Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Scanmarker Air Anobic VT Kapesní překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči akce Ekotestr Soeks výukový tablet PC Translator Anobic 9000 Pro soeks Ruční skener ScanMarker software ECTACO ANOBIC VT ASK Jazykové a vzdělávací programy ectaco ruggear Scanmarker Překladač ECTACO Anobic VT ASK Runbo Tablet Element Překladač Anobic TS. Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic 5000 Tablety Anobic ST Překladač Anobic TL Překladač Anobic Anobic 6000 info ECTACO Výukový Tablet jazykový komunikátor Anobic Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet jazykový komunikátor Evolveo Q8 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker raj-elektra.cz jazykový komunikátor Anobic 4000 Překladač Scanmarker Air v App Storu... Travel Runbo Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000SK Apps Duolingvo vyuka Překladač Anobic 7000 Soeks Anobic 9500 Pro Anobic jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Slovnik Anobic vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic TS ekotester Soeks mapy Anobic Translator EVOLVEO Q8 LTE Anobic 4000 Anobic 6000S Evolveo Q8 Green Test ECO Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Air Anobic 7000 Evolveo Q9 Apps Anobic Partner Lux 2 Anobic 8000 Pro infografika ectaco Partner Lux 3 ECTACO Ekotester GreenTest Výukový tablet Anobic ST skener TOP5 anobic Překladače Anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky