Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Green Test ECO Anobic 7000 Překladače Anobic Anobic TS vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Anobic 5000SK jazykový komunikátor software ECTACO Partner Lux 2 TOP5 Partner Lux 3 Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Anobic 8000 Pro Překladač ECTACO Anobic ruggear Apps Anobic Anobic VTF Překladač mapy ECTACO Jazykové a vzdělávací programy Apps Memrise Anobic 5000 Překladač Anobic info ECTACO Rating Heureka.cz ANOBIC VT ASK Travel Runbo Anobic Translator Elektronické překladače Překladač Anobic TL jazyková znalost výukový tablet Anobic VT Anobic prekladač raj-elektra.cz Anobic 6000S Runbo ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic 6000 Tablet Element Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST skener anobic infografika ectaco akce Ekotester GreenTest Ekotestr Soeks jazykový komunikátor Anobic Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 4000 ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 Apps Duolingvo Výukový Tablet PC Translator Scanmarker Slovnik Anobic Scanmarker Air Anobic 4000 vyuka EVOLVEO Q8 LTE soeks Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky