Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT info ECTACO Scanmarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Scanmarker Air v App Storu... Anobic 5000SK ECTACO Anobic 6000 anobic Anobic 4000 Hovoriaci vreckový překladač řeči Rating Heureka.cz Runbo vyuka Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TL Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks jazyková znalost Ruční skener ScanMarker Apps Anobic Překladače Anobic EVOLVEO Q8 LTE Apps Memrise Green Test ECO Ruční skener ScanMarker Air Anobic 5000 Scanmarker Jazykové a vzdělávací programy Anobic Travel Runbo Anobic 6000S ruggear Anobic VT ASK Anobic 4000 Anobic TS Anobic 9000 Pro Anobic VTF Partner Lux 3 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Anobic 8000 Pro TOP5 Elektronické překladače Překladač ECTACO Soeks soeks Ruggear 500 a vyuka Ekotester GreenTest Překladač Anobic TS. Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Partner Lux 2 Překladač Anobic 7000 Tablety Anobic ST Apps Duolingvo vreckový překladač řeči akce Překladač Překladač Anobic PC Translator ectaco software ECTACO Ekotestr Soeks mapy Evolveo Q8 Anobic VT Anobic 7000 jazykový komunikátor raj-elektra.cz Výukový Tablet infografika ectaco skener jazykový komunikátor Anobic výukový tablet Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Slovnik Anobic Anobic prekladač Tablet Element Evolveo Q9 Anobic Translator ANOBIC VT ASK Dětský výukový tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky