Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
akce Slovnik Anobic Dětský výukový tablet ECTACO Anobic 5000 Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK Anobic 5000SK soeks Runbo PC Translator Anobic prekladač Překladač Anobic ekotester Soeks Rating Heureka.cz infografika ectaco Green Test ECO Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Evolveo Q9 Překladač Tablet Element Apps Memrise Apps Duolingvo Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Partner Lux 3 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic Anobic 9000 Pro Elektronické překladače Anobic 4000 Ekotestr Soeks TOP5 Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Anobic 6000S Anobic 8000 Pro raj-elektra.cz Anobic VT Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic 4000 software ECTACO jazyková znalost Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Soeks jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 info ECTACO Anobic VTF Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Air mapy Anobic TS Anobic Kapesní překladač Anobic TT ruggear Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Scanmarker Air v App Storu... Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker vyuka Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker výukový tablet Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q8 Apps Anobic skener Překladač ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky