Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Evolveo Q9 Ruční skener ScanMarker Anobic 9000 Pro Anobic 6000 ECTACO Dětský výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic Translator Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks Scanmarker Air Anobic VT Green Test ECO výukový tablet Elektronické překladače vyuka mapy Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker akce ekotester Soeks Apps Memrise ectaco Kapesní překladač Anobic Travel Runbo ANOBIC VT ASK Výukový Tablet Soeks Tablet Element jazyková znalost Překladač ECTACO Anobic VTF Anobic 9500 Pro Anobic Scanmarker Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST Anobic prekladač Anobic 6000S anobic Ruggear 500 a vyuka Runbo vreckový překladač řeči soeks Překladač Anobic TS. Slovnik Anobic Anobic TS Překladač Anobic Anobic 4000 Anobic 5000SK infografika ectaco Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 software ECTACO Anobic 5000 Překladač info ECTACO ruggear skener Překladač Anobic TL Apps Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Evolveo Q8 TOP5 Partner Lux 3 jazykový komunikátor Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Apps Duolingvo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky