Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
výukový tablet Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic 8000 Pro Překladače Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Travel Runbo software ECTACO Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Tablety Anobic ST infografika ectaco Slovnik Anobic Anobic 7000 Anobic 5000SK Apps Anobic jazykový komunikátor PC Translator Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic 7000 ECTACO ectaco Soeks Runbo Elektronické překladače TOP5 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT info ECTACO Překladač Anobic TS. Green Test ECO Překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Rating Heureka.cz EVOLVEO Q8 LTE Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač raj-elektra.cz Výukový tablet Anobic ST Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK Apps Memrise Anobic 5000 Anobic Translator Překladač soeks Tablet Element vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro Anobic 6000 Anobic VT ASK Anobic 6000S jazykový komunikátor Evolveo Q8 ruggear Překladač ECTACO mapy Anobic 4000 Anobic VTF jazyková znalost vyuka Ekotestr Soeks skener Výukový Tablet anobic akce ekotester Soeks Ekotester GreenTest Anobic TS Překladač Anobic TL Anobic 9500 Pro Apps Duolingvo Scanmarker Air Evolveo Q9
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky