Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
info ECTACO Kapesní překladač Anobic TT akce Výukový tablet Anobic ST Překladače Anobic Ruční skener ScanMarker výukový tablet ruggear Scanmarker Air v App Storu... jazykový komunikátor Evolveo Q8 skener Travel Runbo Scanmarker Air Green Test ECO Kapesní překladač Anobic PC Translator Runbo Ruční skener ScanMarker Air Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Anobic 8000 Pro vyuka EVOLVEO Q8 LTE Anobic 9500 Pro Anobic 4000 jazykový komunikátor Překladač ECTACO Evolveo Q8 Hovoriaci vreckový překladač řeči Překladač Překladač Anobic TL Anobic 4000 ECTACO Překladač Anobic TS. Rating Heureka.cz Dětský výukový tablet Partner Lux 2 Anobic 6000 Ruggear 500 a vyuka TOP5 Anobic VT ASK mapy Apps Memrise Jazykové a vzdělávací programy Evolveo Q9 Překladač Anobic Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Ruční skener ScanMarker Tablet Element Anobic 9000 Pro jazykový komunikátor Anobic Anobic TS Scanmarker Anobic 5000 Anobic 7000 Anobic Anobic prekladač ANOBIC VT ASK Apps Duolingvo Anobic VTF Anobic 5000SK Ekotestr Soeks Anobic Translator Výukový Tablet Tablety Anobic ST software ECTACO Elektronické překladače Partner Lux 3 Překladač Anobic 7000 Anobic VT ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Anobic 6000S Soeks Slovnik Anobic jazyková znalost ectaco infografika ectaco raj-elektra.cz vreckový překladač řeči soeks Ekotester GreenTest Apps Anobic anobic
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky