ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Evolveo Q9 Anobic prekladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotestr Soeks ekotester Soeks ectaco Překladač ECTACO Dětský výukový tablet Anobic VT Anobic 8000 Pro Tablet Element Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Kapesní překladač Anobic Apps Duolingvo Apps Anobic Apps Memrise Slovnik Anobic TOP5 PC Translator ECTACO vreckový překladač řeči Výukový tablet Anobic ST Runbo Ekotester GreenTest Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator anobic Výukový Tablet Překladač Anobic TS. ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TS jazykový komunikátor Green Test ECO Anobic 6000S software ECTACO Partner Lux 2 Partner Lux 3 výukový tablet Evolveo Q8 Anobic 5000SK jazyková znalost Anobic VTF Anobic 5000 Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 mapy Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 4000 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Scanmarker Překladače Anobic Anobic 9000 Pro soeks ruggear EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air Anobic Anobic 6000 Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Elektronické překladače vyuka Tablety Anobic ST akce infografika ectaco skener info ECTACO Překladač raj-elektra.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky