Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
anobic ruggear Kapesní překladač Anobic TT ectaco Překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Ekotester GreenTest vyuka výukový tablet Apps Duolingvo Green Test ECO Anobic 7000 Partner Lux 2 Apps Memrise jazykový komunikátor Evolveo Q8 infografika ectaco EVOLVEO Q8 LTE Anobic VTF Výukový Tablet Překladač Dětský výukový tablet jazyková znalost Scanmarker Rating Heureka.cz Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic 8000 Pro Apps Anobic Runbo Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Jazykové a vzdělávací programy Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic software ECTACO Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic 7000 Anobic 9500 Pro mapy ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker soeks Anobic VT ASK Travel Runbo Překladač Anobic TL ekotester Soeks TOP5 raj-elektra.cz Anobic 9000 Pro Ekotestr Soeks info ECTACO Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči Anobic 4000 Anobic Translator jazykový komunikátor Anobic VT Anobic 4000 Anobic Elektronické překladače Evolveo Q8 Tablet Element Anobic 6000 skener PC Translator Anobic 6000S Evolveo Q9 Soeks Partner Lux 3 ECTACO Scanmarker Air Anobic TS Scanmarker Air v App Storu... akce Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky