ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Partner Lux 3 Anobic VT ASK Ekotestr Soeks Tablet Element ECTACO soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL raj-elektra.cz Soeks akce Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Slovnik Anobic TOP5 Green Test ECO Anobic 9000 Pro Překladač Anobic Anobic VTF PC Translator Anobic 5000SK Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK Překladač ECTACO Anobic 5000 Scanmarker Anobic Translator Partner Lux 2 Anobic VT Scanmarker Air v App Storu... Výukový tablet Anobic ST Anobic 8000 Pro Překladač Překladač Anobic TL Apps Duolingvo ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Anobic 6000 Překladače Anobic mapy Runbo Anobic TS EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air Ekotester GreenTest vyuka ruggear skener Anobic Anobic 6000S jazyková znalost Evolveo Q9 Dětský výukový tablet anobic jazykový komunikátor Elektronické překladače Evolveo Q8 Tablety Anobic ST Apps Anobic Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet Anobic 9500 Pro software ECTACO Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic info ECTACO Anobic 4000 výukový tablet ectaco Rating Heureka.cz vreckový překladač řeči Travel Runbo infografika ectaco
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky