Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Recenze: Evolveo StrongPhone Q8 LTE

Vytvořil www.mobilmania.cz v jazykový komunikátor · 10/4/2016 15:03:00
Tags: Recenze:EvolveoStrongPhoneQ8LTE
www.mobilmania.cz

Design: na vzhled se nehraje.

Vzhled telefonu napovídá, jaké bude jeho využití. Tělo sice není tak masivní jako u předešlých modelů, přesto jeho rozměry činí 151 × 75 × 15 mm, hmotnost se pak zastavila na citelných 240 gramech. Přední strana je již tradiční. Nachází se zde displej, trojice nepodsvícených dotykových tlačítek (nabídka menu, domů a zpět), přední kamerka, sluchátko a senzory s notifikační diodou. Dole pod displejem najdete také mikrofon.

Zrozen do terénu.

Vnější ochranu tvoří pogumovaná vrstva podél celého telefonu, která spolu z hořčíkovým vnitřním rámem zajišťuje vysokou pevnost a také odolnost vůči pádům a vibracím. Smartphone se může chlubit také certifikací IP68, která je garancí odolnosti vůči prachu a ponoření do vody v hloubce až 1,2 metru po dobu jedné hodiny. Nutné je však mít zakryté všechny konektory těsnící krytkou. 

StrongPhone Q8 je též certifikován americkým ministerstvem obrany podle standardu MIL-STD-810G:2008, kde byl testován při nízkém tlaku, vysoké vlhkosti, slunečním záření a v kyselém prostředí. Jedná se tedy o užitečného společníka do všelijakých podmínek.

Displej: ideál zvaný HD

Pod ochranným sklíčkem Gorilla Glass 3 se ukrývá 4,5" IPS displej s více než dostačujícím HD rozlišením 1 280 × 720 pixelů (jemnost 326 ppi). Zobrazovač nabídne věrné barvy a skvělé pozorovací úhly, a potěšil mě i vysoký maximální jas. Špatná je ale automatická regulace, kterou dříve či později vypnete a budete ji raději řídit manuálně.
Telefon nabízí také rychlé funkce jako probuzení dvojitým poklepáním, nebo rychlé otevření aplikace nakreslením jejího začínajícího písmena. Ze zkušenosti však musím říct, že si s tím Evolveo moc nevyhrálo a gesta i dvojité poklepání si fungují, jak se jim zachce a někdy je třeba akci několikrát zopakovat než ji telefon rozpozná....
Clouds
Runbo Překladač Anobic TL Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Anobic 7000 vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Anobic Partner Lux 3 ectaco akce jazykový komunikátor vyuka Dětský výukový tablet PC Translator Evolveo Q8 Překladač software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic anobic Anobic VT Překladače Anobic Anobic 5000SK jazyková znalost ruggear Green Test ECO Ekotester GreenTest Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka infografika ectaco ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Tablet Element Apps Memrise Apps Anobic Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic Rating Heureka.cz Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 2 Anobic 6000S Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Tablety Anobic ST Anobic 6000 Anobic Translator Evolveo Q9 ekotester Soeks info ECTACO Anobic 4000 soeks Výukový Tablet Anobic 5000 skener Anobic prekladač Soeks Anobic TS ECTACO Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 mapy Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE Travel Runbo Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky