Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
vreckový překladač řeči software ECTACO info ECTACO Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz ECTACO Anobic Překladač Anobic TL akce Tablety Anobic ST Partner Lux 3 ekotester Soeks Anobic prekladač Anobic TS Anobic 7000 Překladač Anobic Anobic 4000 Překladač ECTACO PC Translator výukový tablet Anobic VT Tablet Element skener Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker ruggear mapy Anobic 9000 Pro Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest Runbo Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Duolingvo Výukový Tablet Evolveo Q9 Ekotestr Soeks Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Anobic Anobic 5000SK Scanmarker Překladače Anobic Soeks Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... soeks anobic Partner Lux 2 jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 Green Test ECO Překladač Anobic 7000 Anobic VTF Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Apps Memrise infografika ectaco Anobic Translator jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Air TOP5 Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 ectaco Anobic 9500 Pro Elektronické překladače Anobic 6000 Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky