Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
TOP5 PC Translator výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 mapy Anobic Elektronické překladače Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker Anobic VT Překladač Anobic TS. Runbo ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 info ECTACO Překladač Scanmarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo ECTACO Ekotester GreenTest raj-elektra.cz infografika ectaco Soeks Green Test ECO Scanmarker Air jazyková znalost EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Tablety Anobic ST Anobic 4000 Rating Heureka.cz Apps Memrise Překladače Anobic anobic Překladač Anobic 7000 Výukový Tablet Partner Lux 3 Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro Tablet Element Scanmarker Air v App Storu... akce Anobic 6000S Anobic VTF software ECTACO Překladač Anobic vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Anobic 4000 Slovnik Anobic Travel Runbo Anobic 5000 ekotester Soeks Anobic 5000SK skener Anobic TS Jazykové a vzdělávací programy Dětský výukový tablet Anobic VT ASK ANOBIC VT ASK jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Překladač ECTACO ruggear Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči Apps Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky