Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
Anobic 9000 Pro Jazykové a vzdělávací programy Rating Heureka.cz vyuka Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic TOP5 Anobic Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Překladač anobic Scanmarker Air ekotester Soeks Evolveo Q8 Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL výukový tablet infografika ectaco Anobic VTF Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Anobic 5000SK Anobic VT ASK Ekotestr Soeks soeks Překladače Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Anobic 6000S vreckový překladač řeči Travel Runbo Anobic 8000 Pro software ECTACO akce Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO Anobic 4000 Dětský výukový tablet raj-elektra.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 PC Translator ruggear Anobic 5000 skener Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Green Test ECO Partner Lux 2 Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro Tablet Element Anobic TS ectaco Ekotester GreenTest Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Anobic Translator Elektronické překladače Apps Anobic Apps Duolingvo jazykový komunikátor Anobic 7000 Anobic prekladač Runbo Anobic VT mapy Překladač Anobic TS. ECTACO ANOBIC VT ASK info ECTACO Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky