Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
ANOBIC VT ASK Anobic 6000 Anobic VT ekotester Soeks Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Runbo Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker PC Translator Ekotestr Soeks Anobic VTF Anobic 9500 Pro Anobic prekladač software ECTACO Kapesní překladač Anobic akce ruggear Anobic Překladač Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Soeks Ekotester GreenTest anobic TOP5 Anobic 5000SK Tablet Element Anobic TS raj-elektra.cz Anobic Translator Scanmarker Air Evolveo Q9 výukový tablet vyuka Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic Anobic 6000S Apps Anobic skener Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Překladač Apps Memrise Elektronické překladače ectaco Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Travel Runbo ECTACO Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka mapy Anobic 4000 jazykový komunikátor Slovnik Anobic Anobic 4000 soeks Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Překladač Anobic TL infografika ectaco Evolveo Q8 Green Test ECO Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky