Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Slovnik Anobic infografika ectaco Green Test ECO Anobic 4000 Tablet Element info ECTACO Překladače Anobic Anobic Translator Anobic VT Anobic 7000 Apps Memrise Překladač Anobic TL Travel Runbo Anobic 6000 Apps Duolingvo soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Scanmarker Air Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco Překladač ECTACO EVOLVEO Q8 LTE Partner Lux 2 Soeks výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST ekotester Soeks ruggear skener Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka ECTACO akce Anobic 8000 Pro Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic TS PC Translator Anobic 5000 Anobic 9500 Pro TOP5 Scanmarker Překladač jazykový komunikátor Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Runbo jazyková znalost Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz Elektronické překladače Anobic 4000 mapy Anobic jazykový komunikátor Anobic Kapesní překladač Anobic TT anobic ANOBIC VT ASK software ECTACO Anobic 9000 Pro vyuka Ruční skener ScanMarker Anobic VTF Výukový Tablet Apps Anobic Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky