Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Dětský výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS. Anobic 5000 Runbo Tablet Element mapy Travel Runbo Anobic 8000 Pro Anobic 4000 Partner Lux 2 výukový tablet ectaco Rating Heureka.cz jazykový komunikátor Anobic TS Překladač Anobic 6000S Výukový tablet Anobic ST ECTACO Apps Anobic Hovoriaci vreckový překladač řeči Apps Memrise Anobic VT ASK Evolveo Q9 Scanmarker Air Tablety Anobic ST Anobic prekladač Elecktronicky překladač řeči Anobic TL jazykový komunikátor Anobic EVOLVEO Q8 LTE soeks Překladač ECTACO software ECTACO Překladač Anobic 7000 infografika ectaco PC Translator Anobic 6000 vyuka anobic jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ruční skener ScanMarker Air Překladače Anobic Ekotester GreenTest Kapesní překladač Anobic TT ekotester Soeks Evolveo Q8 Anobic 5000SK raj-elektra.cz Ruční skener ScanMarker Kapesní překladač Anobic Ruggear 500 a vyuka Anobic 9000 Pro Partner Lux 3 Jazykové a vzdělávací programy Soeks Překladač Anobic TL info ECTACO skener Scanmarker Air v App Storu... Apps Duolingvo Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Green Test ECO Anobic Translator akce Slovnik Anobic ANOBIC VT ASK jazyková znalost Scanmarker Anobic VT vreckový překladač řeči Ekotestr Soeks Anobic 9500 Pro TOP5 Anobic Překladač Anobic Anobic 4000 ruggear Anobic 7000 Výukový Tablet Ruční skener ScanMarker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky