Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Scanmarker Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ruggear Anobic 7000 Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic Rating Heureka.cz Green Test ECO Anobic prekladač Anobic 9000 Pro PC Translator Překladač Anobic TL Anobic 5000 Tablet Element Evolveo Q8 Evolveo Q9 Překladač ECTACO Anobic Translator Anobic TS akce Ruční skener ScanMarker mapy EVOLVEO Q8 LTE Scanmarker Air software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. vyuka Apps Memrise raj-elektra.cz Soeks jazykový komunikátor skener Anobic VT ASK info ECTACO Překladač Anobic TS. soeks Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Apps Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 4000 Anobic 5000SK Travel Runbo Apps Duolingvo Partner Lux 3 Anobic 4000 Tablety Anobic ST vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 Překladač Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic VTF anobic Ruční skener ScanMarker Slovnik Anobic Překladač Scanmarker Air v App Storu... infografika ectaco jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka TOP5 Ekotester GreenTest Anobic 8000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Kapesní překladač Anobic TT Výukový Tablet ectaco Ruční skener ScanMarker Air Anobic VT jazyková znalost Anobic 6000 Runbo ekotester Soeks jazykový komunikátor Anobic výukový tablet ECTACO Překladače Anobic Elektronické překladače Ekotestr Soeks
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky