Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
vyuka Scanmarker Air v App Storu... soeks Anobic VT akce Překladač Anobic 7000 Green Test ECO software ECTACO TOP5 ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic 5000 Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE ectaco ruggear Anobic 4000 Tablet Element Soeks Anobic 4000 info ECTACO Anobic 6000 Ruční skener ScanMarker Apps Memrise Travel Runbo Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S Překladač Anobic Apps Duolingvo Anobic 8000 Pro Anobic 5000SK Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči ECTACO Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TL Scanmarker Překladač ECTACO Ruční skener ScanMarker Air Evolveo Q9 Anobic VT ASK Anobic TS jazykový komunikátor Anobic Dětský výukový tablet Anobic Translator Výukový Tablet Apps Anobic Překladač Anobic TS. jazykový komunikátor Rating Heureka.cz anobic Slovnik Anobic Elecktronicky překladač řeči Anobic TL vreckový překladač řeči Evolveo Q8 jazyková znalost Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Ekotestr Soeks Scanmarker Air Partner Lux 2 Anobic prekladač raj-elektra.cz infografika ectaco Runbo Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest PC Translator Anobic 7000 výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Tablety Anobic ST mapy Překladač skener
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky