ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
PC Translator Překladač Anobic Překladač ECTACO Soeks TOP5 Ruggear 500 a vyuka Anobic VTF Elektronické překladače jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Air Kapesní překladač Anobic ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker infografika ectaco skener jazyková znalost Evolveo Q9 soeks Anobic 5000SK Anobic 6000 akce info ECTACO Apps Memrise Anobic 7000 Slovnik Anobic ruggear Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO ECTACO výukový tablet Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Partner Lux 3 Evolveo Q8 Překladače Anobic Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy ectaco Dětský výukový tablet anobic Anobic VT ASK Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Překladač Anobic TL Scanmarker Air Anobic Runbo Ekotestr Soeks ekotester Soeks vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Anobic TS Anobic 6000S mapy Anobic 8000 Pro Scanmarker Výukový Tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic Translator Tablet Element Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Tablety Anobic ST Apps Duolingvo vyuka jazykový komunikátor Anobic Travel Runbo Anobic prekladač software ECTACO Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic 4000 raj-elektra.cz Ekotester GreenTest Anobic 4000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky