Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Anobic 8000 Pro Scanmarker Soeks Překladač Anobic TL Výukový tablet Anobic ST mapy Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet Překladač Anobic 7000 ruggear TOP5 ECTACO Hovoriaci vreckový překladač řeči skener jazykový komunikátor Partner Lux 2 ANOBIC VT ASK raj-elektra.cz Rating Heureka.cz Ruční skener ScanMarker Green Test ECO Anobic VT ASK jazyková znalost Výukový Tablet info ECTACO Scanmarker Air Překladač Anobic Anobic 5000 ekotester Soeks Travel Runbo Ruční skener ScanMarker Air Ruggear 500 a vyuka Anobic prekladač EVOLVEO Q8 LTE Jazykové a vzdělávací programy Runbo Překladač Anobic TS. Anobic Překladače Anobic soeks Anobic VT Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VTF Scanmarker Air v App Storu... Překladač ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Apps Duolingvo infografika ectaco Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ekotestr Soeks ectaco akce Anobic 4000 Kapesní překladač Anobic vreckový překladač řeči Anobic 6000S Tablety Anobic ST Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Tablet Element Anobic 6000 software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Evolveo Q9 Evolveo Q8 Anobic 5000SK anobic Anobic 4000 PC Translator Anobic TS Překladač Anobic 7000 Ekotester GreenTest Anobic Translator Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise Apps Anobic Slovnik Anobic vyuka výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky