Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TL Deluxe

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor Anobic · 10/7/2016 07:18:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTLDeluxeectacoanobicscanmarkerskener
Elektronický překladač ANOBIC TL Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?

Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TL Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. Internetové připojení můžete libovolně zapínat a vypínat a můžete ho dokonce opatřit heslem. 

Překladač ANOBIC TL Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:

  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky
  • Hudba, videa, hry
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play, GPS

ECTACO Reklama

Clouds
jazykový komunikátor Anobic ectaco software ECTACO infografika ectaco Ruční skener ScanMarker akce Apps Duolingvo ekotester Soeks Partner Lux 2 Scanmarker Překladač Anobic 7000 Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Překladač Anobic Překladače Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks ECTACO Anobic Translator soeks Ekotestr Soeks anobic Anobic prekladač mapy Apps Anobic info ECTACO Anobic 4000 Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic PC Translator vyuka Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Travel Runbo Anobic 5000 Překladač jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise Ruggear 500 a vyuka skener Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 9500 Pro Anobic VT Elektronické překladače Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear výukový tablet jazyková znalost Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Tablet Element Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 3 Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic 6000S Anobic 7000 Green Test ECO Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Scanmarker Air Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Anobic VTF Překladač ECTACO Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky