Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic VTF ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker akce Anobic 9500 Pro ruggear Evolveo Q8 Anobic TS Soeks Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Partner Lux 2 Apps Memrise Ekotester GreenTest Apps Duolingvo infografika ectaco Anobic 4000 Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo raj-elektra.cz soeks anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TL jazykový komunikátor ekotester Soeks Evolveo Q9 mapy Anobic 4000 Runbo Scanmarker výukový tablet Rating Heureka.cz Anobic 5000 info ECTACO Green Test ECO Anobic Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy TOP5 Výukový Tablet PC Translator Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic ECTACO Anobic 5000SK Tablet Element Elektronické překladače Anobic 6000 Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S software ECTACO skener Překladače Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač ectaco Překladač Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks Anobic Translator Apps Anobic Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air Anobic 8000 Pro vyuka Dětský výukový tablet Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky