Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 6000 Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Evolveo Q8 Scanmarker Travel Runbo soeks Slovnik Anobic jazykový komunikátor jazykový komunikátor Evolveo Q8 ekotester Soeks raj-elektra.cz Apps Memrise software ECTACO Ruční skener ScanMarker ruggear vreckový překladač řeči Anobic 9000 Pro Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy ECTACO Anobic 4000 akce Překladače Anobic info ECTACO Anobic 8000 Pro Apps Anobic výukový tablet PC Translator mapy Kapesní překladač Anobic TT Tablet Element Scanmarker Air Anobic 5000 Anobic VTF ectaco Ekotester GreenTest Partner Lux 3 Ruggear 500 a vyuka anobic Kapesní překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 2 Anobic VT EVOLVEO Q8 LTE ANOBIC VT ASK Runbo Anobic Překladač Výukový Tablet Anobic VT ASK Elektronické překladače Anobic Translator Tablety Anobic ST Anobic 4000 Anobic 5000SK jazyková znalost Evolveo Q9 Anobic 6000S TOP5 Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač ECTACO jazykový komunikátor Anobic Anobic 7000 Dětský výukový tablet Hovoriaci vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Překladač Anobic Překladač Anobic TS. Anobic TS vyuka Green Test ECO Rating Heureka.cz Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Ruční skener ScanMarker Air skener Překladač Anobic 7000 infografika ectaco Anobic 9500 Pro
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky