ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Ekotester GreenTest Anobic 5000 Dětský výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Ekotestr Soeks Travel Runbo jazykový komunikátor Tablet Element Apps Memrise ekotester Soeks Anobic 5000SK software ECTACO Scanmarker Soeks Anobic 9000 Pro jazyková znalost Anobic Překladač Anobic TS. Anobic VTF Anobic 9500 Pro mapy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic Anobic 4000 Anobic prekladač infografika ectaco Překladač Anobic Anobic 4000 Překladač Anobic Translator raj-elektra.cz Tablety Anobic ST Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro akce Scanmarker Air ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker Air ruggear Rating Heureka.cz Anobic 6000 Anobic TS vyuka Partner Lux 3 Výukový Tablet Jazykové a vzdělávací programy Green Test ECO TOP5 Anobic 7000 Anobic VT ASK Apps Duolingvo Elektronické překladače ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO Anobic 6000S Anobic VT jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic skener Evolveo Q9 soeks Runbo PC Translator Evolveo Q8 Překladač ECTACO Překladač Anobic TL Partner Lux 2 EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky