Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
TOP5 Evolveo Q8 soeks Slovnik Anobic Apps Memrise Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Dětský výukový tablet Překladač Anobic Anobic prekladač info ECTACO Překladač Anobic TL Rating Heureka.cz PC Translator Kapesní překladač Anobic Kapesní překladač Anobic TT Tablety Anobic ST Travel Runbo Scanmarker Air v App Storu... akce jazykový komunikátor Anobic Elektronické překladače Soeks Apps Anobic skener infografika ectaco Runbo Překladač vyuka Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic VT ASK Anobic 9000 Pro ectaco Anobic 8000 Pro EVOLVEO Q8 LTE Anobic 5000SK Partner Lux 3 mapy Anobic TS Green Test ECO Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač Anobic TS. Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker ekotester Soeks Ekotestr Soeks Anobic 5000 jazyková znalost Anobic 6000 Anobic VTF ruggear Anobic Ruční skener ScanMarker Air software ECTACO Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Anobic VT výukový tablet Překladače Anobic Scanmarker ECTACO Výukový tablet Anobic ST Anobic 9500 Pro Ruční skener ScanMarker Anobic 4000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 jazykový komunikátor Překladač ECTACO Anobic 6000S Ekotester GreenTest vreckový překladač řeči Anobic 4000 Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 Anobic Translator anobic Scanmarker Air Partner Lux 2 raj-elektra.cz Apps Duolingvo Překladač Anobic 7000 Tablet Element Výukový Tablet
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky