ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
Anobic 4000 anobic Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazyková znalost Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Ekotestr Soeks vreckový překladač řeči Soeks Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet Překladač info ECTACO Anobic 6000 Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Scanmarker Air v App Storu... Anobic TS Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 TOP5 Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Tablet Element výukový tablet infografika ectaco Apps Duolingvo Výukový Tablet PC Translator Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo vyuka skener jazykový komunikátor Green Test ECO Anobic 5000SK Hovoriaci vreckový překladač řeči EVOLVEO Q8 LTE akce Scanmarker Air Elektronické překladače jazykový komunikátor Anobic ECTACO Apps Memrise Anobic prekladač Jazykové a vzdělávací programy ectaco Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz Anobic Translator software ECTACO Překladač Anobic TS. ekotester Soeks mapy Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest Anobic VT Překladač Anobic TL ANOBIC VT ASK Apps Anobic Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Rating Heureka.cz Ruggear 500 a vyuka Partner Lux 3 Anobic 6000S Runbo Anobic 9000 Pro Anobic 5000 Anobic 7000 ruggear Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Tablety Anobic ST Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky