Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
vreckový překladač řeči Překladače Anobic Partner Lux 3 EVOLVEO Q8 LTE Ruční skener ScanMarker Ekotestr Soeks software ECTACO Anobic TS ruggear Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks Soeks ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT ectaco Anobic 9000 Pro Anobic 8000 Pro TOP5 Apps Anobic Anobic 7000 Anobic Translator Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000 Scanmarker Air Výukový Tablet info ECTACO jazyková znalost Evolveo Q8 Ekotester GreenTest soeks Tablet Element jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Anobic 5000 Ruggear 500 a vyuka Tablety Anobic ST PC Translator Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Evolveo Q9 ECTACO Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Překladač Anobic Překladač Anobic TL Apps Duolingvo Apps Memrise Anobic 6000S Anobic VT ASK Anobic prekladač Anobic 4000 Partner Lux 2 Překladač mapy jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor vyuka infografika ectaco Dětský výukový tablet anobic Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo akce Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz skener Scanmarker Air v App Storu... raj-elektra.cz Anobic Anobic 5000SK Scanmarker Anobic 9500 Pro výukový tablet Překladač Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky