Apps Anobic - ECTACO Ceska s.r.o - ECTACO CR: Hlasové překladače Anobic

Vyhledat
Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Překladač Anobic: Aplikace WiFi Map

Vytvořil ECTACO v Apps Anobic · 28/1/2017 10:51:00
Tags: Anobic:AplikaceWiFiMap
V dnešení době asi nenaleznete na trhu smartphone, kterému by chyběla možnost využívat WiFi. Stejně tak potom budete, alespoň ve městech, těžko hledat místo, kde nebude přístupná žádná WiFi síť. Většinou se ovšem nejedná o odemčené free WiFi sítě a co se těch zabezpečených týče, povězme si na rovinu, kolikrát za život jen tak uhodnete správné heslo od WiFi? Ve finále tak nakonec zbyde buď možnost připojit se k internetu přes mobilní data poskytovaná operátorem, nebo prostě zůstat offline.

Tedy, vlastně je tu potom ještě jedna možnost, a to v podobě vychytané appky. Aplikace WiFi Map má v sobě uložená hesla od WiFi sítí po celém světě, ať už se jedná o New York, Bratislavu nebo třeba Liberec. Neočekávejte ovšem heslo od WiFi vašeho souseda, databáze hesel obsahuje “pouze” ta hesla, která přidali sami uživatelé, jejich počet je ovšem opravdu obrovský a např. pro Prahu naleznete skoro 2500 hesel od zabezpečených WiFi sítí a dále se rozrůstá. A aby toho nebylo málo, aplikace disponuje i mapou, na které si může uživatel zjistit, kde se může na jakou WiFi připojit. Aplikace obsahuje balíky hesel k Wifi na úřadech, v restauracích, kavárnách, hotelích a na dalších veřejně přístupných místech. Stačí zadat do smartphonu a už surfujete! Clouds
Scanmarker Air v App Storu... Anobic VT ASK Překladač Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker jazyková znalost ruggear Runbo Anobic 6000S Scanmarker Anobic 5000SK Green Test ECO výukový tablet ectaco Překladače Anobic Slovnik Anobic Anobic Anobic VTF anobic Anobic 5000 Anobic 4000 Anobic 9000 Pro TOP5 Apps Duolingvo raj-elektra.cz Anobic VT Anobic 6000 Apps Memrise Ekotestr Soeks Výukový tablet Anobic ST vyuka Překladač Hovoriaci vreckový překladač řeči mapy Travel Runbo jazykový komunikátor Anobic 8000 Pro Překladač Anobic Anobic Translator Scanmarker Air Partner Lux 2 Rating Heureka.cz Kapesní překladač Anobic Výukový Tablet PC Translator Elektronické překladače vreckový překladač řeči Ruční skener ScanMarker jazykový komunikátor Anobic Evolveo Q9 Elecktronicky překladač řeči Anobic TL ekotester Soeks Elecktronicky překladač řeči Anobic 7000 Překladač ECTACO akce Tablet Element Dětský výukový tablet Anobic 7000 Ruční skener ScanMarker Air Apps Anobic Anobic 4000 Anobic prekladač soeks software ECTACO jazykový komunikátor Evolveo Q8 Ekotester GreenTest infografika ectaco ANOBIC VT ASK Kapesní překladač Anobic TT Anobic TS Anobic 9500 Pro Soeks skener Partner Lux 3 Tablety Anobic ST ECTACO Překladač Anobic TL Jazykové a vzdělávací programy info ECTACO Evolveo Q8 Ruggear 500 a vyuka EVOLVEO Q8 LTE Průzkum ukázal, že jednoznačně nejrozšířenější je mezi uchazeči o zaměstnání angličtina. Ovládá ji celkem 79 procent testovaných kandidátů. Překladač Anobic TS.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky