Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Elektronické překladače výukový tablet ruggear Anobic 5000SK Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Runbo Anobic Translator Soeks Anobic prekladač Tablet Element Kapesní překladač Anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 EVOLVEO Q8 LTE Kapesní překladač Anobic TT Rating Heureka.cz Ekotester GreenTest akce infografika ectaco Scanmarker Překladač Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Anobic 7000 anobic ECTACO Scanmarker Air v App Storu... soeks Apps Duolingvo Evolveo Q9 jazykový komunikátor Anobic Anobic TS ANOBIC VT ASK Ruční skener ScanMarker Air Anobic Ekotestr Soeks Anobic 8000 Pro jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Travel Runbo Partner Lux 2 Evolveo Q8 PC Translator Dětský výukový tablet Anobic 4000 mapy Green Test ECO software ECTACO ectaco Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Apps Anobic Anobic VT Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic Překladač Anobic TS. Výukový Tablet Apps Memrise Anobic 6000 vreckový překladač řeči Tablety Anobic ST ekotester Soeks Překladač Anobic TL Anobic 9000 Pro TOP5 Anobic 9500 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 7000 Partner Lux 3 Scanmarker Air Překladače Anobic info ECTACO vyuka Ruggear 500 a vyuka Jazykové a vzdělávací programy raj-elektra.cz Anobic VT ASK Překladač ECTACO Anobic 5000 jazykový komunikátor skener Překladač Anobic Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky