Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
výukový tablet Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 akce Apps Memrise jazykový komunikátor Překladač info ECTACO Anobic 9000 Pro infografika ectaco ruggear Anobic prekladač ECTACO Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TS. mapy jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Apps Duolingvo Anobic Translator Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF Ekotester GreenTest raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Anobic ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Partner Lux 2 Rating Heureka.cz Anobic 5000 ectaco Elektronické překladače vyuka Překladač Anobic TL Anobic 7000 Anobic 9500 Pro ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT ASK Slovnik Anobic Tablety Anobic ST Anobic TS Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Ruggear 500 a vyuka Runbo skener Tablet Element PC Translator TOP5 Anobic VT Scanmarker soeks Scanmarker Air Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE anobic Anobic 6000S vreckový překladač řeči Anobic 6000 Ekotestr Soeks Green Test ECO Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic software ECTACO Travel Runbo Partner Lux 3 Evolveo Q8 Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky