Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Překladač Anobic info ECTACO akce anobic Scanmarker Air Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Green Test ECO Anobic 5000 Partner Lux 3 Apps Memrise Evolveo Q9 Výukový Tablet Anobic prekladač Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Výukový tablet Anobic ST Scanmarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9000 Pro Tablet Element ekotester Soeks výukový tablet Kapesní překladač Anobic Překladač Ekotestr Soeks mapy Anobic TS Anobic VTF Apps Duolingvo Anobic 6000S Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Překladač Anobic TL Anobic infografika ectaco Překladač ECTACO Tablety Anobic ST Partner Lux 2 raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro ectaco PC Translator Anobic Translator Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic TOP5 Evolveo Q8 Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Apps Anobic Anobic VT software ECTACO Anobic VT ASK Runbo Překladače Anobic vreckový překladač řeči vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 ruggear soeks Anobic 5000SK jazykový komunikátor Anobic 6000 jazyková znalost Travel Runbo EVOLVEO Q8 LTE Ekotester GreenTest Hovoriaci vreckový překladač řeči skener ECTACO Rating Heureka.cz Elektronické překladače Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky