Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
Jazykové a vzdělávací programy Soeks Anobic prekladač výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Travel Runbo Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TS. akce Scanmarker Air jazykový komunikátor Elektronické překladače Slovnik Anobic Partner Lux 2 software ECTACO raj-elektra.cz Green Test ECO Anobic 6000S vyuka vreckový překladač řeči Anobic TS Překladač Anobic TL Překladače Anobic anobic Anobic 4000 ruggear Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 infografika ectaco TOP5 Anobic Translator Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Partner Lux 3 Anobic VT ASK Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Anobic 7000 Anobic 5000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Překladač Evolveo Q8 Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Memrise Anobic 9500 Pro Výukový Tablet Ekotestr Soeks skener Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE ECTACO info ECTACO Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Runbo PC Translator Anobic 6000 Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 ectaco mapy Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky