Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
Ekotestr Soeks infografika ectaco Jazykové a vzdělávací programy Ekotester GreenTest Scanmarker Ruční skener ScanMarker Anobic VTF PC Translator Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 9000 Pro výukový tablet Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Anobic TS Anobic 4000 vyuka Green Test ECO Výukový Tablet Anobic 7000 ECTACO raj-elektra.cz Slovnik Anobic EVOLVEO Q8 LTE Runbo Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Dětský výukový tablet Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT anobic jazykový komunikátor Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 jazykový komunikátor software ECTACO Anobic 6000S Rating Heureka.cz Partner Lux 3 Anobic 8000 Pro Anobic prekladač Apps Anobic Apps Memrise Překladač Anobic Anobic 5000SK Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST mapy soeks akce Anobic Translator Soeks ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Scanmarker Air v App Storu... Anobic 9500 Pro jazyková znalost Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 6000 Tablet Element TOP5 Anobic VT info ECTACO Překladač Anobic 7000 skener Anobic 4000 ectaco Apps Duolingvo Evolveo Q8 Anobic 5000 vreckový překladač řeči Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky