Anobic TS - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Kapesní překladač řeči a vět Anobic TS

Vytvořil ECTACO v Anobic TS · 7/1/2017 07:43:00
Tags: KapesnípřekladačřečiavětAnobicTS
 Elektronické překladače ANOBIC TS/ECTACO jsou bezesporu velice užitečnými pomocníky jak na cestách do zahraničí, tak také při studiu cizích jazyků. Jednotlivé překladové slovníky, které jsou k dostání na trhu, se liší zejména v počtu překládaných jazyků a ve velikosti slovní zásoby - počtu uložených slov a frází. Jazykové nástroje v tomto přístroji jsou velmi obsáhlé a využijí je jak úplní začátečníci, tak pokročilí uživatelé jazyků. Jazyk se zde můžete učit od úplného základu, ale můžete také zdokonalovat a procvičovat již nabyté znalosti.
 
Proč tedy nemít kompletní jazykovou příručku stále při ruce a neudělat z učení jazyků nedílnou součást Vašeho každodenního života?
 
Můžete toho lehce docílit pomocí našeho revolučního překladače ANOBIC TS/ECTACO  který je nabitý aplikacemi určenými k učení jazyků. Všechny tyto aplikace fungují i v offlinové a onlinové verzi, nemusíte se tudíž bát, že po ztrátě připojení k internetu ztratíte také svou jazykovou oporu. 
 
Překladač ANOBIC TS má mimo této přidané hodnoty také všechny klasické funkce. Patří mezi ně například:
 
  • Galerie, Fotoaparát, mapy, nastavení
  • Adresář kontaktů, e-mail, poznámky, diktafon
  • Hudba, videa, hry, e-knihy
  • Kalkulačka, kalendář, hodiny, Google Play...Clouds
Anobic 4000 Dětský výukový tablet Překladač ECTACO akce Slovnik Anobic Anobic 8000 Pro TOP5 Apps Duolingvo Anobic 5000 raj-elektra.cz soeks jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q8 Apps Memrise Výukový Tablet ruggear Anobic 6000S Hovoriaci vreckový překladač řeči infografika ectaco Anobic 9500 Pro Ruggear 500 a vyuka ANOBIC VT ASK Překladač Anobic TL vreckový překladač řeči Runbo Kapesní překladač Anobic Ruční skener ScanMarker Air ECTACO info ECTACO Partner Lux 2 Anobic Překladače Anobic vyuka Green Test ECO Tablety Anobic ST Překladač Anobic TS. Kapesní překladač Anobic TT Scanmarker Air Scanmarker Anobic VT ASK Apps Anobic Ekotestr Soeks Anobic 5000SK Travel Runbo Elecktronicky překladač řeči Anobic TL Překladač anobic Evolveo Q9 ekotester Soeks Elektronické překladače Anobic 6000 Anobic 7000 ectaco Jazykové a vzdělávací programy výukový tablet Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. jazykový komunikátor Scanmarker Air v App Storu... software ECTACO Rating Heureka.cz Anobic 9000 Pro Anobic VT Anobic Translator Ekotester GreenTest Anobic TS Překladač Anobic 7000 jazykový komunikátor Evolveo Q8 Překladač Anobic PC Translator EVOLVEO Q8 LTE Anobic prekladač Ruční skener ScanMarker skener Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Partner Lux 3 Anobic VTF Soeks jazyková znalost Tablet Element Výukový tablet Anobic ST Anobic 4000 Ruční skener ScanMarker mapy
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky