Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Anobic VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO ruggear Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT ekotester Soeks Anobic 5000 Překladač Anobic TS. Runbo Tablet Element Anobic 7000 Anobic TS Překladač Apps Duolingvo vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK ectaco Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic software ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Slovnik Anobic soeks vyuka výukový tablet anobic Ekotestr Soeks Anobic 6000 Překladače Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest TOP5 Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor PC Translator Scanmarker Air Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Soeks Anobic prekladač Green Test ECO Tablety Anobic ST Anobic Translator Anobic 5000SK Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka Travel Runbo Překladač Anobic TL Partner Lux 2 Anobic VT jazyková znalost Evolveo Q9 Dětský výukový tablet ECTACO Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Výukový Tablet akce infografika ectaco mapy Anobic skener Překladač Anobic 7000 Scanmarker Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Apps Memrise Překladač Anobic Anobic 6000S Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky