Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST Tablet Element Anobic 7000 Překladač Anobic TL Anobic 5000 anobic Anobic 6000S Jazykové a vzdělávací programy Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Air Ruční skener ScanMarker ECTACO Anobic Translator Anobic 4000 software ECTACO Výukový Tablet Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 raj-elektra.cz Dětský výukový tablet Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Scanmarker info ECTACO Partner Lux 2 Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Překladače Anobic Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač PC Translator ANOBIC VT ASK Scanmarker Air v App Storu... Anobic 6000 Anobic 5000SK Anobic 8000 Pro Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro Anobic VTF Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST ekotester Soeks Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Soeks mapy výukový tablet Anobic VT ASK Scanmarker Air vyuka jazykový komunikátor Anobic Apps Memrise Apps Duolingvo TOP5 Apps Anobic Green Test ECO Anobic VT ruggear EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS Rating Heureka.cz Překladač Anobic TS. ectaco Anobic infografika ectaco akce Elektronické překladače jazykový komunikátor vreckový překladač řeči jazyková znalost Partner Lux 3 Překladač ECTACO Evolveo Q8 Evolveo Q9 skener soeks Překladač Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky