Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Kapesní překladač Anobic vyuka ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Air Dětský výukový tablet Překladač Překladač ECTACO Anobic VT ASK Green Test ECO ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Anobic Runbo jazykový komunikátor Anobic 7000 software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Anobic 5000SK Anobic TS Tablety Anobic ST skener Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9500 Pro EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL Apps Duolingvo jazyková znalost Anobic prekladač Rating Heureka.cz Travel Runbo soeks ekotester Soeks Překladače Anobic ruggear Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Anobic 5000 vreckový překladač řeči Soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Překladač Anobic Partner Lux 3 PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Evolveo Q9 anobic Překladač Anobic 7000 Apps Anobic Scanmarker Ekotestr Soeks Výukový Tablet Anobic VT TOP5 Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air Anobic 8000 Pro Anobic Translator ECTACO Ekotester GreenTest Anobic Elektronické překladače Tablet Element infografika ectaco Evolveo Q8 akce Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka výukový tablet Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker mapy Anobic 6000 Anobic 6000S Apps Memrise
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky