Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Runbo Anobic 4000 Ekotester GreenTest Anobic prekladač Překladač Anobic TL jazyková znalost Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Partner Lux 3 Anobic VT ASK software ECTACO Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TOP5 Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače soeks Anobic TS vyuka Partner Lux 2 Rating Heureka.cz Výukový Tablet mapy Apps Memrise Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Překladač Tablety Anobic ST Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air Dětský výukový tablet Překladač Anobic Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT Kapesní překladač Anobic TT výukový tablet Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic ECTACO akce ANOBIC VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Soeks Anobic 5000SK Anobic 9000 Pro Překladač ECTACO Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL PC Translator ectaco Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S raj-elektra.cz anobic ekotester Soeks Scanmarker Ekotestr Soeks Anobic VTF vreckový překladač řeči skener Anobic 9500 Pro Green Test ECO info ECTACO Tablet Element ruggear EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky