Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
skener Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic Partner Lux 2 Anobic 4000 Překladač Anobic infografika ectaco Překladač Anobic TS. ECTACO TOP5 ekotester Soeks Překladač ECTACO výukový tablet Anobic 5000SK akce Překladače Anobic Anobic 5000 jazykový komunikátor Anobic 9000 Pro Anobic VTF Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE vyuka Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest software ECTACO Anobic 6000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air anobic Anobic Dětský výukový tablet Anobic prekladač Scanmarker info ECTACO PC Translator Kapesní překladač Anobic Tablet Element Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic TS Anobic 8000 Pro Anobic VT ASK Anobic 4000 soeks mapy Soeks Anobic Translator Rating Heureka.cz Apps Anobic Anobic VT raj-elektra.cz vreckový překladač řeči Evolveo Q9 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elektronické překladače Hovoriaci vreckový překladač řeči ectaco Anobic 7000 Ekotestr Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Tablety Anobic ST Anobic 9500 Pro ANOBIC VT ASK Překladač Překladač Anobic 7000 Scanmarker Air Anobic 6000S Partner Lux 3 Scanmarker Air v App Storu... Green Test ECO Výukový tablet Anobic ST Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Ruční skener ScanMarker Výukový Tablet jazyková znalost ruggear Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Runbo
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky