Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks Kapesní překladač Anobic TT vreckový překladač řeči Runbo Anobic 6000S Ruggear 500 a vyuka raj-elektra.cz Anobic prekladač Evolveo Q8 akce Překladač Anobic TL infografika ectaco Anobic 6000 Anobic 8000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Anobic Translator anobic ruggear Scanmarker Anobic TS ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic 7000 Apps Memrise Anobic 5000 vyuka Anobic 9500 Pro jazyková znalost mapy Apps Duolingvo Anobic Partner Lux 3 Scanmarker Air Překladač Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TOP5 ANOBIC VT ASK Tablety Anobic ST Anobic VT skener Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor ekotester Soeks Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladače Anobic soeks Překladač Anobic TS. Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Partner Lux 2 PC Translator Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Překladač ECTACO ectaco Soeks Travel Runbo Apps Anobic info ECTACO software ECTACO Tablet Element Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000SK Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky