Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
Anobic 6000 Anobic TS Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise Tablety Anobic ST Ekotester GreenTest Green Test ECO TOP5 Anobic 4000 Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9000 Pro ruggear Tablet Element Anobic Translator ekotester Soeks mapy Ruční skener ScanMarker software ECTACO Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO Výukový Tablet výukový tablet Dětský výukový tablet Ekotestr Soeks Partner Lux 3 Anobic Anobic 7000 Scanmarker Evolveo Q9 Anobic VT jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic jazyková znalost ECTACO Partner Lux 2 info ECTACO vyuka Anobic 6000S Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Překladač Anobic raj-elektra.cz infografika ectaco Soeks Překladač Anobic TL Překladač Anobic TS. Anobic 4000 Travel Runbo Scanmarker Air PC Translator Překladač Anobic 7000 skener Anobic VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Anobic 5000SK Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Anobic 5000 Překladače Anobic Runbo anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči akce Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky