ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic soeks ruggear Anobic 4000 ECTACO Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Anobic 4000 Anobic 6000S mapy akce Anobic 5000SK Anobic 7000 Tablety Anobic ST Překladač Apps Duolingvo Travel Runbo Anobic 5000 jazyková znalost Runbo infografika ectaco Tablet Element anobic Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TL Anobic VT ASK Slovnik Anobic Anobic 6000 Green Test ECO vyuka výukový tablet Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. info ECTACO Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči TOP5 Anobic Translator Anobic TS Apps Memrise Rating Heureka.cz Překladač Anobic software ECTACO Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air jazykový komunikátor skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Anobic 8000 Pro Scanmarker PC Translator ectaco Anobic VT Anobic 9000 Pro Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky