Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
Apps Duolingvo Apps Memrise Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST výukový tablet info ECTACO Runbo Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Ekotestr Soeks Evolveo Q8 Evolveo Q9 Anobic software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladače Anobic Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker ectaco ruggear Dětský výukový tablet soeks Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz Výukový Tablet ekotester Soeks infografika ectaco Scanmarker Jazykové a vzdělávací programy skener Tablet Element Green Test ECO Anobic 5000SK Anobic VT ASK Anobic VT PC Translator Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Apps Anobic Anobic 8000 Pro jazyková znalost Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker mapy jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Anobic Translator Partner Lux 2 vyuka Překladač ECTACO Soeks Anobic 4000 anobic EVOLVEO Q8 LTE akce ECTACO Překladač Anobic TL Anobic TS Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky