ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
Dětský výukový tablet Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo software ECTACO akce Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Překladač Anobic TS. skener ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air Tablety Anobic ST Runbo info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Travel Runbo Překladač Anobic TL Apps Anobic Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise Anobic 4000 soeks Překladač Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 ekotester Soeks Anobic 9500 Pro výukový tablet ruggear Překladač Anobic 7000 ectaco Anobic 8000 Pro Anobic Translator Anobic 7000 Překladač Anobic raj-elektra.cz Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic TOP5 Soeks Scanmarker ECTACO vyuka mapy Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 6000S Anobic VT ASK Výukový Tablet Anobic prekladač jazyková znalost Anobic VT Green Test ECO Slovnik Anobic Scanmarker Air EVOLVEO Q8 LTE Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. PC Translator Ekotestr Soeks Partner Lux 2 Evolveo Q8 Překladač ECTACO Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic 4000 Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Tablet Element anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky