Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic 7000 jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Green Test ECO Anobic VTF Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. TOP5 Ruční skener ScanMarker Air Překladač ECTACO Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic 4000 Evolveo Q9 ECTACO Apps Duolingvo Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka Runbo Překladač Anobic TL Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic VT Překladače Anobic Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air vyuka Slovnik Anobic Scanmarker Soeks Anobic 5000 Anobic ruggear raj-elektra.cz Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Anobic prekladač Překladač ekotester Soeks PC Translator vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet skener mapy Anobic 6000 Apps Memrise software ECTACO ectaco Překladač Anobic 7000 akce Anobic VT ASK Travel Runbo Ekotestr Soeks anobic soeks Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest Tablety Anobic ST Partner Lux 3 Tablet Element
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky