Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
Překladač Anobic TS. Ekotester GreenTest Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Runbo raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Partner Lux 3 Překladač ECTACO jazykový komunikátor Apps Duolingvo Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Anobic VTF Anobic 4000 Anobic 7000 Tablet Element ectaco Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet Anobic ruggear jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE Rating Heureka.cz mapy Apps Anobic ekotester Soeks Anobic 9500 Pro infografika ectaco info ECTACO Partner Lux 2 TOP5 Anobic VT vyuka Překladače Anobic PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 Překladač Green Test ECO Ruční skener ScanMarker ECTACO vreckový překladač řeči software ECTACO Anobic 9000 Pro ANOBIC VT ASK akce Anobic VT ASK Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q8 Elektronické překladače Anobic 6000S Anobic TS Anobic prekladač Anobic Translator Ekotestr Soeks Anobic 4000 anobic Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air Soeks Anobic 8000 Pro Anobic 6000 Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Travel Runbo Překladač Anobic TL Výukový Tablet soeks Překladač Anobic Apps Memrise skener Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky