ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO: Ruční skener ScanMarker Air and PC

Vytvořil ECTACO v Ruční skener ScanMarker Air · 27/2/2016 17:06:00
Tags: ECTACO:RučnískenerScanMarkerAirandPC

Přístroj splní úlohu ručního skeneru Scanmarker Air. Díky jednoduché obsluze a také malým rozměrům, je velmi nápomocný v každodenní práci na úřadě, ve škole, v domácnosti ....Bluetooth podporován OCR bude přenášet text, přímo do vašeho počítače. Rychlost skenování byla zvýšena, takže můžete skenovát tak rychle jak budete číst. Rozpoznávání bude prakticky okamžité.

Ruční skener ScanMarker Air nabírá novou dimenzi, možnosti využití jsme rozšířili. Do dnešního dne jste tento skener mohli využívat pro skenování do PC, ale vše je jinak! Skener lze připojit k mobilním telefonům, tabletům a veškerému zařízení s OS Android a iOS. Jednoduše Vám nastíním situaci, potřebujete přepsat informace v tištěné podobě na datový nosič a tato data přenést do PC. Jednoduše libovolný text naskenujete do mobilního telefonu a uložíte, a nosič dat chápe tento formát jako textový soubor, který zkopírujete do svého PC/Tablet/Mobil. 

Reklama ECTACO
_________________________________________________________________________

Clouds
Překladače Anobic raj-elektra.cz Anobic prekladač Evolveo Q9 jazykový komunikátor Slovnik Anobic Výukový Tablet Anobic VT ASK Green Test ECO Anobic Překladač Anobic TL Soeks soeks ectaco Apps Duolingvo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy anobic Anobic 8000 Pro jazyková znalost Anobic Translator Kapesní překladač Anobic Anobic 7000 Tablet Element Překladač výukový tablet Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. Anobic 5000 skener ANOBIC VT ASK Ekotestr Soeks infografika ectaco vreckový překladač řeči Apps Anobic PC Translator Překladač ECTACO Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 Travel Runbo Evolveo Q8 Anobic TS Ekotester GreenTest Scanmarker Air Apps Memrise Překladač Anobic ekotester Soeks EVOLVEO Q8 LTE info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 9000 Pro Anobic 5000SK software ECTACO Tablety Anobic ST akce ECTACO Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic 7000 Anobic 6000 Runbo Anobic VT mapy Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka Anobic 6000S Anobic 4000 TOP5 Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic TT ruggear Anobic VTF Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky