Společnost ECTACO - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Společnost ECTACO

Vytvořil ECTACO v ECTACO · 13/5/2015 06:59:00
Tags: ectacoceskas.r.o.angličtina|cizijazyk|dictionary|ectaco|english|nemčina|prekladač|slovnik|translator|vyuka

Společnost byla založena v roce 1990 v USA (v ČR v roku 1998), v New Yorku. Stálé jeho trvalým vedoucím je zakladatel a prezident společnosti D. Lubyanitsky. Základní myšlenkou, která byla daná zakladatelem společnosti, byl nápad jak pomoci lidem pochopit jeden druhého.
Na naší planetě existuje mnoho různých jazyků a dialektů, o nichž většina lidí ani nemá ponětí. Jak jsi můžeme porozumět navzájem, jak máme jednat mezi sebou bez znalosti jazyka společníka - tento problém stále zůstává nejdůležitějším pro většinu lidí. Obvykle člověk od svého narození zná jen jeden jazyk - mateřský, jiné je třeba se učit. Učit se,je potřeba dlouho, někdy i několik let, aby jsme začali chápat jen jeden jazyk, který je pro vás důležitý. A kolik ještě musíte vynaložit času, energii a peněz, aby jsme dosáhli alespoň nějaký výsledek. Někdy člověk, nezískal očekávaný výsledek, nechává toto učení, on už pak prostě nemá síly pro pokračovaní. I když každý chápe, že studium jednoho (dvou, tři...) jazyku umožňuje udělat nový krok ve své kariéře, pochopit nejen svého společníka, ale i objevit pro sebe novou kulturu jiné země, seznámit se s jeho tradicemi a životním stylem.

V takových situacích vždy se chce mít odpovídajícího pomocníka, který Vám napoví, opraví nebo přeloží to, co Vás zajímá. Ale, bohužel, vždy mít vedle sebe takového člověka je téměř nemožné. Kde je východisko z této situace, kdy ty na nic se můžeš zeptat, a nic nemůžeš pochopit, z jednoho prostého důvodu, že neznáš cizí jazyk. Možná, že společnost ECTACO jedna z mála firem, které skutečně snaží se Vám pomoci porozumět světu prostřednictvím své inovativní techniky a lingvistickému rozvoje. Kombinace slov „elektronický slovník“ nebo „elektronický překladatel“ ne vždy umožňuje patřičně posoudit úroveň těchto zařízení. Nejčastěji táto třída zařízení, v očích lidí, reprezentována jako analog papírových slovníku, který Vám umožní rychle najít neznámé slovo a jeho překlad. Při tom většina se neptá - a co jiného ještě on může, vždyť ve skutečnosti je to jen slovník.

Máte-li kopat hlouběji a pečlivě prozkoumat
, zjišťuje se, že funkce „slovník“ je jen jedním z mnoha. Obsahuje ještě více, než tři desítek různých související funkce, spojených jak s překladem slov a vět, stejně jako i s výukou cizího jazyka. Zdá se mi, že vyjmenovat všechny nemá smysl – stačí jen pojmenovat klíčové: gramatika, nepravidelná slovesa, konverzační příručka atd.

Ale pokud si jen představit, že zahrnuje dále eBook, systém GPRS, a mnoho dalších, hned je tu nevědomý pocit úcty k společnosti, která se zabývá touto činností.
Clouds
Soeks Anobic 4000 Anobic 4000 ECTACO Anobic 6000S Slovnik Anobic Anobic Anobic Translator Anobic TS Anobic VTF Anobic 8000 Pro soeks Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK ectaco Partner Lux 3 Výukový Tablet PC Translator Travel Runbo Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Anobic VT ruggear Scanmarker Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Ekotestr Soeks TOP5 info ECTACO Překladač ECTACO Scanmarker Air Anobic 7000 Tablety Anobic ST Tablet Element jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Anobic 5000SK Apps Memrise jazyková znalost raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air Překladač Překladače Anobic Ekotester GreenTest ekotester Soeks Elektronické překladače akce Evolveo Q9 Anobic 6000 Anobic 9000 Pro výukový tablet Anobic VT ASK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. anobic infografika ectaco Překladač Anobic software ECTACO Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Runbo Evolveo Q8 skener Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. mapy jazykový komunikátor Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 2 Apps Anobic vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Výukový tablet Anobic ST Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Anobic 5000 vyuka Rating Heureka.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky