Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo infografika ectaco ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TS. Anobic 7000 jazykový komunikátor Překladač Anobic 7000 Anobic ekotester Soeks Anobic Translator Anobic prekladač Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 ruggear Ruční skener ScanMarker Anobic TS Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... info ECTACO anobic Anobic 9500 Pro Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL software ECTACO Dětský výukový tablet Překladač Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic jazyková znalost Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK Evolveo Q9 Ekotestr Soeks Překladač Anobic Tablet Element Překladače Anobic Anobic VTF Anobic VT ASK vyuka výukový tablet Soeks Apps Anobic Ruční skener ScanMarker ECTACO ectaco vreckový překladač řeči Scanmarker Anobic 4000 Apps Memrise TOP5 Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy Ekotester GreenTest Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Partner Lux 2 Rating Heureka.cz mapy Elektronické překladače Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. akce Evolveo Q8 Anobic 5000 PC Translator Runbo Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči skener Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky