Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Anobic VT ASK jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Anobic Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VT Elektronické překladače Překladač Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet TOP5 ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Anobic soeks Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Překladač Anobic Překladač ECTACO mapy Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo info ECTACO vreckový překladač řeči Runbo Ekotester GreenTest Anobic 6000S Green Test ECO EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 3 software ECTACO akce Apps Anobic Překladače Anobic skener Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Rating Heureka.cz Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 ectaco Ekotestr Soeks Tablet Element Anobic 4000 Anobic 9000 Pro ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q9 raj-elektra.cz Překladač Anobic 7000 výukový tablet Překladač Anobic TS. Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Scanmarker Scanmarker Air Anobic 4000 Anobic 5000 ruggear Kapesní překladač Anobic vyuka Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Anobic Translator anobic Překladač Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo Anobic TS Anobic prekladač Partner Lux 2 Apps Memrise infografika ectaco ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Anobic VTF
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky