Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Ruggear 500 a vyuka Tablet Element anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S jazykový komunikátor Anobic prekladač akce Anobic VTF Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic jazyková znalost Slovnik Anobic Partner Lux 2 Anobic 9500 Pro ectaco Evolveo Q9 Překladač Anobic 5000 software ECTACO raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Rating Heureka.cz Výukový Tablet Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TL TOP5 Anobic 5000SK PC Translator Anobic 7000 info ECTACO Anobic Translator Scanmarker Air Ekotestr Soeks Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Apps Memrise ANOBIC VT ASK infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 skener Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Air Scanmarker Ruční skener ScanMarker ECTACO Apps Anobic Anobic VT Tablety Anobic ST Anobic TS ruggear soeks Anobic 4000 Soeks Elektronické překladače vyuka Travel Runbo Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... mapy Anobic 6000 Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky