Osobní rozvoj cizích jazyků... - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Osobní rozvoj cizích jazyků...

Vytvořil Alex Porp v ECTACO · 25/7/2016 18:15:00
Tags: Osobnírozvojcizíchjazyků...
Osobní rozvoj cizích jazyků je i v mnohých zaměstnáních, kde samotný zaměstnavatel chce, aby se lidé učili a nějakým způsobem svoje dovednosti v angličtině každým dnem zlepšovali, což je jenom a pouze na daném zaměstnavateli, že jim tuto věc celkově umožní. Je to rozhodně zajímavá a ojedinělá věc, nicméně v poslední době se to celkem hodně řeší v mnohých zaměstnáních, že chtějí aby se lidé denně vzdělávali. Pochopitelně ve svém volném času, ale zase na druhou stranu zcela zdarma. To jsou asi ty nejlepší a největší lákadla, jaké si celkově může přát.



Angličtina je pochopitelně asi ten nejrozšířenější jazyk, jaký existuje a vy sami si podle toho můžete organizovat svůj budoucí život. V každém zaměstnání si rozhodně většina lidí vyžaduje alespoň nějaké základy angličtiny, které v dnešní době většina lidí již umí a ovládá. Vždyť i většina aplikací a programů jsou v dnešní době ovládány v anglickém jazyce, takže se tímto způsobem člověk neustále zdokonaluje a zlepšuje v daném jazyce, který je pochopitelně v drtivé většině případů angličtina, která v dnešní době jak se říká vládne světu.

ECTACO



Clouds
Anobic 6000 Anobic prekladač info ECTACO skener jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 mapy ectaco jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz jazykový komunikátor Scanmarker Air TOP5 Tablety Anobic ST Apps Anobic Slovnik Anobic Anobic TS Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Překladač Ekotester GreenTest Soeks anobic Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Anobic Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro Apps Memrise Anobic 4000 vyuka infografika ectaco Anobic Translator Evolveo Q9 vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Překladač ECTACO Anobic 7000 soeks Evolveo Q8 ekotester Soeks ruggear Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT ECTACO Runbo Tablet Element Jazykové a vzdělávací programy Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 akce Anobic 9000 Pro PC Translator Partner Lux 3 Anobic 6000S Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo výukový tablet EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Překladač Anobic TL software ECTACO Green Test ECO Ekotestr Soeks Výukový Tablet ANOBIC VT ASK Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky