ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné! - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

ECTACO Info | Práce bez cizího jazyka? Nemožné!

Vytvořil TopLingva v jazyková znalost · 17/6/2015 08:17:00
Tags: Prácebezcizíhojazyka

TopLingvaMyslíte si, že se Vás téma jazykové vybavenosti netýká? Dnes je více než kdy jindy kladen důraz na znalost jazyků, a to buď jednoho, nebo rovnou dvou. Ptáte se proč?

Jazyky vždy byly potřeba, proč hrají nyní takovou roli? Dalo by se to vystihnout příslovím "Kdo je připraven, není překvapen". Pak se můžete stát při výběrovém řízení tím vyvoleným jedincem V dnešní době, kdy se dle ekonomů dostáváme z recese a ekonomika se probouzí opět k životu, je patrné, že trh práce, který je přímo závislý na stavu ekonomiky, ještě není ve stavu, kdy může uspokojit poptávku na všechna volná pracovní místa. Z tohoto důvodu by každý aktivní účastník trhu práce měl být připraven. Jak absolventi, kteří jsou ohroženou skupinou na trhu práce, kdy je jejich praxe ve většině případů nulová, tak také starší ročníky, které jsou ohrožené mladými jedinci, kteří mají znalosti a ostré lokty. Jak si teď udržet místo, nebo nějaké najít? Samozřejmě jak teoretické znalosti, tak praxe je to, co bude potencionálního zaměstnavatele nejvíce zajímat. Kandidátů se stejným vzděláním a požadovanou praxí se však může sejít více a pak rozhodují právě jazyky. Znalost jazyků je v dnešním globálním světě naprostou nutností. Jděte s dobou, poslechněte odborníky z personálních agentur a učte se jazyky. Našim nejčastěji vyučovaným jazykem je angličtina, kohokoli jsme schopni naučit jak základům tak i těm nejsložitějším případovým studiím. Otevře Vám to nové pracovní příležitosti a nebudete pozadu. Nikdy není pozdě. Ať už začnete s angličtinou, ruštinou, němčinou, korejštinou, italštinou, arabštinou, němčinou, nebo francouzštinou, vždy se Vám to vyplatí. Při psaní tohoto článku nám manažer personální agentury v Ostravě řekl: „Není nic smutnějšího, než když po delší době najdete odborníka v oboru, který ovládá vše, co si zaměstnavatel poptal, a nakonec zjistíte, že neumí cizí jazyk".

ECTACO Info


Clouds
Anobic 5000SK Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Anobic TS Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 anobic ectaco info ECTACO Výukový Tablet Runbo vyuka Anobic VTF Výukový tablet Anobic ST akce raj-elektra.cz Překladač Anobic TL Anobic 7000 ekotester Soeks Green Test ECO Ekotester GreenTest skener Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic infografika ectaco Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Překladač ECTACO Překladač Ruční skener ScanMarker Air ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Evolveo Q8 Slovnik Anobic Tablety Anobic ST ruggear Dětský výukový tablet Překladač Anobic EVOLVEO Q8 LTE Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči ECTACO Anobic 6000 Anobic 9000 Pro Anobic prekladač Překladače Anobic Anobic 6000S Anobic VT ASK Elektronické překladače Rating Heureka.cz Partner Lux 2 Tablet Element Ruční skener ScanMarker software ECTACO Ruční skener ScanMarker Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 3 soeks Scanmarker Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic TT jazyková znalost Scanmarker Air TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT Anobic Anobic 5000 Apps Memrise Anobic Translator Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 výukový tablet Překladač Anobic TS. Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Překladač Anobic 7000 PC Translator Apps Anobic mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky