Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS Deluxe

Vytvořil ECTACO v Kapesní překladač Anobic · 20/10/2016 15:27:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTSDeluxe
Elektronické překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.

Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS Deluxe/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS Deluxe má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play


ECTACO Reklama

Clouds
Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Partner Lux 3 Evolveo Q8 Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker PC Translator Anobic 5000 Překladače Anobic mapy Překladač jazykový komunikátor Evolveo Q8 soeks Překladač Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Scanmarker Air Překladač Anobic TS. skener Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator Apps Duolingvo anobic Evolveo Q9 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Tablety Anobic ST Anobic 4000 Anobic 9000 Pro Runbo info ECTACO akce Anobic VTF Anobic 5000SK raj-elektra.cz Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro Partner Lux 2 Anobic 6000 vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic Anobic 7000 Travel Runbo TOP5 Ruggear 500 a vyuka Anobic TS Ekotestr Soeks Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Anobic VT Scanmarker ECTACO Green Test ECO Překladač Anobic TL jazyková znalost Scanmarker Air v App Storu... Hovoriaci vreckový překladač řeči vreckový překladač řeči Ekotester GreenTest Soeks software ECTACO Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Anobic VT ASK Apps Memrise Anobic prekladač Dětský výukový tablet Výukový Tablet výukový tablet Apps Anobic ekotester Soeks Jazykové a vzdělávací programy ectaco infografika ectaco Překladač Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky