Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků. - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Zaměstnavatelé vyžadují angličtinu už i u dělníků.

Vytvořil ECTACO v jazyková znalost · 6/1/2015 06:43:32
Tags: ectacoZnalostangličtinytranslator

by: http://regiony.impuls.cz

Znalost angličtiny je zejména pro zahraniční zaměstnavatele dnes už standard. Stále častěji ji vyžadují i u dělnických profesí, které v Česku poptávají například v průmyslových zónách.

Většina absolventů středních škol v současnosti cizí jazyk neovládá na funkční úrovni. I z mezinárodních studií vyplývá, že Češi se svou jazykovou vybaveností patří spíše na dno Evropské unie. Podle Michaly Čičvákové z Národního ústavu pro vzdělávání si čeští absolventi svou neschopností domluvit se cizím jazykem zavírají vrátka k zajímavým pozicím.

O české pracovníky je přitom zájem. Mezi nejžádanější patří právě řemeslníci, jejichž jazykové znalosti jsou většinou nejslabší. Čičváková dodává, že největší problém mají střední odborné školy, kde by měl být na cizí jazyky kladen velký důraz. Ve školách ale nemá výuka jazyků pevný koncept.

ECTACO Info


Zdroj článku:Clouds
Ekotester GreenTest jazyková znalost Anobic Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Anobic prekladač Anobic VT ASK Anobic VT Anobic 7000 Slovnik Anobic Green Test ECO ectaco jazykový komunikátor mapy Překladač Anobic Anobic Translator infografika ectaco Anobic 5000SK ruggear Runbo Ekotestr Soeks info ECTACO Soeks skener ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Partner Lux 3 software ECTACO Anobic VTF Překladač Anobic 7000 Anobic 4000 Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Travel Runbo vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... anobic Překladače Anobic výukový tablet soeks Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic PC Translator Překladač Scanmarker Air Anobic 6000S Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Scanmarker Anobic TS Tablety Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE vyuka Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Anobic 8000 Pro ekotester Soeks Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Apps Memrise Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Evolveo Q9 Tablet Element Ruční skener ScanMarker akce TOP5 Anobic 6000 Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky