ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic skener výukový tablet Překladač Anobic TL Scanmarker Apps Anobic Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Anobic info ECTACO raj-elektra.cz mapy vreckový překladač řeči Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST ectaco Evolveo Q8 ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks Anobic 6000S Apps Memrise Překladač Anobic 5000 Anobic 4000 Anobic 5000SK Anobic 4000 ekotester Soeks infografika ectaco Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Ruggear 500 a vyuka ECTACO Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO anobic Anobic 9500 Pro Dětský výukový tablet Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo Soeks Anobic Translator Travel Runbo Výukový Tablet Green Test ECO Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE Slovnik Anobic Scanmarker Air vyuka jazykový komunikátor TOP5 Tablety Anobic ST Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Evolveo Q9 soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Apps Duolingvo jazyková znalost akce Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic TT Partner Lux 3 ruggear Rating Heureka.cz Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 PC Translator Kapesní překladač Anobic Tablet Element Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky