Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
infografika ectaco jazyková znalost skener Překladač Anobic Překladač Anobic 7000 ruggear Scanmarker Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic prekladač jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo Anobic Translator PC Translator anobic Evolveo Q8 soeks Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 ectaco Anobic 8000 Pro info ECTACO Anobic 6000S Anobic 7000 Překladač ECTACO Anobic 6000 Anobic Evolveo Q9 Anobic 5000 Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air vreckový překladač řeči ECTACO Anobic VT ASK Tablet Element Kapesní překladač Anobic Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor TOP5 vyuka Scanmarker Air Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Soeks Výukový Tablet software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 9000 Pro Tablety Anobic ST Apps Anobic Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka ekotester Soeks Green Test ECO Anobic VT Runbo Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE raj-elektra.cz mapy Anobic 4000 Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy akce Anobic 4000 Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky