Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
ECTACO ekotester Soeks Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 2 Ekotester GreenTest infografika ectaco Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic Anobic 6000 Anobic 4000 Runbo EVOLVEO Q8 LTE ectaco ruggear ANOBIC VT ASK jazyková znalost Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air v App Storu... Překladače Anobic Scanmarker Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Překladač Anobic soeks Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka Partner Lux 3 Anobic Translator anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Anobic VTF Apps Duolingvo vreckový překladač řeči mapy Výukový tablet Anobic ST TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 Anobic VT Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač Green Test ECO Překladač Anobic TS. Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač výukový tablet Výukový Tablet Anobic VT ASK Anobic 6000S Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro Travel Runbo Soeks Evolveo Q9 Anobic TS Anobic akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO skener software ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000SK Tablet Element Apps Memrise Překladač ECTACO jazykový komunikátor Elektronické překladače Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky