Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Rating Heureka.cz Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Travel Runbo akce Překladač Anobic TS. Anobic Translator raj-elektra.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy ectaco Anobic VT Anobic TS infografika ectaco Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker TOP5 ekotester Soeks Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise soeks Anobic Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač anobic Anobic 5000 Anobic VTF software ECTACO vyuka Anobic 6000S Anobic VT ASK Tablet Element jazyková znalost Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO Runbo Ruggear 500 a vyuka Slovnik Anobic info ECTACO Anobic 5000SK Green Test ECO Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Partner Lux 2 Překladač Anobic Partner Lux 3 Překladače Anobic Anobic 4000 Scanmarker Air Evolveo Q9 skener Anobic 9000 Pro Anobic prekladač výukový tablet Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest PC Translator Anobic 6000 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic 7000 ECTACO Anobic 9500 Pro vreckový překladač řeči ruggear
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky