Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Scanmarker Air anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Překladače Anobic ECTACO Apps Anobic Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka Ruční skener ScanMarker Evolveo Q9 Partner Lux 2 Tablety Anobic ST Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic 6000S Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT PC Translator soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Rating Heureka.cz Travel Runbo Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic 5000SK infografika ectaco Soeks Jazykové a vzdělávací programy Runbo Apps Duolingvo Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT skener Anobic TS vreckový překladač řeči mapy jazyková znalost Anobic 5000 Ekotestr Soeks Výukový Tablet Scanmarker Ekotester GreenTest ruggear Anobic 7000 info ECTACO akce Anobic prekladač vyuka Překladač Anobic TS. Anobic Anobic 4000 ectaco Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Kapesní překladač Anobic Slovnik Anobic Anobic VT ASK raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Air ekotester Soeks TOP5 výukový tablet software ECTACO Apps Memrise Anobic Translator Anobic 6000 Překladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky