Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Scanmarker Ruggear 500 a vyuka info ECTACO software ECTACO Anobic 6000S Soeks Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT Evolveo Q8 ectaco raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Jazykové a vzdělávací programy Anobic Apps Duolingvo ruggear Tablet Element jazykový komunikátor Překladač Anobic TL anobic TOP5 Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST akce Tablety Anobic ST Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Runbo Slovnik Anobic Výukový Tablet Evolveo Q9 ECTACO skener Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic prekladač výukový tablet jazykový komunikátor Anobic jazyková znalost Anobic VT ASK Green Test ECO Partner Lux 2 Anobic 8000 Pro Anobic TS Anobic VT PC Translator EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Anobic 4000 Překladač Anobic TS. Anobic Translator Ekotester GreenTest Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Překladače Anobic Anobic 7000 Překladač Překladač ECTACO vyuka Dětský výukový tablet Scanmarker Air Travel Runbo soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker mapy Apps Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky