Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 7000 software ECTACO Anobic Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Elektronické překladače Hovoriaci vreckový překladač řeči výukový tablet jazykový komunikátor Partner Lux 3 Anobic 9500 Pro Anobic VTF Ekotester GreenTest Překladač ECTACO Apps Anobic vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Výukový tablet Anobic ST Anobic VT ASK jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 6000 raj-elektra.cz Anobic prekladač ectaco Ruggear 500 a vyuka Scanmarker Air Green Test ECO Apps Duolingvo EVOLVEO Q8 LTE TOP5 skener Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL mapy Výukový Tablet Scanmarker Kapesní překladač Anobic vyuka ruggear jazykový komunikátor Anobic akce PC Translator Anobic 4000 ECTACO Anobic 8000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Slovnik Anobic Překladače Anobic Anobic 9000 Pro Tablet Element Anobic 5000SK Anobic VT Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Anobic 5000 infografika ectaco jazyková znalost Evolveo Q8 Apps Memrise Runbo info ECTACO soeks Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL Anobic 4000 Rating Heureka.cz Soeks Ekotestr Soeks ekotester Soeks Dětský výukový tablet Anobic TS anobic Ruční skener ScanMarker Anobic Translator Kapesní překladač Anobic TT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 6000S Evolveo Q9 Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST Partner Lux 2
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky