Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
Překladač Anobic 7000 info ECTACO Anobic Translator infografika ectaco Scanmarker PC Translator vreckový překladač řeči Anobic prekladač Tablet Element Anobic 5000 vyuka Překladač Anobic raj-elektra.cz Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Runbo Rating Heureka.cz skener jazyková znalost Ekotester GreenTest Anobic TS Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Anobic 8000 Pro výukový tablet Anobic Ekotestr Soeks TOP5 Překladače Anobic Apps Anobic Překladač Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000SK Tablety Anobic ST Anobic VT Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Výukový Tablet Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Green Test ECO ectaco Anobic 9000 Pro ECTACO Soeks ruggear Anobic 4000 mapy Překladač Anobic TL akce Anobic 9500 Pro Překladač ECTACO Evolveo Q9 soeks Anobic 6000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky