Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
soeks Scanmarker Air v App Storu... PC Translator Jazykové a vzdělávací programy vyuka Ekotester GreenTest Anobic TS Kapesní překladač Anobic Překladač ECTACO Výukový Tablet Kapesní překladač Anobic TT Soeks mapy software ECTACO jazyková znalost Ekotestr Soeks Apps Memrise Překladač Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 4000 Tablety Anobic ST Elektronické překladače Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker výukový tablet ruggear Anobic VT Anobic VTF Evolveo Q9 Evolveo Q8 Apps Anobic Anobic 9000 Pro ectaco Scanmarker Air Anobic Translator infografika ectaco Anobic 9500 Pro Překladač Anobic 7000 Partner Lux 2 info ECTACO Anobic VT ASK Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Dětský výukový tablet Anobic 5000SK Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker vreckový překladač řeči ANOBIC VT ASK Výukový tablet Anobic ST Anobic 6000S Slovnik Anobic jazykový komunikátor Ruční skener ScanMarker Partner Lux 3 akce raj-elektra.cz TOP5 Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000 Travel Runbo Překladač Anobic 8000 Pro Tablet Element Rating Heureka.cz Anobic 4000 ekotester Soeks Překladače Anobic Překladač Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Green Test ECO Překladač Anobic TS. anobic Anobic 5000 skener Ruggear 500 a vyuka ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic prekladač
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky