Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
infografika ectaco Soeks Anobic VT ASK Dětský výukový tablet raj-elektra.cz Anobic Translator Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Evolveo Q8 Tablet Element Překladač Anobic 7000 mapy info ECTACO vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO Partner Lux 3 Jazykové a vzdělávací programy akce Ruční skener ScanMarker Air jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic ECTACO Tablety Anobic ST Anobic 9000 Pro Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči PC Translator Partner Lux 2 Anobic 4000 ekotester Soeks Slovnik Anobic ruggear Anobic prekladač Anobic TS Green Test ECO Scanmarker skener Anobic Anobic 5000SK Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic 6000S Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro TOP5 EVOLVEO Q8 LTE software ECTACO Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Scanmarker Air v App Storu... Scanmarker Air výukový tablet Apps Memrise Ekotester GreenTest ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TL ectaco Anobic 4000 Evolveo Q9 vyuka Kapesní překladač Anobic TT Elektronické překladače jazyková znalost Ekotestr Soeks Anobic 6000 anobic Apps Duolingvo Překladač Ruční skener ScanMarker soeks Ruggear 500 a vyuka Rating Heureka.cz Výukový Tablet Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic 9500 Pro Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky