Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
Anobic 6000 Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO skener ekotester Soeks jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Anobic TS mapy Anobic 6000S Překladač ECTACO Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 anobic Kapesní překladač Anobic Apps Anobic Anobic 9000 Pro ECTACO Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Apps Memrise vyuka Dětský výukový tablet PC Translator Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Apps Duolingvo vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT Anobic 9500 Pro Green Test ECO výukový tablet ruggear Ekotester GreenTest Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač infografika ectaco Runbo Překladač Anobic Partner Lux 3 Překladače Anobic Výukový tablet Anobic ST Ruggear 500 a vyuka TOP5 Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO ectaco Travel Runbo Soeks akce Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Překladač raj-elektra.cz Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro ANOBIC VT ASK Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový Tablet Rating Heureka.cz Partner Lux 2 Anobic 7000 Elektronické překladače Ekotestr Soeks Anobic 4000 Anobic 4000 Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky