Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Runbo akce raj-elektra.cz software ECTACO Překladač Partner Lux 2 Překladač ECTACO Překladače Anobic ECTACO Dětský výukový tablet Anobic 5000SK Tablety Anobic ST Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro Scanmarker Air info ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Apps Memrise Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro Tablet Element mapy Green Test ECO ectaco Partner Lux 3 Slovnik Anobic Výukový tablet Anobic ST Travel Runbo Apps Anobic skener Anobic 6000S Kapesní překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Air ruggear EVOLVEO Q8 LTE ekotester Soeks Překladač Anobic jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 výukový tablet Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Duolingvo Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač anobic Soeks Evolveo Q8 Překladač Anobic 7000 Jazykové a vzdělávací programy infografika ectaco Anobic VT Anobic 6000 Anobic 4000 Anobic TS Anobic 7000 TOP5 soeks vreckový překladač řeči Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic VT ASK Překladač Anobic TS. jazyková znalost Scanmarker PC Translator jazykový komunikátor Anobic Výukový Tablet Anobic 5000 Anobic Translator
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky