Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
Překladač ECTACO Výukový tablet Anobic ST EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK Soeks Apps Duolingvo ectaco Překladač Anobic TS. Anobic 4000 software ECTACO Tablety Anobic ST anobic Anobic 4000 Anobic TS raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči akce PC Translator Anobic 5000 Anobic 7000 Scanmarker Ekotester GreenTest Partner Lux 2 jazyková znalost jazykový komunikátor Anobic VT Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Výukový Tablet Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK výukový tablet info ECTACO vyuka TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Anobic Anobic VTF mapy ruggear Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic soeks Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic prekladač Partner Lux 3 Překladač Anobic Evolveo Q8 ekotester Soeks Anobic 9000 Pro skener vreckový překladač řeči Scanmarker Air Anobic 6000S Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic Překladač Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Runbo infografika ectaco Anobic 5000SK Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka Dětský výukový tablet Tablet Element Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Kapesní překladač Anobic TT Anobic Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Ekotestr Soeks Rating Heureka.cz Green Test ECO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky