Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Slovnik Anobic jazyková znalost infografika ectaco Anobic 7000 Anobic 4000 Tablety Anobic ST ECTACO Překladač ECTACO Anobic 6000S Anobic VT soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruggear 500 a vyuka jazykový komunikátor ruggear Travel Runbo Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic VTF Apps Memrise Dětský výukový tablet Scanmarker Rating Heureka.cz Apps Anobic Green Test ECO software ECTACO Anobic 5000 Ekotester GreenTest Anobic 6000 mapy jazykový komunikátor Anobic Anobic Translator Elektronické překladače Scanmarker Air v App Storu... Partner Lux 3 skener Překladač Anobic Evolveo Q8 Anobic 4000 raj-elektra.cz Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker info ECTACO anobic Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro Anobic TS Anobic 5000SK Tablet Element TOP5 akce Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. ekotester Soeks Anobic prekladač Překladač Anobic 7000 výukový tablet Anobic 9500 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Ruční skener ScanMarker Air EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Scanmarker Air Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Soeks PC Translator Výukový tablet Anobic ST Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT vyuka Evolveo Q9 ectaco Jazykové a vzdělávací programy vreckový překladač řeči Runbo Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky