Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
vreckový překladač řeči Slovnik Anobic Travel Runbo Výukový tablet Anobic ST jazykový komunikátor Anobic Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker Překladač Anobic VT ASK Scanmarker Air v App Storu... EVOLVEO Q8 LTE Anobic TS Ruční skener ScanMarker Air Green Test ECO Tablety Anobic ST mapy ECTACO jazyková znalost Anobic VTF Překladač Anobic 7000 výukový tablet Anobic 7000 Tablet Element software ECTACO Scanmarker Air Elektronické překladače Ruční skener ScanMarker Anobic 6000 ANOBIC VT ASK Partner Lux 3 infografika ectaco ectaco Runbo Anobic 9000 Pro Elecktronicky překladač řeči Anobic TL soeks Apps Duolingvo Překladač Anobic TL Anobic 4000 Anobic 8000 Pro Anobic 6000S vyuka Překladač ECTACO Anobic VT Překladač Anobic TS. ruggear Překladač Anobic raj-elektra.cz Soeks Evolveo Q8 Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic TT Apps Memrise Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladače Anobic Anobic 5000SK Partner Lux 2 anobic skener Anobic Translator PC Translator Dětský výukový tablet info ECTACO Ekotestr Soeks Ruggear 500 a vyuka Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Apps Anobic Evolveo Q9 Ekotester GreenTest Scanmarker Hovoriaci vreckový překladač řeči Anobic prekladač TOP5 akce Jazykové a vzdělávací programy Anobic 4000 jazykový komunikátor Anobic Anobic 5000 Anobic 9500 Pro Kapesní překladač Anobic ekotester Soeks jazykový komunikátor Evolveo Q8
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky