ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
Anobic 6000S Tablet Element raj-elektra.cz Anobic 5000 Anobic 9000 Pro Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 Partner Lux 3 Překladač Anobic TS. Soeks Překladač infografika ectaco Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest Anobic 5000SK Apps Anobic Elektronické překladače jazyková znalost Scanmarker Air ectaco Runbo Anobic prekladač software ECTACO Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka Ruční skener ScanMarker Apps Memrise vreckový překladač řeči mapy akce Slovnik Anobic ruggear Evolveo Q8 soeks Překladače Anobic ekotester Soeks Apps Duolingvo Překladač ECTACO Překladač Anobic 7000 Anobic VTF Anobic 6000 Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Výukový tablet Anobic ST Scanmarker EVOLVEO Q8 LTE skener Překladač Anobic Anobic 8000 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet info ECTACO Anobic 4000 Anobic 9500 Pro Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Anobic Translator Ruggear 500 a vyuka anobic Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy Anobic 7000 PC Translator Anobic TS Green Test ECO Anobic VT ASK Anobic VT Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Anobic 4000 Tablety Anobic ST Anobic ECTACO Ekotestr Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky