ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
skener Ekotester GreenTest Anobic 5000SK info ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 6000S Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor ECTACO PC Translator Anobic 7000 akce Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Scanmarker Air v App Storu... vyuka Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Překladač TOP5 Překladač Anobic 7000 Tablet Element Travel Runbo Scanmarker Air Překladače Anobic ruggear Anobic 4000 Anobic Anobic prekladač Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ectaco Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Green Test ECO Hovoriaci vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Ruggear 500 a vyuka Apps Duolingvo výukový tablet jazyková znalost Překladač Anobic TS. Jazykové a vzdělávací programy Anobic Translator Ruční skener ScanMarker Scanmarker Výukový Tablet Partner Lux 3 Dětský výukový tablet Překladač Anobic TL Partner Lux 2 anobic Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 raj-elektra.cz Anobic TS Evolveo Q8 Kapesní překladač Anobic TT software ECTACO Tablety Anobic ST mapy Anobic 4000 Anobic 6000 Překladač Anobic Anobic VT Runbo Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Překladač ECTACO infografika ectaco Soeks soeks Anobic 5000 Anobic VT ASK EVOLVEO Q8 LTE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky