Ekotester "Green Test ECO B" - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester "Green Test ECO B"

Vytvořil Alex Porp v Green Test ECO · 17/6/2017 15:56:00
Tags: EkotesterGreen Test ECO B
 Greentest Eco je zařízení pro rychlé zjištění hladiny dusičnanů v čerstvém ovoci, zelenině a mase. Zároveň poskytuje změření úrovně radioaktivity v předmětech, v potravinách, stavebních materiálech a dalších , které mohou být kontaminované radiací.

Greentest Eco měří:

1. Koncentraci různých solí v testovaných produktech, ať už solí obsahujících důležité živiny, tak i solí, které jsou škodlivé pro zdraví. Greentest Eco pomáhá detekovat koncentrace iontů takových látek jako: chlór (Cl), síran (SO4), dusičnany (NO3) a dusitany (NO2). Je zkalibrován, aby zobrazil přesné množství pouze dusitanových iontů. Toto zařízení umí detekovat ionty různých solí, ale dusičnany jsou jejich největší součástí. Všechny ostatní soli tvoří méně než 2 % celkového množství solí v zelenině a ovoci. Kvůli tomu jsou i tyto soli započítány do měření, protože odchylka je zanedbatelná

Soli dusičnanů, které se hromadí ve vysokých koncentracích kvůli nesprávnému pěstování ovoce a zeleniny, jsou velmi vážným ohrožením lidského zdraví. Na základě výsledků, které jsou porvonány s mezinárodní úrovní bezpečné koncentrace, Greentest Eco doporučí, zda je toto ovoce nebo zelenina vhodná pro konzumaci nebo zdraví nebezpečná.

2. Radiace na pozadí je určena množstvím ionizujícího záření. Greentest Eco změří radiaci porovnáním s mezinárodními standardy.

Clouds
Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Překladač ECTACO PC Translator Anobic 6000S ectaco Výukový Tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Anobic Translator Scanmarker Air vreckový překladač řeči výukový tablet raj-elektra.cz Překladač Anobic TS. info ECTACO Scanmarker Překladač Anobic TL Anobic VT mapy Green Test ECO Rating Heureka.cz ECTACO Anobic 5000 Překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Výukový tablet Anobic ST software ECTACO Ekotestr Soeks Anobic 9000 Pro TOP5 Překladače Anobic akce Anobic TS Travel Runbo Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazyková znalost Překladač Anobic 7000 Dětský výukový tablet Anobic 5000SK soeks Jazykové a vzdělávací programy Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro Apps Anobic Kapesní překladač Anobic Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Soeks Anobic prekladač Partner Lux 3 Anobic 4000 Anobic 7000 vyuka Slovnik Anobic Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Anobic 9500 Pro Ekotester GreenTest Evolveo Q8 skener jazykový komunikátor Tablety Anobic ST Partner Lux 2 jazykový komunikátor Anobic Tablet Element EVOLVEO Q8 LTE Překladač anobic ANOBIC VT ASK ekotester Soeks Runbo ruggear infografika ectaco Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky