8 ectaco akce Green Test ECO ECTACO infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky