Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Evolveo Q8 Tablet Element jazyková znalost raj-elektra.cz Scanmarker Air v App Storu... Ruční skener ScanMarker Apps Duolingvo Apps Memrise Překladač ECTACO ECTACO Překladač Anobic Anobic VT Jazykové a vzdělávací programy ectaco Tablety Anobic ST Ruggear 500 a vyuka Ekotestr Soeks EVOLVEO Q8 LTE infografika ectaco TOP5 Ekotester GreenTest ruggear Překladač Anobic TL Překladač Anobic VT ASK jazykový komunikátor Partner Lux 3 Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Evolveo Q8 mapy Anobic 4000 Dětský výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Green Test ECO Travel Runbo Anobic 7000 Kapesní překladač Anobic TT Anobic prekladač PC Translator výukový tablet skener Partner Lux 2 Překladač Anobic TS. Soeks Anobic Kapesní překladač Anobic Anobic 6000S Anobic 5000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Evolveo Q9 vreckový překladač řeči Anobic 8000 Pro Anobic TS akce info ECTACO Výukový Tablet Runbo Anobic 9000 Pro Ruční skener ScanMarker Air Anobic 4000 Scanmarker Air Scanmarker Překladače Anobic vyuka Anobic 5000SK Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic jazykový komunikátor Anobic Anobic 6000 soeks Ruční skener ScanMarker software ECTACO anobic Překladač Anobic 7000 Slovnik Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic Translator ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky