Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
vyuka Anobic 6000 Anobic VTF Apps Duolingvo Green Test ECO Tablet Element Scanmarker Air Anobic TS ANOBIC VT ASK EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Partner Lux 2 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 3 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Výukový Tablet Anobic 4000 Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST Překladač Ruční skener ScanMarker Air akce ECTACO Anobic VT výukový tablet Apps Memrise info ECTACO Anobic mapy Scanmarker Rating Heureka.cz skener ekotester Soeks Slovnik Anobic anobic Anobic Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 Apps Anobic Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL Anobic 4000 software ECTACO infografika ectaco Runbo Anobic 5000 Travel Runbo Evolveo Q8 Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Anobic 6000S Evolveo Q9 Soeks raj-elektra.cz ruggear PC Translator Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Překladač Anobic vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 5000SK Překladač Anobic 7000 Překladač ECTACO ectaco soeks jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky