Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
Soeks Anobic 4000 Překladač Anobic Ekotestr Soeks ruggear Anobic Translator ekotester Soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Green Test ECO jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Překladač ECTACO Runbo Ruční skener ScanMarker Air Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Anobic 6000 Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Slovnik Anobic Anobic 9500 Pro Tablety Anobic ST Scanmarker Apps Anobic Anobic 5000SK ectaco Evolveo Q9 Anobic prekladač vreckový překladač řeči Evolveo Q8 Překladač Anobic TL Tablet Element Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE soeks Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT výukový tablet Kapesní překladač Anobic software ECTACO skener Anobic 8000 Pro Partner Lux 3 Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy akce jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000S Překladač Anobic 7000 Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo infografika ectaco jazykový komunikátor Překladače Anobic Anobic 9000 Pro PC Translator info ECTACO Anobic 4000 Anobic Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Výukový Tablet Rating Heureka.cz TOP5 raj-elektra.cz ECTACO Anobic 7000 Apps Duolingvo anobic mapy Ruční skener ScanMarker jazyková znalost Scanmarker Air Překladač Ruggear 500 a vyuka
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky