Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
ekotester Soeks Anobic VT Scanmarker anobic Překladač ECTACO Evolveo Q9 Jazykové a vzdělávací programy Travel Runbo Překladač Anobic 7000 Anobic prekladač ruggear Překladač Ruční skener ScanMarker Air TOP5 jazykový komunikátor Anobic Apps Anobic vyuka soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač Anobic TL Anobic Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK Anobic 6000S jazyková znalost Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Green Test ECO Ruční skener ScanMarker infografika ectaco Partner Lux 3 Anobic 6000 Evolveo Q8 ECTACO info ECTACO Tablet Element Překladač Anobic Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST Tablety Anobic ST raj-elektra.cz Apps Memrise Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic TT skener Anobic 5000SK mapy Výukový Tablet Elektronické překladače Kapesní překladač Anobic Scanmarker Air v App Storu... Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 Partner Lux 2 Anobic 4000 EVOLVEO Q8 LTE Překladač Anobic TS. vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet ectaco Anobic 8000 Pro Runbo PC Translator Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. výukový tablet Ruggear 500 a vyuka Anobic 5000 Anobic TS Anobic Translator akce jazykový komunikátor Rating Heureka.cz Překladače Anobic Apps Duolingvo Anobic 9500 Pro Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 7000 Ekotester GreenTest Soeks Scanmarker Air Anobic 9000 Pro Anobic 4000 software ECTACO Anobic VT ASK
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky