Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Elektronické překladače Ekotestr Soeks Dětský výukový tablet Anobic 4000 ectaco Překladače Anobic Překladač ECTACO Anobic 7000 Travel Runbo TOP5 jazykový komunikátor Anobic ANOBIC VT ASK výukový tablet anobic ekotester Soeks Ruční skener ScanMarker infografika ectaco Anobic raj-elektra.cz jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... Anobic prekladač Anobic 6000S Výukový Tablet Evolveo Q8 PC Translator Anobic VT ASK Tablety Anobic ST Ruční skener ScanMarker Scanmarker Soeks Green Test ECO vyuka Apps Anobic Anobic Translator software ECTACO Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz ECTACO info ECTACO Anobic 5000 ruggear mapy Apps Duolingvo Kapesní překladač Anobic TT Ekotester GreenTest Anobic 5000SK Anobic 9500 Pro Překladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Evolveo Q9 Partner Lux 2 Překladač Anobic Výukový tablet Anobic ST skener Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Slovnik Anobic Anobic TS Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic VT jazyková znalost Anobic 6000 Překladač Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic Runbo Tablet Element Ruční skener ScanMarker Air Překladač Anobic TL soeks Anobic 8000 Pro Scanmarker Air akce Anobic VTF jazykový komunikátor Evolveo Q8 Jazykové a vzdělávací programy Partner Lux 3 vreckový překladač řeči Anobic 4000 Apps Memrise Anobic 9000 Pro EVOLVEO Q8 LTE
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky