Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
ANOBIC VT ASK Evolveo Q9 Tablet Element Anobic 7000 Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Anobic EVOLVEO Q8 LTE PC Translator Anobic 9500 Pro Anobic Translator Travel Runbo skener Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air Výukový tablet Anobic ST Apps Duolingvo ectaco ruggear Ekotestr Soeks Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Anobic VT ASK Scanmarker Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic akce Překladač ECTACO Anobic 5000 Apps Anobic Rating Heureka.cz Anobic VT anobic vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic Soeks Kapesní překladač Anobic TT info ECTACO vreckový překladač řeči infografika ectaco TOP5 Překladače Anobic Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Anobic prekladač Dětský výukový tablet Evolveo Q8 Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 výukový tablet Apps Memrise software ECTACO Výukový Tablet soeks Anobic 6000S Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST Partner Lux 3 Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro ECTACO Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Slovnik Anobic jazykový komunikátor Anobic TS Ekotester GreenTest mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky