Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Jazykové a vzdělávací programy PC Translator Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Apps Anobic výukový tablet Překladač Anobic TS. Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Rating Heureka.cz vyuka Anobic VTF soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker anobic Výukový tablet Anobic ST Scanmarker Air v App Storu... Apps Memrise Partner Lux 3 jazykový komunikátor Anobic Překladač ECTACO Scanmarker Anobic 5000 Slovnik Anobic ruggear Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 raj-elektra.cz ECTACO ANOBIC VT ASK jazyková znalost Tablet Element Soeks Ruggear 500 a vyuka vreckový překladač řeči Scanmarker Air Hovoriaci vreckový překladač řeči jazykový komunikátor Evolveo Q8 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. skener Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic VT Anobic VT ASK software ECTACO Evolveo Q9 Kapesní překladač Anobic info ECTACO Anobic 4000 Překladač Anobic 6000S Ekotestr Soeks Ruční skener ScanMarker Anobic prekladač Překladače Anobic Anobic TS Travel Runbo Překladač Anobic TL Kapesní překladač Anobic TT Anobic Translator Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Elektronické překladače Výukový Tablet mapy infografika ectaco TOP5 Anobic 7000 Evolveo Q8 ekotester Soeks Tablety Anobic ST Anobic 8000 Pro Ekotester GreenTest Apps Duolingvo Anobic 5000SK akce Anobic 9500 Pro Anobic jazykový komunikátor ectaco Anobic 9000 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky