Evolveo StrongPhone Q8 Pro - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 Pro

Vytvořil ECTACO v jazykový komunikátor · 6/4/2016 06:45:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8Pro
Česko<->Anglicky/Česko<->Německy smartphone & komunikátor Evolveo Q8 Pro LTE je produkt nejvyšší kvality. Určen pro lidi, kteří nejvíce ocení kvalitu, zpracování a vysoký stupeň sofistikovanosti. Jedná se o zařízení, které je vynikající pro cestovní ruch, podnikání nebo diplomatické cesty do zahraničí.  Také je určen pro ty, kteří se chtějí naučit cizí jazyk, na cestách nebo v práci a ve svém volném čase. Rozšířené databáze výuky jazyku a doplněné o výslovnost lektorem cizího jazyka, také obsahuje další programy a vychytávky, například: obrázkový slovník, audio a video přehrávač .

Skener.

Nový Bluetooth skener od ECTACO podporován OCR bude přenášet text, přímo do Evolveo Q8 Pro LTE. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS.

Clouds
Anobic 4000 Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic 7000 Anobic VT ASK jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Tablet Element Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK ECTACO infografika ectaco Překladač Anobic TS. Apps Memrise Anobic 8000 Pro mapy vyuka Partner Lux 3 Anobic prekladač ekotester Soeks Rating Heureka.cz Slovnik Anobic Anobic 9000 Pro Anobic TS Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Překladač Anobic Runbo Ekotestr Soeks Výukový Tablet akce TOP5 jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Green Test ECO Apps Duolingvo Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Evolveo Q8 skener PC Translator Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Tablety Anobic ST ruggear Scanmarker Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT info ECTACO Překladač Anobic 6000S raj-elektra.cz EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Anobic 5000 software ECTACO Apps Anobic Soeks Anobic Translator Překladač Anobic TL výukový tablet Ekotester GreenTest Překladač ECTACO Anobic ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky