Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
Výukový tablet Anobic ST info ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro TOP5 Anobic 9000 Pro ECTACO Ekotestr Soeks Scanmarker Air anobic ectaco Slovnik Anobic software ECTACO mapy skener Anobic prekladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo Partner Lux 3 Apps Anobic akce infografika ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Anobic VT Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Air Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO raj-elektra.cz Tablet Element Anobic TS Výukový Tablet jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Anobic Translator ruggear Anobic Apps Memrise Rating Heureka.cz soeks výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Anobic VT ASK Překladače Anobic Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q8 ekotester Soeks Překladač Anobic Runbo Anobic 4000 Scanmarker Apps Duolingvo Elektronické překladače jazykový komunikátor vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Partner Lux 2 Ruggear 500 a vyuka Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 Anobic 5000SK Anobic 4000 Překladač Green Test ECO vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky