Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Anobic 9500 Pro Anobic 4000 infografika ectaco Anobic 6000S Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Runbo Výukový Tablet Překladač Anobic 7000 ectaco Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro Anobic 5000 ANOBIC VT ASK vreckový překladač řeči ECTACO Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic akce Anobic 6000 Scanmarker Evolveo Q8 Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Jazykové a vzdělávací programy Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elektronické překladače Ekotestr Soeks vyuka Green Test ECO Travel Runbo Evolveo Q9 Anobic 5000SK Kapesní překladač Anobic PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic 4000 anobic TOP5 soeks Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO Apps Duolingvo Anobic Translator výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT ruggear Překladač Anobic Apps Anobic Překladač Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 7000 ekotester Soeks Anobic Anobic VT ASK Rating Heureka.cz Anobic VTF software ECTACO raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet mapy Překladače Anobic Apps Memrise Anobic TS jazykový komunikátor jazyková znalost Scanmarker Air jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky