Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Výukový Tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE jazyková znalost Anobic 5000 Výukový tablet Anobic ST Apps Memrise Anobic VT ASK Apps Anobic Anobic 9500 Pro Anobic prekladač ectaco vreckový překladač řeči ECTACO Ruční skener ScanMarker Anobic 7000 Partner Lux 3 PC Translator Anobic 9000 Pro vyuka Scanmarker Air v App Storu... Anobic TS skener Anobic VT akce Ruční skener ScanMarker Air Partner Lux 2 anobic Ekotester GreenTest Překladač Anobic 7000 výukový tablet Dětský výukový tablet Elektronické překladače Překladač Tablety Anobic ST Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 raj-elektra.cz Překladače Anobic Ekotestr Soeks ruggear Ruční skener ScanMarker TOP5 Kapesní překladač Anobic Scanmarker infografika ectaco Runbo ANOBIC VT ASK Scanmarker Air Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Tablet Element Green Test ECO Evolveo Q8 software ECTACO Kapesní překladač Anobic TT Travel Runbo Anobic 6000 Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Slovnik Anobic Překladač Anobic TL Překladač ECTACO Anobic 5000SK Soeks soeks Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Anobic 6000S Anobic 4000 Anobic Translator Apps Duolingvo ekotester Soeks Rating Heureka.cz Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL info ECTACO jazykový komunikátor Anobic VTF mapy Jazykové a vzdělávací programy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky