ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vyuka info ECTACO Apps Duolingvo jazykový komunikátor ectaco Výukový tablet Anobic ST Ekotestr Soeks Travel Runbo mapy ECTACO Anobic Translator Evolveo Q8 Anobic 7000 jazyková znalost ruggear Anobic 4000 Překladač Anobic Anobic VT anobic Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Anobic 5000SK Scanmarker Anobic 6000 Anobic 9500 Pro Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE skener PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablet Element Překladače Anobic Slovnik Anobic Anobic 9000 Pro Anobic VT ASK Soeks Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks Anobic software ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro Anobic 6000S Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT raj-elektra.cz Ekotester GreenTest Scanmarker Air Překladač Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. infografika ectaco Kapesní překladač Anobic akce Green Test ECO Runbo Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet Apps Anobic Partner Lux 3 Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 2 Elektronické překladače soeks TOP5 Anobic VTF Překladač Anobic TL výukový tablet Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky