ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
Scanmarker Air Ruggear 500 a vyuka PC Translator Anobic 9500 Pro Jazykové a vzdělávací programy Anobic Anobic Translator Anobic 4000 Anobic 4000 Evolveo Q9 Anobic VTF Anobic 6000S EVOLVEO Q8 LTE Dětský výukový tablet ECTACO Překladač Anobic 7000 Ekotestr Soeks Runbo Anobic 6000 software ECTACO jazykový komunikátor Anobic Tablet Element Překladač Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. ANOBIC VT ASK infografika ectaco Travel Runbo vyuka Tablety Anobic ST Green Test ECO soeks Anobic VT ASK Apps Duolingvo Anobic 5000SK Anobic TS jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro ectaco Evolveo Q8 Překladače Anobic Scanmarker Ruční skener ScanMarker Air Soeks Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker akce Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic Apps Memrise TOP5 skener Ekotester GreenTest Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy ruggear info ECTACO anobic Rating Heureka.cz Anobic 5000 Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic Anobic prekladač Výukový tablet Anobic ST raj-elektra.cz Elektronické překladače jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Partner Lux 3 Apps Anobic Anobic VT Překladač ECTACO Překladač Anobic TS. výukový tablet Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vreckový překladač řeči Hovoriaci vreckový překladač řeči jazyková znalost ekotester Soeks Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky