Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Výukový Tablet Evolveo Q9 skener ekotester Soeks Partner Lux 3 Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Anobic 8000 Pro Anobic VTF Green Test ECO Ekotester GreenTest vyuka Anobic 5000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Překladače Anobic ectaco Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Apps Duolingvo soeks software ECTACO mapy Anobic 9500 Pro Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 akce Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Air Ekotestr Soeks Evolveo Q8 vreckový překladač řeči Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Rating Heureka.cz infografika ectaco Anobic 5000SK anobic výukový tablet jazykový komunikátor Anobic Runbo TOP5 Apps Memrise PC Translator jazyková znalost Apps Anobic EVOLVEO Q8 LTE Hovoriaci vreckový překladač řeči Scanmarker Air v App Storu... Překladač Anobic 7000 Elektronické překladače Anobic prekladač ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka Anobic 9000 Pro Slovnik Anobic Anobic Translator Anobic 4000 info ECTACO Dětský výukový tablet Scanmarker Air Anobic VT Překladač Anobic TL raj-elektra.cz Anobic 4000 Překladač Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Anobic VT ASK ruggear Anobic 6000S Tablet Element ECTACO Soeks Anobic TS jazykový komunikátor Travel Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky