Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Partner Lux 2 Anobic 9000 Pro Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic prekladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči výukový tablet raj-elektra.cz Anobic Apps Anobic Elektronické překladače Překladač ECTACO ectaco Anobic VT ASK PC Translator Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Dětský výukový tablet Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Scanmarker Anobic 6000S infografika ectaco Slovnik Anobic Překladač Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz Runbo Tablety Anobic ST Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic akce Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Apps Duolingvo Soeks Tablet Element Kapesní překladač Anobic TT Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka Anobic VTF Překladač Anobic 7000 EVOLVEO Q8 LTE Anobic 6000 Anobic 9500 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 4000 vyuka Anobic Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic mapy Anobic VT ekotester Soeks soeks Anobic TS Překladač Anobic TS. skener Anobic 5000SK Ekotestr Soeks jazykový komunikátor ANOBIC VT ASK Apps Memrise Anobic 4000 anobic ECTACO info ECTACO Scanmarker Air ruggear Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic Jazykové a vzdělávací programy Překladače Anobic Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST TOP5 Evolveo Q9 Evolveo Q8 software ECTACO Ruční skener ScanMarker jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky