Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Partner Lux 2 Anobic Translator Rating Heureka.cz Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 5000SK Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air Překladač akce PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO software ECTACO Runbo TOP5 Ekotester GreenTest Soeks Partner Lux 3 Anobic 8000 Pro ANOBIC VT ASK Anobic 4000 infografika ectaco Kapesní překladač Anobic TT Hovoriaci vreckový překladač řeči Elektronické překladače soeks EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TL Anobic prekladač jazyková znalost Anobic VTF Anobic 4000 Překladač Anobic info ECTACO Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air Anobic 9500 Pro Překladač Anobic TS. Tablet Element ectaco ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT ASK Ekotestr Soeks Anobic VT Překladače Anobic anobic Výukový Tablet Anobic 5000 Anobic Travel Runbo Anobic 6000S Evolveo Q8 Anobic 6000 Anobic 7000 Apps Duolingvo Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Slovnik Anobic Překladač Anobic 7000 Apps Memrise Scanmarker Air v App Storu... Ruggear 500 a vyuka Evolveo Q9 Výukový tablet Anobic ST skener Jazykové a vzdělávací programy jazykový komunikátor Anobic Anobic TS Apps Anobic Tablety Anobic ST vyuka vreckový překladač řeči ruggear Dětský výukový tablet výukový tablet raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Ruční skener ScanMarker mapy Scanmarker ekotester Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky