Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Apps Duolingvo Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL výukový tablet Partner Lux 2 Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Tablet Element Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Anobic 5000 Anobic Rating Heureka.cz Anobic TS Překladač Anobic TL Scanmarker Air info ECTACO Anobic VT ASK Překladače Anobic ECTACO PC Translator EVOLVEO Q8 LTE Runbo ekotester Soeks vyuka Anobic 4000 Anobic VT Apps Memrise ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco Partner Lux 3 Slovnik Anobic Překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Výukový tablet Anobic ST TOP5 Překladač ECTACO Tablety Anobic ST Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Evolveo Q9 skener Anobic 6000S raj-elektra.cz Green Test ECO Anobic 6000 Apps Anobic Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic TS. akce Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker mapy Travel Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Anobic 7000 soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker software ECTACO Evolveo Q8 Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro Překladač Dětský výukový tablet Anobic Translator ruggear
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky