Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 4000 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač ECTACO Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Travel Runbo Dětský výukový tablet Výukový Tablet ECTACO Překladač Anobic TS. výukový tablet TOP5 Apps Memrise Partner Lux 2 Anobic 4000 Anobic Translator PC Translator Green Test ECO Překladač Překladač Anobic TL jazykový komunikátor Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air jazyková znalost Anobic 8000 Pro jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE Evolveo Q9 Anobic VTF Scanmarker Anobic VT ASK vreckový překladač řeči soeks Rating Heureka.cz ectaco Hovoriaci vreckový překladač řeči vyuka info ECTACO Ekotestr Soeks software ECTACO Anobic 6000S Anobic Soeks Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air akce Ruggear 500 a vyuka Runbo jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladače Anobic Elektronické překladače infografika ectaco Tablet Element Ruční skener ScanMarker Anobic VT ekotester Soeks ruggear Anobic 9500 Pro Anobic 6000 raj-elektra.cz Apps Duolingvo Apps Anobic Výukový tablet Anobic ST anobic Anobic 9000 Pro Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000 ANOBIC VT ASK Překladač Anobic mapy Jazykové a vzdělávací programy Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker Anobic 5000SK Slovnik Anobic Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS Tablety Anobic ST Anobic 7000 skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky