Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE jazykový komunikátor Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Překladač Anobic TS. mapy Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... jazyková znalost Soeks Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Překladače Anobic anobic Výukový Tablet Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker ECTACO vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q8 Překladač Anobic Scanmarker Výukový tablet Anobic ST Ekotester GreenTest Partner Lux 3 akce Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL skener Anobic 5000 soeks Anobic VT ASK PC Translator Kapesní překladač Anobic Anobic TS TOP5 Anobic 6000S Slovnik Anobic Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT Anobic 6000 Apps Anobic ruggear Anobic prekladač výukový tablet ectaco Travel Runbo vyuka Překladač Anobic 7000 ANOBIC VT ASK software ECTACO Apps Memrise Anobic 4000 Evolveo Q9 ekotester Soeks Green Test ECO Anobic Translator raj-elektra.cz Překladač Jazykové a vzdělávací programy Anobic 9500 Pro Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000SK Ekotestr Soeks Apps Duolingvo info ECTACO Anobic 9000 Pro Anobic 4000 infografika ectaco Rating Heureka.cz Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky