Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Tablet Element Apps Anobic Anobic 8000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Apps Duolingvo Anobic Translator raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Rating Heureka.cz výukový tablet ruggear Ekotestr Soeks Anobic 6000S TOP5 vyuka infografika ectaco anobic Apps Memrise Anobic 4000 Scanmarker Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 ekotester Soeks Anobic 6000 jazykový komunikátor Anobic jazykový komunikátor Anobic 7000 Tablety Anobic ST Kapesní překladač Anobic TT Elecktronicky překladač řeči Anobic TL EVOLVEO Q8 LTE ECTACO Anobic VT ASK info ECTACO jazyková znalost Soeks Slovnik Anobic Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy Překladač Anobic TS. Anobic 9000 Pro Ruggear 500 a vyuka Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic 5000 soeks Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Partner Lux 2 Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker Překladač vreckový překladač řeči Dětský výukový tablet software ECTACO Výukový tablet Anobic ST Kapesní překladač Anobic Anobic TS Anobic Překladač Anobic 7000 Evolveo Q9 Překladače Anobic Runbo Evolveo Q8 Anobic 5000SK Scanmarker Air skener akce Překladač ECTACO Anobic VT Green Test ECO Travel Runbo mapy Ruční skener ScanMarker Ekotester GreenTest ectaco Anobic prekladač Výukový Tablet Partner Lux 3 PC Translator jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky