Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Kapesní překladač Anobic TT Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL TOP5 výukový tablet Překladač Apps Anobic infografika ectaco Anobic 6000S Soeks ruggear Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air Výukový Tablet Anobic 5000SK Anobic 6000 soeks Tablet Element Slovnik Anobic akce Anobic 4000 Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka ekotester Soeks Anobic VT ASK Anobic TS Překladač Anobic Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Tablety Anobic ST Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy Apps Memrise Scanmarker Rating Heureka.cz Evolveo Q9 Scanmarker Air jazykový komunikátor raj-elektra.cz Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač ECTACO Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Anobic Anobic 9000 Pro Překladač Anobic 7000 info ECTACO Anobic 5000 Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic Dětský výukový tablet anobic Green Test ECO Překladače Anobic EVOLVEO Q8 LTE Anobic PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 vyuka jazyková znalost Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 2 Evolveo Q8 software ECTACO Výukový tablet Anobic ST vreckový překladač řeči Anobic VT Ekotester GreenTest Travel Runbo skener Anobic Translator Ekotestr Soeks ectaco Runbo ECTACO
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky