Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Evolveo StrongPhone Q8 – terminátor s LTE

Vytvořil freebit.cz v jazykový komunikátor · 4/4/2016 06:34:00
Tags: EvolveoStrongPhoneQ8terminátorsLTE
Odolných telefonů na trhu pár máme a asi se všichni shodneme na tom, že to nejsou žádní krasavci. Jenže to ani být nemají. Jsou to telefony takzvaně do terénu. Jejich primární vlastností má být odolnost. Cokoliv navíc je v podstatě bonus. Ale doba pokročila a i stavbyvedoucí si chce při pauze na oběd pustit nějaké video na YouTube, nebo nahrát selfičko v nové helmě na Instagram. Takže už i od těchto zařízení očekáváme moderní technologie běžné v telefonech do města.

Začněme tím, co je zřejmě u takzvaného outdoorového telefonu nejdůležitější. Začneme tedy tělem a konstrukcí telefonu. Po vybalení z krabičky nás nečeká žádné přehnané nadšení, telefon vypadá jako mnoho GPS navigací. Je černý, gumový a buclatý. To má ale dobrý důvod. Evolveo se totiž u tohoto modelů může chlubit nejvyšší certifikací odolnosti.

Certifikace IP68 zaručuje odolnost proti vniknutí prachu a při ponoření do vody po dobu 60 minut v hloubce 1,2 metru. To není špatné. Taky telefon vydrží různé pády a nárazy, třeba přes kapsu. To je dáno technologií, kterou Evolveo při vývoji a výrobě telefonu použilo. Vnitřní ochranný rám SolidStone je vyroben s použitím hořčíku.

Celá konstrukce splňuje podmínky testů Ministerstva obrany USA. Testy zařízení probíhají při nízkém tlaku ve velké nadmořské výšce, při zvýšené vlhkosti, intenzivním slunečním záření a v kyselém prostředí. Klidně si tedy dovedu představit nějaké amerického mariňáka, Ramba, který se vynoří z močálu uprostřed džungle, koukne se na Google Mapy, checkne se na Foursquare a pokračuje v plnění mise.

Ke koukání na Google Mapy mu pomůže 4,5´ HD IPS displej (1280 x 720), který chrání odolné sklo Gorilla Glass 3. Ani po několika nechtěných pádech nebyl na displeji ani náznak škrábance.
Pro focení a natáčení jsou tu dvě kamery. Ta hlavní, umístěná na zádech zařízení má rozlišení 13 MPx, podporu LED blesku a dokáže natáčet video ve FullHD kvalitě. Ta přední má rozlišení pouze 2 MPx. 

Telefon se prodává s předinstalovaným systémem Android ve verzi 4.4.4 KitKat. To by bylo v pořádku, ale po prvním zapnutí zde chyběly některé, jindy standardní, aplikace a bylo třeba je doinstalovat. Namátkou tu není aplikace pro YouTube. Baterie v telefonu má kapacitu 3700 mAh. 

______________________________________________________________________________

Reklama ECTACO
________________________________________________

Clouds
Anobic 4000 Překladač Anobic Překladač ECTACO Scanmarker Air v App Storu... Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic VT Výukový tablet Anobic ST Tablet Element Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči anobic Anobic 5000 akce Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise ruggear Anobic 5000SK Apps Duolingvo Ekotester GreenTest ectaco ekotester Soeks Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Anobic VTF Dětský výukový tablet Elektronické překladače Jazykové a vzdělávací programy software ECTACO Anobic prekladač Překladač Anobic TS. Překladač Anobic TL Scanmarker Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 skener info ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO jazykový komunikátor Anobic soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic 7000 výukový tablet Kapesní překladač Anobic Anobic TS Soeks Travel Runbo Anobic 9000 Pro Green Test ECO Anobic 6000S PC Translator Runbo vyuka Překladač Překladače Anobic Partner Lux 2 Scanmarker Air jazyková znalost jazykový komunikátor raj-elektra.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 mapy Tablety Anobic ST infografika ectaco Partner Lux 3 Anobic VT ASK TOP5 vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Slovnik Anobic Anobic Ekotestr Soeks Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky