Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker ectaco software ECTACO jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 akce Výukový tablet Anobic ST Anobic VTF Travel Runbo info ECTACO Apps Anobic Ekotester GreenTest Runbo anobic Evolveo Q8 ekotester Soeks Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TS. Anobic 6000 Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Překladač ECTACO Apps Memrise Anobic ruggear raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči TOP5 Výukový Tablet Evolveo Q9 Anobic Translator Anobic 8000 Pro ECTACO Partner Lux 2 Překladač Rating Heureka.cz Anobic prekladač Tablet Element výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK Green Test ECO Elektronické překladače Dětský výukový tablet Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Soeks vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000SK soeks Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic skener Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Anobic TS jazyková znalost ANOBIC VT ASK Anobic VT Scanmarker Air v App Storu... PC Translator mapy Anobic 6000S infografika ectaco Ekotestr Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky