Ekotester „Soeks“ - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Ekotester „Soeks“

Vytvořil ECTACO v soeks · 4/8/2016 06:27:00
Tags: Ekotester„Soeks“
Určitě jste slyšeli o dusičnanech v zelenině a ovoci. Jakmile je v potravinách hodně dusičnanů, škodí to našemu zdraví a dětem to dokonce může ublížit i hned. Dusičnany se do zeleniny a ovoce dostávají vzduchem, vodou a z půdy, ale také skladováním a pod. Rozhodně jich je více v umělém hnojivu, ve městech a v nečistém ovzduší.

Pokud nakupujeme v obchodech , tak nevíme kolik dusičnanů tam je, můžeme jen věřit výrobcům, že je to v pořádku. Lepší ale bude se bránit sami a to tím, že části zeleniny a ovoce, kde je zjištěno , že se skladuje nejvíce těchto látek, můžeme před konzumací odkrojit a dát pryč. Především u jídel pro kojence a batolata bych se snažila více.


Ekotester „Soeks“ je multifunkční přístroj pro rychlou analýzu obsahu dusičnanů v čerstvé zelenině a ovoci, ale také pro detekci radioaktivního pozadí v potravinách, stavebních materiálech, prostorech a Vašem okolí.


ECTACOClouds
Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruggear 500 a vyuka Anobic VT Anobic 5000 Runbo Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 4000 Výukový Tablet Tablety Anobic ST ectaco Anobic 8000 Pro Ekotestr Soeks Scanmarker ruggear Anobic 6000S vreckový překladač řeči jazyková znalost výukový tablet ECTACO Soeks software ECTACO Překladače Anobic Jazykové a vzdělávací programy vyuka Evolveo Q9 TOP5 Překladač Anobic TS. Anobic TS PC Translator akce info ECTACO EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Anobic 9500 Pro Travel Runbo Anobic 4000 Green Test ECO Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Anobic VT ASK Anobic 7000 soeks Anobic VTF Partner Lux 2 Překladač Anobic TL Překladač Anobic Dětský výukový tablet Apps Memrise mapy jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 Výukový tablet Anobic ST Překladač ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Partner Lux 3 Hovoriaci vreckový překladač řeči raj-elektra.cz infografika ectaco Anobic prekladač Anobic skener Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Slovnik Anobic Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Elektronické překladače Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Překladač anobic Anobic Translator Scanmarker Air Tablet Element Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky