Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Anobic 6000 Ekotester GreenTest Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Duolingvo Ekotestr Soeks jazykový komunikátor jazyková znalost Slovnik Anobic mapy Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 9500 Pro Apps Memrise Travel Runbo akce Překladač Anobic TS. skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK Rating Heureka.cz Tablet Element Anobic TS soeks ekotester Soeks PC Translator Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic prekladač Partner Lux 3 TOP5 Překladač Anobic Výukový Tablet Soeks info ECTACO ANOBIC VT ASK Anobic VTF ectaco Scanmarker Air Kapesní překladač Anobic TT Překladač EVOLVEO Q8 LTE vreckový překladač řeči Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST Dětský výukový tablet Anobic 4000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 Anobic 6000S Evolveo Q9 anobic Scanmarker výukový tablet Anobic 7000 Překladač ECTACO Evolveo Q8 infografika ectaco Anobic 8000 Pro Apps Anobic Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Jazykové a vzdělávací programy Ruggear 500 a vyuka ECTACO ruggear vyuka raj-elektra.cz Anobic Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Runbo Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Anobic VT Anobic Translator software ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky