Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Anobic Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic VT ASK Scanmarker Air Travel Runbo Apps Duolingvo Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic 7000 výukový tablet Slovnik Anobic info ECTACO Scanmarker Anobic 7000 ectaco anobic TOP5 Překladače Anobic vreckový překladač řeči soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Anobic 9000 Pro Výukový tablet Anobic ST infografika ectaco Dětský výukový tablet Výukový Tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks ECTACO akce Anobic prekladač raj-elektra.cz EVOLVEO Q8 LTE Runbo software ECTACO Anobic VT Tablety Anobic ST skener ANOBIC VT ASK Rating Heureka.cz mapy Green Test ECO Tablet Element Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Anobic VTF Anobic 6000S Anobic Translator vyuka jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Překladač Anobic TS. Evolveo Q9 Apps Anobic Překladač Anobic jazyková znalost Anobic 5000SK Ekotester GreenTest PC Translator ekotester Soeks Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro Anobic 6000 Anobic TS Překladač ECTACO Překladač ruggear Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky