Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
soeks ECTACO Partner Lux 3 Překladače Anobic Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Anobic Translator Partner Lux 2 Anobic VT ASK ectaco Soeks vyuka Anobic 9500 Pro Runbo Anobic 4000 Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic 7000 TOP5 Anobic 7000 PC Translator skener Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic Výukový Tablet Překladač Evolveo Q8 Anobic Tablet Element Ekotester GreenTest Green Test ECO Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK ruggear ekotester Soeks Dětský výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy Anobic 6000 jazyková znalost Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz Anobic TS Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Apps Anobic jazykový komunikátor software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Scanmarker akce Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker anobic EVOLVEO Q8 LTE výukový tablet Anobic 8000 Pro Anobic 4000 info ECTACO Anobic 9000 Pro Apps Memrise infografika ectaco Anobic prekladač Překladač ECTACO Rating Heureka.cz Anobic 5000 Ekotestr Soeks Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky