Společnost ECTACO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Společnost ECTACO

Vytvořil ECTACO v ECTACO · 13/5/2015 06:59:00
Tags: ectacoceskas.r.o.angličtina|cizijazyk|dictionary|ectaco|english|nemčina|prekladač|slovnik|translator|vyuka

Společnost byla založena v roce 1990 v USA (v ČR v roku 1998), v New Yorku. Stálé jeho trvalým vedoucím je zakladatel a prezident společnosti D. Lubyanitsky. Základní myšlenkou, která byla daná zakladatelem společnosti, byl nápad jak pomoci lidem pochopit jeden druhého.
Na naší planetě existuje mnoho různých jazyků a dialektů, o nichž většina lidí ani nemá ponětí. Jak jsi můžeme porozumět navzájem, jak máme jednat mezi sebou bez znalosti jazyka společníka - tento problém stále zůstává nejdůležitějším pro většinu lidí. Obvykle člověk od svého narození zná jen jeden jazyk - mateřský, jiné je třeba se učit. Učit se,je potřeba dlouho, někdy i několik let, aby jsme začali chápat jen jeden jazyk, který je pro vás důležitý. A kolik ještě musíte vynaložit času, energii a peněz, aby jsme dosáhli alespoň nějaký výsledek. Někdy člověk, nezískal očekávaný výsledek, nechává toto učení, on už pak prostě nemá síly pro pokračovaní. I když každý chápe, že studium jednoho (dvou, tři...) jazyku umožňuje udělat nový krok ve své kariéře, pochopit nejen svého společníka, ale i objevit pro sebe novou kulturu jiné země, seznámit se s jeho tradicemi a životním stylem.

V takových situacích vždy se chce mít odpovídajícího pomocníka, který Vám napoví, opraví nebo přeloží to, co Vás zajímá. Ale, bohužel, vždy mít vedle sebe takového člověka je téměř nemožné. Kde je východisko z této situace, kdy ty na nic se můžeš zeptat, a nic nemůžeš pochopit, z jednoho prostého důvodu, že neznáš cizí jazyk. Možná, že společnost ECTACO jedna z mála firem, které skutečně snaží se Vám pomoci porozumět světu prostřednictvím své inovativní techniky a lingvistickému rozvoje. Kombinace slov „elektronický slovník“ nebo „elektronický překladatel“ ne vždy umožňuje patřičně posoudit úroveň těchto zařízení. Nejčastěji táto třída zařízení, v očích lidí, reprezentována jako analog papírových slovníku, který Vám umožní rychle najít neznámé slovo a jeho překlad. Při tom většina se neptá - a co jiného ještě on může, vždyť ve skutečnosti je to jen slovník.

Máte-li kopat hlouběji a pečlivě prozkoumat
, zjišťuje se, že funkce „slovník“ je jen jedním z mnoha. Obsahuje ještě více, než tři desítek různých související funkce, spojených jak s překladem slov a vět, stejně jako i s výukou cizího jazyka. Zdá se mi, že vyjmenovat všechny nemá smysl – stačí jen pojmenovat klíčové: gramatika, nepravidelná slovesa, konverzační příručka atd.

Ale pokud si jen představit, že zahrnuje dále eBook, systém GPRS, a mnoho dalších, hned je tu nevědomý pocit úcty k společnosti, která se zabývá touto činností.
Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Kapesní překladač Anobic raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Anobic 8000 Pro software ECTACO info ECTACO Slovnik Anobic Anobic 6000S Rating Heureka.cz Překladač Anobic 7000 Partner Lux 3 jazyková znalost Překladač Anobic TS. Runbo Evolveo Q9 skener Ekotestr Soeks Anobic 5000SK Anobic VT Ekotester GreenTest jazykový komunikátor Anobic Překladače Anobic Anobic prekladač Anobic TS Překladač ECTACO Anobic VT ASK Výukový tablet Anobic ST Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL ECTACO Tablety Anobic ST Tablet Element Výukový Tablet jazykový komunikátor Kapesní překladač Anobic TT mapy Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000 Anobic Translator vreckový překladač řeči anobic vyuka Anobic 4000 akce Evolveo Q8 infografika ectaco PC Translator Anobic 9000 Pro ekotester Soeks Travel Runbo Soeks TOP5 Green Test ECO Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Air Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Scanmarker Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE soeks Anobic 7000 ectaco Apps Duolingvo ruggear Překladač Partner Lux 2 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Scanmarker Air Anobic výukový tablet Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky