ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Partner Lux 2 Green Test ECO Apps Memrise Elektronické překladače Anobic 6000S Anobic 4000 Anobic prekladač Dětský výukový tablet Anobic 5000 TOP5 Evolveo Q8 Slovnik Anobic skener Anobic VT Tablety Anobic ST ekotester Soeks PC Translator akce Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 7000 Překladač ECTACO Kapesní překladač Anobic ECTACO info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Ekotestr Soeks Překladač Anobic TS. jazyková znalost Anobic Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ekotester GreenTest Překladač jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 3 Překladače Anobic Anobic 4000 Výukový Tablet Překladač Anobic TL Apps Duolingvo anobic Scanmarker Air Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro ectaco Runbo Evolveo Q9 výukový tablet Anobic TS Travel Runbo vyuka ANOBIC VT ASK ruggear Scanmarker Air v App Storu... Soeks Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Apps Anobic soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Anobic 5000SK Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE mapy Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic Translator software ECTACO jazykový komunikátor vreckový překladač řeči Překladač Anobic Anobic VTF Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky