Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Anobic 5000SK akce PC Translator Ekotestr Soeks Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Výukový Tablet Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 skener Anobic prekladač Scanmarker Air v App Storu... anobic Anobic 4000 Apps Anobic Překladač Anobic 7000 Anobic TS Elektronické překladače ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Anobic 9500 Pro TOP5 Anobic VTF Anobic 6000S ruggear Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000 Anobic 5000 výukový tablet Překladače Anobic ectaco Anobic jazykový komunikátor Anobic software ECTACO Anobic 7000 Tablet Element jazykový komunikátor Překladač Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro Runbo Anobic Translator Scanmarker Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Duolingvo Green Test ECO info ECTACO infografika ectaco Tablety Anobic ST Ekotester GreenTest Slovnik Anobic Partner Lux 3 Anobic VT soeks Překladač Anobic TS. mapy Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Evolveo Q8 ECTACO Travel Runbo vyuka jazyková znalost Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky