Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Rychlá digitalizace dat s Scanmarker Air

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker · 27/5/2016 08:07:00
Tags: RychláakomfortnídigitalizacedatsScanmarkerAir

Ruční skener Scanmarker Air, se kterým rychle a efektivně zaznamenáte jakýkoli tištěný text. Jednoduše naskenujete důležité poznámky nebo citace z knih, nabídku jídel z menu a další texty z různých typů dokumentů. Díky kompaktním rozměrům jej snadno vezmete s sebou do knihovny, kavárny nebo do parku v tašce a můžete ihned začít pracovat. Propojení a synchronizace s PC, smartphonem či tabletem je zprostředkováno pomocí Bluetooth a aplikace a naskenovaný text se tak ihned objeví na daném zařízení. Samozřejmostí je podpora aplikací Excel, Word nebo Google Drive a další. Unikátní audiotechnologie převede naskenovaný text do zvukové podoby, a tak stačí jen poslouchat. Skener Scanmarker Air ocení studenti, učitelé, doktoři, právníci a díky široké podpoře jazyků také všichni profesionálové, kteří jakýmkoli způsobem pracují s textem. Skener se ovládá jednoduše a intuitivně jako běžné pero nebo zvýrazňovač, takže okamžitě digitalizujete potřebný text ve formě poznámek, důležitých poznatků nebo bodů pro následnou tvorbu článků, referátů apod. 

Scanmarker Air je plně vybavený textový bezdrátový skener ve formě pěra. Funguje přesně jako zvýrazňovač. Jednoduše posunete digitální pero přes obsah tištěných novin, časopisů, knih nebo dopisů a text se okamžitě objeví na vašem PC, PC nebo chytrém zařízení s iOS či Android.

Clouds
vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Elektronické překladače mapy Dětský výukový tablet Ruggear 500 a vyuka ruggear Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic Scanmarker ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz Runbo Překladač Anobic Anobic 9000 Pro Kapesní překladač Anobic TT skener Rating Heureka.cz Překladač Apps Memrise Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 4000 Green Test ECO Tablet Element Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9500 Pro ECTACO Ekotestr Soeks Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. PC Translator Překladač Anobic 7000 anobic vyuka Partner Lux 3 Anobic VT ASK Travel Runbo infografika ectaco Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Air soeks Ekotester GreenTest Anobic 7000 Anobic 6000 info ECTACO Anobic VT Tablety Anobic ST ectaco Anobic prekladač Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks akce EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q8 Výukový Tablet Slovnik Anobic Anobic software ECTACO Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy Anobic 5000 TOP5 Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Translator Anobic 6000S Anobic TS Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky