Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Partner Lux 3 Anobic 5000SK jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic TT Jazykové a vzdělávací programy vyuka Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK Překladač Anobic anobic Anobic 7000 Anobic 8000 Pro raj-elektra.cz Evolveo Q9 Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 Překladač Anobic VTF jazyková znalost Travel Runbo Apps Memrise Anobic 4000 Ekotester GreenTest Apps Anobic software ECTACO Anobic 9500 Pro Anobic 6000S akce PC Translator Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový Tablet Anobic VT Anobic prekladač soeks Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000 ekotester Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air Runbo Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Anobic TS Elektronické překladače skener Anobic Translator Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Rating Heureka.cz ectaco Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker ruggear výukový tablet Evolveo Q8 Anobic Soeks jazykový komunikátor jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 Tablety Anobic ST Anobic 4000 mapy Překladač Anobic 7000 info ECTACO Apps Duolingvo Green Test ECO Překladač Anobic TL Překladač ECTACO ECTACO Scanmarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky