Jazyková bariéra aneb...Překladač ANOBIC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Jazyková bariéra aneb...Překladač ANOBIC

Vytvořil Alex Porp v jazyková znalost · 30/10/2015 06:40:00
Tags: Jazykovábariéra

lt www.mladypodnikatel.cz

....Proč je dobře učit se cizí jazyky a jak je využít v byznysu...Přemýšleli jste někdy nad otázkou, jaké možnosti byste měli, kdybyste pořádně ovládali jeden nebo více cizích jazyků? Odpovědí je, že byste získali mnoho nových možností na světovém trhu, kde byste mohli využít své schopnosti. Využitelnost samozřejmě závisí i na jazyku, který byste ovládali. V tomto článku se dozvíte informace o tom, proč je dobré učit se jazyky a jak to využít.

Komunikace

Česká republika je malá země s malým trhem. Pokud se chcete posunout na vyšší úroveň, je nezbytné začít spolupracovat se zahraničím. Tam ale budete v první řadě potřebovat komunikovat, ať už se zákazníky, dodavateli, akcionáři nebo jinými subjekty. A abyste se domluvili, potřebujete ovládat cizí jazyk.

Při komunikaci se zahraničím se nejčastěji využívá anglický jazyk nebo národní jazyk země, ve které se nachází osoba, se kterou komunikujete. Při online komunikaci, kde využíváte e-mail, vám možná bude stačit i překladač jako Google Translate, ale při bližší spolupráci musíte jazyk ovládat perfektně.

Nabídněte své služby

Pokud ovládáte některý z cizích jazyků na profesionální úrovni, můžete to využít ve svůj prospěch. Můžete začít nabízet své služby. Je mnoho věcí, které můžete dělat. Ať už se jedná o online podnikání nebo vycestování do zahraničí.

Překladatel - Tato práce je velmi žádaná a dokážete se v ní uchytit s různými jazyky, ať už budete překládat texty nebo rozhovory. Na světě je velmi mnoho jazyků a překladatelé jsou zatím nezbytní.

Psaní, programování, design a jiné online služby - Pokud chcete mít větší počet zákazníků, více možností práce, online služby jako jsou výše jmenované vám umožní dostat se i na zahraniční trh. Na internetu je nejvíce využíván anglický jazyk, díky kterému získáte mnoho možností výdělku.

Pracovník v mezinárodním prostředí - Při budování vztahu se zahraničími klienty nebudete muset při online komunikaci perfektně ovládat cizí jazyk. Pokud ale máte zájem o bližší vztahy, což se týká například mezinárodní spolupráce, je mnoho věcí, které jsou potřebné vyřídit v cizím jazyce. Například pokud budete chtít rozšířit svou firmu do zahraničí.

Odejděte do zahraničí - Zahraniční trh nabízí mnoho pracovních možností. Někdy si ani kvalitní pracovník nedokáže najít dobrou práci v České republice. Pokud ovládáte cizí jazyky, je to jednodušší, protože můžete hledat práci v zahraničí, kde je více pracovních nabídek.

Je dobré učit se jazyky

Teď už znáte několik důvodů, kvůli kterým se vám vyplatí učit cizí jazyky. Není to jednoduché, ale pokud už se nějaký naučíte, získáte skvělý obchodní prostředek, který budete moci celý život zdokonalovat a využívat ve svůj prospěch.

Nejlepší je, učit se jazyky už odmalička, ale věřte, že nikdy není pozdě. Pokud jste tak dosud neučinili, možná je nejvyšší čas začít. Co vy na to?

ECTACO Info
Clouds
Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 TOP5 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST jazyková znalost Anobic prekladač výukový tablet Scanmarker Air ECTACO Překladač Anobic Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Překladač Anobic 7000 Anobic VT Anobic VTF Green Test ECO akce ANOBIC VT ASK Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Anobic VT ASK Anobic info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 Ekotester GreenTest anobic jazykový komunikátor Anobic 7000 Anobic Translator Tablety Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... skener Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Runbo ectaco Anobic 4000 ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro soeks Anobic TS Dětský výukový tablet Apps Duolingvo Elektronické překladače mapy ruggear Apps Anobic Anobic 5000 Anobic 5000SK PC Translator Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Slovnik Anobic vyuka Evolveo Q8 Anobic 4000 Ekotestr Soeks software ECTACO infografika ectaco Překladače Anobic Scanmarker Anobic 6000S Soeks Partner Lux 3 Překladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky