Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Green Test ECO Anobic VT Anobic 5000SK Partner Lux 2 Anobic 5000 Anobic 7000 Evolveo Q9 Dětský výukový tablet vreckový překladač řeči Anobic TS Rating Heureka.cz mapy Ruční skener ScanMarker Apps Anobic ekotester Soeks Překladač Anobic software ECTACO Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator ECTACO Scanmarker Air Scanmarker Slovnik Anobic TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Elektronické překladače Hovoriaci vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Výukový Tablet jazykový komunikátor soeks Anobic 4000 Tablet Element Anobic VT ASK Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Travel Runbo Anobic prekladač Evolveo Q8 akce skener Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TS. PC Translator Anobic 9500 Pro Překladače Anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Anobic Překladač Apps Memrise ectaco ruggear ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Anobic 6000 vyuka Runbo Anobic Kapesní překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST infografika ectaco Anobic 6000S Soeks Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE raj-elektra.cz info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky