Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Apps Duolingvo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Travel Runbo Scanmarker Kapesní překladač Anobic TT Apps Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL anobic Partner Lux 2 Anobic 4000 Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO Tablety Anobic ST Scanmarker Air Ruční skener ScanMarker Rating Heureka.cz vyuka Anobic 9000 Pro Překladač Anobic TL výukový tablet Ekotestr Soeks ekotester Soeks Výukový Tablet software ECTACO Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 7000 Překladač Evolveo Q9 ectaco Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Ekotester GreenTest EVOLVEO Q8 LTE Anobic VT ASK soeks Anobic 5000 Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 vreckový překladač řeči raj-elektra.cz Anobic 6000 PC Translator Jazykové a vzdělávací programy Anobic VT Soeks infografika ectaco Anobic Translator Překladače Anobic Překladač Anobic TS. Tablet Element akce Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Anobic 9500 Pro info ECTACO Překladač Anobic jazykový komunikátor Slovnik Anobic Runbo Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Evolveo Q8 Apps Memrise Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Air Anobic prekladač ruggear TOP5 mapy jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000S Výukový tablet Anobic ST Anobic TS ECTACO Anobic 8000 Pro skener jazyková znalost
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky